Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Konačno jedan normalan komentar od Čelsijevih navijača danas i sve je ovako kako je čovek rekao.Gotivio sam vašu temu dok je tu bio Mumara,Piper i kompanija ali danas je no comment.Avramović me je iznenadio svojim komentarima ali dobro šta drugo da se očekuje.

    Da se vratim na temu slažem se sa saburom što se Žirua tiče , Teri je danas pokidao u odbrani pravi vođa je bio trebali smo da probamo sa bržim napadačima ali dobro šta je tu je , borbena utakmica je bila i donekle sam uživao dok sam gledao.
    Шта сам ја то страшно написао?

    Ако мислиш на ове слике, спрдња јбт, дерби је, мора мало пецкање.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Kakav si licemjer Princaro glasao si da ode nastavnik sram te bilo
      Glasao sam da bi ga zamenio Gvardiola, a ne ovaj posebni smarac.

      Comment


      • Ne pise to tamo jbg...

        Danny Welbeck dao 4 gola ove sezone.On igra poziciju spic napadaca i dosao je kao pojacanje...vjerovatno kad se adaptira na ligu pa ce biti bolji Juniore
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ma kakav Welbeck, daj Pipitu oca fudbala da igra s drugim ocem fudbala, jest da je gej poredjenje al jebat mu mater, samo nek dodje neko ko zna strpat loptu u mrezu u ovakvim tekmama.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Cavani dolazi kod nastavnika kaparisao vec
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Henry said on Sky Sports: "I think they need to buy four players - they need that spine. They need a goalkeeper, they still need a centre-back, they still need a holding midfielder and, I'm afraid, they need a top, top quality striker to win this league again.
              Vrlo racionalan covjek i govori strucno,a i navijacki...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Vrlo racionalan covjek i govori strucno,a i navijacki...
                Ne vole ga kao pundita u Engleskoj, ne znam zasto. Vrlo je realan, a i strucan, jedino mozda naglasak, ali jebiga ako se moze Carager slusat moze se i on slusati.

                Tesko da ce 4 igraca vrhunske cifre dovesti na ljeto, nije to tolika sada novcana sila iako postoji sredstava da se trose. Ne znam kakva je situacija sa Varane-om. Morgan ili Kondogbia bi mogli leci za plafon 20 m, Pipita za jos 25-30m i sta ostane za stopera i golmana.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Varane ne da igra dobro trenutno nego unistava i svaku utakmicu trenutno pocinje,a ima i jos 5 godina ugovora tako da
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Varane ne da igra dobro trenutno nego unistava i svaku utakmicu trenutno pocinje,a ima i jos 5 godina ugovora tako da
                    E jebiga
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Jeste vala, trebaju nam deset igraca, a mi ovakvi pa dominirano u 2015 kada se vecina oporavila od povrede.

                      Comment


                      • Princoni burazeru ja bi da se Arsenal bori za 4 trofeja svake godine, a sa ovom trenutnom ekipom to je nemoguce. Jednostavno tanki smo na odredjenim pozicijama. Ne moze Le Coq izvuci cijelu sezonu sam, ne moze ni Giroud sam, ono tele Welbeck nije los trudi se on, popravio je i finishing malo, ali ne ide 4 gola u ligi samo, a pola sezone si bio prvi pick u spicu.

                        Dobra je ovo skupina igraca, na celu sa ocem fudbala, ali treba jos igraca dodati i prije svega klauna prodat nekome od rivala i dovesti afirmisanog golmana za zamjenu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Morgan ili Kondogbia bi mogli leci za plafon 20 m
                          Kondogbia za 20m, mozda jedino pola ugovora.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Kondogbia za 20m, mozda jedino pola ugovora.
                            On za tako silne pare iz Monaka nece otici sigurno, pa svi znaju situaciju vlasnika kluba, jedna od najvecih razvodnih nagodbi u historiji, covjek nema ambicije za novo investiranje u klub, totalno ciscenje ce biti na kraju sezone, izvuci ce se vecina kapitala sto se moze izvuci i taj projekat ide u historiju polako.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Uzmeš Mutinja i Kondogbiu paket od 60 miliona i rešio si sredinu

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                . Bezidejna igra u napadu (Lukaku prilicno ispod svog nivoa), losa odbrana i dosli su skoro do borbe za opstanak....
                                Ima tu mnogo faktora,Barkli nikako da uvati formu,posle povrede je neprepoznatljiv a nije da nije na terenu i to je jedan od minusa Martineza,Barkli nema konkurenciju(možda Osman al on je već mator),zašto bi se trudio kad nema ko da ga izbaci iz prve postave a ovaj ga na drugu stranu samo hvali umesto da mu baci kosku neku da mora malo da se trgne

                                što se tiče Lukakua neću mnogo da komentarišem njegove igračke sposobnosti ali čini mi se da bi Evertonu više ležalo da eksplotišu njegovu visinu preko centaršuta kad već imaju igrače poput Bejnsa i Kolemana koji znaju ubaciti loptu u 16 jer statistički gledano Everton pored Čelzija ima najmanje ubačenih lopti sa strane,ne kažem da bi to rešilo sve probleme al ništa ih ne košta da probaju.

                                Čak bi i Čelzi morao da se pozabavi tim pitanjem,nije Kosta Didier,ne zna igrati ledjima,niti će primati loptu sa igračem na ledjima ali može igrati glavom i stvarno mi nije jasno zašto se više ne ide na ubacivanje,samo se 50 x vrti lopta u krug da bi na kraju došla kod Ivanovića koji je šalje u 25 red tribina.

                                Još je Murinjo doveo Luisa iz Atletika baš zbog te saradnje sa Kostom a mi i dalje igramo konstatno sa Azpijem po levoj strani koji ne sme da predje pola a ima fin centarušut i Ivanovićem koji jedanput u 100 x ubaci loptu kako valja
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X