Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ovaj oce, ne iskoristi li ga moze slobodno da okaci reket o klin.
    sigpic

    Comment


    • Valjda će Berdych ispasti prije 1/2

      Comment


      • Na moru sam i kad je zreb, ako ovo Role ne iskoristi onda neka ode u penziju

        Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 2
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Dobro vala kazes , bojati se i Robreda
          Nikada laksi zreb u 15 godina nije imao....e moj matori sto nisi 5 godina mladji
          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

          Comment


          • Berdih ispada od Hjuita vec u 1. kolu
            Role vec crkava od smeha 10 minuta
            Last edited by MarRF; 21-08-14, 17:48.
            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

            Comment


            • Ma mogu i svi da ispadnu, Role ne moze do trofeja. Ne moze.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Vidim Johnny i dalje jinxuje, sve je po starom

                Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 2
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Poispadat će mnogi iz Novakovog dijela prije duela s njim...Isner je povrijedjen, na GSu nije prijetnja, Stan će teško do 1/2, Tsonga ili Murray...prvi mušterija redovna, drugi nije pokazao nikakav kontinuitet...dosta lakše nego zvuči

                  Federer može imati frku sa Dimitrovom i Berdychom...do tada je šetnja...

                  Naizgled ogromna razlika, ali mislim da neće biti tolika kad turnir počne...vidjet ćemo

                  Comment


                  • Da sacekamo prvo QF pa da vidimo.....
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Džumhur se ni ovdje ne vidi sa svoji 170 cm

                      Comment


                      • Džumhur-Ferrer?

                        neće osvojiti 3 gema
                        Last edited by shminka; 21-08-14, 18:04.

                        Comment


                        • Zreb ko zreb, malo mesaju malo pakuju, nista novo. Prvo ce da radi
                          Kada se malo pocisti videcemo ko kosi a ko vodu nosi. A koga ce voda do Novaka doneti u 1/4 finalu bas da je vrlo bitno i nije, jer sve od Novaka zavisi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Očekivan žreb. Fed malo lakši dobio a Novak kao i obično dobija Insera, mada nije on u onoj formi kada je izbacivao Novaka. Za nadati se da Grigor može dobiti Rogera mada vrlo teško.

                            Comment


                            • Ako bude fit,vreme je da John napravi nesto veliko!
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Očekivan žreb. Fed malo lakši dobio a Novak kao i obično dobija Insera, mada nije on u onoj formi kada je izbacivao Novaka. Za nadati se da Grigor može dobiti Rogera mada vrlo teško.
                                Izner otkazao Winston Salem zbog povrede, jedan manje
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X