Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glasao sa da ce Jo da osvoji, jer prekad sam bio protiv Noleta on pobedi W. Zreb idealan da Nole pokaze koliko moze u ovom momentu.

    Comment


    • Kokkinakis nije iskoristio 3 break lopte ovaj Nishioka ima bolji drugi servis nego prvi..
      oskar hernandez bas resio da se kvalifikuje na US openu
      Last edited by Toshe; 21-08-14, 18:14.

      Comment


      • Marin-Bagy, Jerzy-Lajović, Hewitt-Berdych, Tomik-Brown

        Goffin-Dimitrov 3. kolo

        Karlović na Federera u 3. a ne Agut

        Comment


        • http://http://www.usopen.org/en_US/s...s/ms/r1s1.html

          ceo zreb
          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

          Comment


          • Novak ima odlican žreb za ulazak u formu Schvartzman,Muller pa Kohli pa ce nadam se do 4.kola biti onaj pravi dalje žreb jeste tezak ali kao sto rekoh ako Novak bude pravi niko mu ne moze ni prici

            Comment


            • Pokusao sam da nateram sebe da pogledam Partizan ali bolje mi je da malo prostudiram zreb na US nego da se maltretiram sa nasim fudbalom. Zreb zajeban na prvi pogled, ali kada se uzme u obzir da Izner mozda nece ni igrati US a da Marej mora preko Conge nije toliko ni lose.
              Na Fedovoj strani sve med i mleko (za Svajcarca naravno), lepo rece (napisa) Vlajko, sve sto valja je u Novakovoj polovini.
              Kod Vavrinke je Milos, tako da i ako Vavac ispadne pre 1/2 eto Losmija, a ovaj Davidov deo ne bih bas da komentarisem. Zao mi Dzumhura, vece bi sanse imao protiv Federera nego protiv Davida.... Duci kakav je bilde, moze i ovog jos veceg Janovica da isprasi, ali malo sutra . To bi bilo to u kratkim crtama. Koliko sam ovlas uspeo da pogledam, Monfils ima solidan put, valjda ce Marin nesto da ucini (konacno, cekam ga jos od AO 2010) Kirgios (ili kako se vec onaj malac zove) isto ima solidan zreb, koliko sam stigao da primetim.
              Sve je moguce, posle prva tri ili cetiri kola cu jasno videti moze li se do osmice ovde ... jos uvek ne gajim neke preterane nade, ali nada umire poslednja.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Potvrda da je Stan bolji igrač od Ferrera, pješke

                Comment


                • Mnogo price oko Iznera, on ionako ne bi dosao ...Koli je to ime koje ce doci Novaku
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Johnny View Post
                    Ma mogu i svi da ispadnu, Role ne moze do trofeja. Ne moze.
                    Stvarno ne odustajes, cak i glasao za Ferera
                    Nema sekiracije, osvaja ti Role USO, cestitam vec sada
                    Dobro je sto cu biti na moru, necu gledati, a ionako znam da Federer osvaja USO
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Pa da se Ferrer nije raspao ( a mislio sam da moze bar jedan mec da odigra, a da se ne raspadne) Rodzer ne bi video titulu u Sinsiju.

                      Ej ! Izgubis set 6:1 od Ferrera To je dovoljno. Sve je jasno.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Mnogo je onih koji misle da Fed uzima US, ne znam da li se zezaju ili su ozbljni, ako su ozbiljni zanima me po kojoj osnovi to smatraju
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny View Post
                          Pa da se Ferrer nije raspao ( a mislio sam da moze bar jedan mec da odigra, a da se ne raspadne) Rodzer ne bi video titulu u Sinsiju.

                          Ej ! Izgubis set 6:1 od Ferrera To je dovoljno. Sve je jasno.
                          Sa Roletom se Ferer uvek na kraju raspadne, tako da je sve jasno-ne znam kako tebi nije jasno posle toliko godina
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by proudNolee View Post
                            Mnogo je onih koji misle da Fed uzima US, ne znam da li se zezaju ili su ozbljni, ako su ozbiljni zanima me po kojoj osnovi to smatraju
                            Pre ce Kopija uzeti USO.

                            EDIT:

                            Originally posted by Petra View Post
                            Sa Roletom se Ferer uvek na kraju raspadne, tako da je sve jasno-ne znam kako tebi nije jasno posle toliko godina
                            Ma ok to. Ali izgubis set od Ferrera u Sinsinatiju i to sa 6:1 Tuga.
                            Last edited by Mr. Wolf; 21-08-14, 20:24.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Federer is 171-27 vs opponents in his half of the draw and 78-6 vs opponents in his quarter! 15 of the losses were to Berdych/Hewitt #USOpen

                              Ima li ko podatak za Novaka , neznam ni ko njega moze izbaciti osim Mareja....
                              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                              Comment


                              • Pih Role je uzimao i Wimby. Kakva podmukla taktika ovdje da ispljuju Novaka, a kad osvoji dolazi Vlajko i kaze #pjeske. Klasika.Nole do titule, mora nesto i bebici da pokloni
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X