Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Rafa se zali sam vodom, umjesto da je našao nekoga da ga polije...zglob radi kod dizanja kante pune vode
    Sto hoces da kazes? Da Rafa ne igra turnire koji su rezervisani da ih Rodzer uzme?

    Comment


    • Sve je napravljeno da Roger osovji turnir...ima do finala šetnju kao i na Wimblednonu...samo ne znam čiju šetnju (Dimitrov/Čilić)

      Osjetljiv zglob, a ova kanta je baš nezgodna...ne bi se trebao zezati...da ne napravi pogrešan potez

      Comment


      • Ma људи то су све његове муштерије, дугогодишње, није он заборавио да игра, само је у глави био одсутан, вратиће се њему радост изласка на терен и сви ће опет да кукају...ко зна зна... доказао је то и Федерер!!!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post

          Osjetljiv zglob, a ova kanta je baš nezgodna...ne bi se trebao zezati...da ne napravi pogrešan potez
          Radikalna terapija, doktor prepiso, 3x2 kante dnevno, pre i posle jela
          sigpic

          Comment


          • Role uzeo kanticu za pjesak od bliznakinja ovaj uzeo kantu za smece, pravi krkan i jos sminkerski sa onom bandazom na zglobu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Jel ce nekad zavrsiti ova idiotska mediumska glupost? Jel ostao jos neko za zalivanje? Ovo postalo bitnije nego cilj. . .a kao svi zabrinuti za cilj i donacije. Jel ima neko ko je odbio?
              Inace oko zreba, ima Djokovic ovako teoretski tezi zreb, ali to nista ne bi trebalo znaciti. Marej bi u normalnim okolnostima trebao biti najveca pretnja, ali da vidimo jel to moguce. Federeru koliko zele mogu "mestiti" zrebove, ali on treba izaci i odigrati sedam meca da bi dosao do titule. Ja sam rekla Marej osvaja titulu. Sada se moram nositi sa time.

              Comment


              • Jednoglasni su

                Peter Bodo: Roger Federer & Serena Willams

                Ed McGrogan: Roger Federer & Serena Willams

                Richard Pagliaro: Roger Federer & Serena Willams

                Comment


                • cacanin : Novak Djokovic

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Jasno je da Fed ima velike sanse za titulu ali u finalu ako mu protivnik bude Marej ili Novak nece biti favorit zato sto se igra u tridobijena
                    seta medjutim Mari i Novak trebaju da dodju do finala to je tezi posao

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Peter Bodo: Roger Federer & Serena Willams
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by kreso34 View Post
                          To ti je standardna metoda pobijanja 'teorija zavjere'. Dokazivati da je teorija nelogicna i da je onaj ko vjeruje u nju maltene idiot.

                          Na zalost, primjena te metode postize upravo suprotni efekt. Bar na mene. Jer dovoljno je reci da bi Rafa sigurno igrao USO da je mogao biti spreman.
                          Last edited by NI; 22-08-14, 14:16.

                          Comment


                          • Murray vs TOP 10 u zadnjih godinu dana 0-6...baš bi bio treći favorit da nije iz Britanije

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Murray vs TOP 10 u zadnjih godinu dana 0-6...baš bi bio treći favorit da nije iz Britanije
                              Pa koga drugog da stavis realno? Eventualno Raonic po formi. Wawa i Murray su po meni sada u slicnoj formi s tim sto Britanac ima mnogo veci pedigre, titulu i finale ovde, po meni 3 pik lagano
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Wawrinka, Dimitrov...pogotovo poslije žrijeba

                                Znači do titule mora preko Tsonge, Novaka, Stana/Lošmija i Federera...ima šanse koliko i Sousa za titulu

                                Oni sa Skya bace malo šuplje, istinski je još uvijek u vrhu, žestoko trenirao, varijacije fazoni...a niko da pomene WTA drugi servis koji će kazniti prvi ozbiljan igrač
                                Last edited by shminka; 22-08-14, 14:43.

                                Comment

                                Working...
                                X