Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel su Kompani i Mangala dobili neki skok danas?!

    Kako lepo igra West Ham do ima snage
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • To bi bilo to... Zoze sampion!
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        To bi bilo to... Zoze sampion!
        Neki su cak sumnjali pre pocetka lige.

        Neznanje, sta ces.
        sigpic

        Comment


        • Greota je bilo sumnjati..

          #pjeske Zoze.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Mangala je vjerovatno najskuplje parce drveta na svijetu. Uzasan je takticki, fizicki stvarno impresivan ali on ima masu problema u igri.

            Zajebali se velikani sto nisu isli po Songa, mada je stvarno uzasan bio u Barsi posebno prosle sezone, a nista nije uradio ni u dresu Kameruna. Ipak, ove sezone gazi, ali je bas danas imao pravi test i polozio ga je sa desetkom. Ovako izdominirati sredinu Sitija je nevjerovatno.

            Kolins isto ruzno izdominirao, a koliko su jaki kad dovoljno govori da im u finisu ulazi Kujate, kakva je to tek zvijer.

            Fenomenalan presing sat vremena, potpuno sabijanje.
            sigpic

            Comment


            • Opet lose igramo...
              Mora Kutinjo odmah da udje.Ne znam zasto ga drzi Brendan na klupi?Posle gola protiv QPR-a,i vozanja igraca Reala u LS,morao je da pocne ovu utakmicu.Vidi se da nam fali neko ko ce da kreira igru u napadu....
              Cini mi se da je Hal konkretniji od nas,i mislim da ako ubrzo ne damo gol,kaznice nas...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Mora Coutinho umeso Cana ili Alena pod hitno.

                Comment


                • Alexis Sanchez najbolji nas fudbaler ove sezone, definitivno. Konacno mogu reci da sam iole zadovoljan igrom i utakmicom, nadam se da cemo videti i Walcotta u drugom poluvremenu.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Koja rutina Alexisa Valjalo bi za promenu rutinski da odradimo neku utakm.do kraja .
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Mora Coutinho umeso Cana ili Alena pod hitno.
                      Ja bi pre umesto Alena.Beskoristan je danas...al totalno....
                      A Henda umesto Cana,ako ne damo gol do 60og min....;)
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Sautempton igra i dalje odlicno,svaka cast za ove momke.Palas vodi protiv WBA,ne znam da li je ovo neko ocekivao
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Nije los Palas u gostima.Mislim da su tukli Evertona u gostima,i odigrali onu ludu tekmu 3:3 sa Njukaslom....daju dosta golova u gostima...
                          Mada sam mozda ocekivao X,a ne cistu 2....
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Prečka Pelea na centaršut Tadića. Koji je samo nivo ovaj Tadić? 999? Totalna dominacija, bez njega je bilo koji tim sakat.

                            Comment


                            • Brendan ce napraviti izmenu kad primimo gol, ne znam kako je planirao da postigne gol sa 3 zadnja vezna i Balotellijem.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Pa kako ovo Balo nije dao...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X