Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ClayWarrior View Post
    A i HRT je posle ko zna kolikih pregovora uspeo da obezbedi prava, sramota bi bila da nisu... bas cu da prebacim ako Marin bude pred pobedom, da ih cujem

    Comment


    • Hrt 2 je dobio prenos od ES, kazu da su morali povuci i diplomatske veze jer im je ES trazio iznos jednak onome za sve meceve RG-a i W, tako im i treba kad nisu imali vjere u svog hercegovca Cilica
      I ja cu moci uzivati u sjanom komentaru Mice Dusanovica, ipak je on komentatorska legenda

      Sto se tice simpatija, lomio sam se, ali ipak Kei mi je favorit i nekako drazi teniski...idemo NISHIKORIIIIIIII
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Kako bi drugo moglo biti? Da navijas za pobjednika nad Federerom?
        ne, ne, nema veze sa tim sto je Cilic pobedio Roleta, jednostavno mi je Kei simpaticniji
        ali to je bas minimalna naklonost ka Keiju, najvise navijam da bude bas dobar mec, ako moze u 5 setova, bilo bi savrseno
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Nece, bice u tri, eventualno cetiri. Koliko god zelio borbu ne vidim kako Cilic moze do pobjede. Da servira najbolje i zivotu mozda, mada je i onda pitanje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Kei

            valjda nećemo prskaj i ja neku povredu da mu donesemo
            Sto je sad ovo shminka. Trolujes?

            Comment


            • Šta ima da se čuje od Miće Dušanovića

              Neka hvala... Englezi, još ako prenosi Mats
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Šta ima da se čuje od Miće Dušanovića

                Neka hvala... Englezi, još ako prenosi Mats
                Sta god da se desi, njega ima srcka da strefi

                I ja se isto drzim Engleza, lepo da uzivam u mecu

                Sent from my HTC, posto mi se moze
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Šta ima da se čuje od Miće Dušanovića
                  Nemoj zezati, gledao sam finale W ove godine uz njegov komentar, stvarno je lik fantastican naspram drugih, sem mozda Viska sa SK-a...ima tenis u malom prstu, ubaci mnostvo podataka iz proslosti a jos kad to sve zacini nekim sebi svojstvenim provalama, ugodjaj je potpun

                  PS:Lako je vama kad mozete ugasiti Banjca na ES-u
                  Last edited by LegendaBL; 08-09-14, 15:12.
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Nece, bice u tri, eventualno cetiri. Koliko god zelio borbu ne vidim kako Cilic moze do pobjede. Da servira najbolje i zivotu mozda, mada je i onda pitanje.
                    Moze Cilic do pobjede.

                    Treba da servira kao lud, da igra na sve ili nista i da ga ide i da ne bude dekuraziran Nishikorijevim maestralnim poenima. Tako treba da izdrzi sat i po i imace titulu. Lako? Ni najmanje, ali mislim da je moguce.

                    Originally posted by LegendaBL View Post
                    Nemoj zezati, gledao sam finale W ove godine uz njegov komentar, stvarno je lik fantastican naspram drugih, sem mozda Viska sa SK-a...ima tenis u malom prstu, ubaci mnostvo podataka iz proslosti a jos kad to sve zacini nekim sebi svojstvenim provalama, ugodjaj je potpun
                    Bas me zanima sto je reakao (govorio) ako se sjecas.
                    Last edited by NI; 08-09-14, 15:13.

                    Comment


                    • Tako treba da igra dva i po sata ako oce pobjedu. Nema sile da on moze pritisnuti Japanca sa osnovne, jedino da mu sve ulazi sa taktikom zmuri i udaraj. Ne zna se sta je gore, napadati ili se braniti od Nisikorija. Japanac dobio dva teska udaraca vec koji mu manje leze pritom.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by LegendaBL View Post
                        Nemoj zezati, gledao sam finale W ove godine uz njegov komentar, stvarno je lik fantastican naspram drugih, sem mozda Viska sa SK-a...ima tenis u malom prstu, ubaci mnostvo podataka iz proslosti a jos kad to sve zacini nekim sebi svojstvenim provalama, ugodjaj je potpun

                        PS:Lako je vama kad mozete ugasiti Banjca na ES-u
                        Između njega i Banjca ne vidim nikakve razlike, još ne dao bog da se igra protiv nekog sa ove strane.. tako da... okrenula bih da ga čujem u eventualnom porazu Čilića od Novaka... sorry ...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne moze on sa Viskovicem, niti sa bilo kim sa SKa jer ljudi sa SKa nisu ostrasceni, on jeste masu. Kao i ovi sa ESa sto su.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ne moze on sa Viskovicem, niti sa bilo kim sa SKa jer ljudi sa SKa nisu ostrasceni, on jeste masu. Kao i ovi sa ESa sto su.
                            Pa i jeste fazon u njegovoj ostracenosti, nije sigurno u poznavanju tenisa ili nesto slicno

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Tako treba da igra dva i po sata ako oce pobjedu. Nema sile da on moze pritisnuti Japanca sa osnovne, jedino da mu sve ulazi sa taktikom zmuri i udaraj. Ne zna se sta je gore, napadati ili se braniti od Nisikorija. Japanac dobio dva teska udaraca vec koji mu manje leze pritom.
                              Ma zna se. Od Nishikorija ne mogu Novak i Nadal da se odbrane a ne Cilic. Ma sve ce Goran da mu objasni: "Marine, znas da udaras, udaras bolje nego ikada prije, koncetrisi se i udaraj. Nemoj da gadjas same linije i ne obaziri se kad on super vrati tvoju bombu."

                              Comment


                              • Tesko NI da se sad mogu sjetiti sta je pricao a da ne pogrijesim (uglavnom sam i ja bio zaokupljen Fedexom pa sam slabo sta zapamtio) ali se sjecam da su mu bas dobri prenosi.
                                Ako imas priliku da gledas Hrt pogledaj večeras iznenadices se...jeste da ce veceras biti puno vise subjektivan...
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                                Comment

                                Working...
                                X