Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste malo zajebanije odigrati premijerligašku utakmicu kad ti je povređeno minimum tri standardna defanzivca.

    #arshul #sprdanjesjunajtedom

    Comment


    • Ja bi tim Arsenala sastavio na osnovu frizura koje igraci nose. Dakle, ukoliko Gatuzo ili sl. kalibar igraca sa tobom ne bi popili pivo, to te automatski disfalifikuje. Ne bi ni Dzek, ni Cembers, ni Rambo igrali, ali prije svih ne bi igrao Belerin. Pa, sta je ono koji k!? Kao da mu "kompleks" stoji na glavi. Msm, neko bi mogao protumaciti ovo kao da ja imam kompleks, ali jedno je sresti covjeka na ulici tako malo narcisoidnog. Ti jarane igras fudbal!!!
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Jel gleda neko Arsenal-Hull ? Sta je sa Arsenalom ?

        Comment


        • Тако игра Челси!!

          Каква акција лебе мекани!

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Jel gleda neko Arsenal-Hull ? Sta je sa Arsenalom ?
            Ne gledam, ali pretpostavljam da kada ti Monreal igra stopera to izgleda ovako, kao sto je Lunatik spomenuo. Fali im pola odbrane.
            sigpic

            Comment


            • 70-30 posed lopte a oni gube od mrtvackog Hull sitija kuci,znaci uzas,kad god ih odigram na tiketu moraju da me useru onako lepo,mrtvaci.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ako ostane ovako:

                3. Soton
                4. Vest Hem
                5. Hal

                sigpic

                Comment


                • Da se ne uvrede navijaci Arsenala ovo je neko moje cisto vidjenje sire slike: Ne vidim nacin da Arsenal osvoji titulu u narednih 10 godina ajde necu da preterujem hteo sam da kazem 15.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Ne vidim nacin da Arsenal osvoji titulu u narednih 10 godina ajde necu da preterujem hteo sam da kazem 15.
                    Dominator .
                    sigpic

                    Comment


                    • Vidim Barkli se vratio i za sada zabelezio asistenciju.

                      Comment


                      • Koliko je los mec,ovi nece da igraju a ovi se samo dodaju posed lopte 18:82.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Da se ne uvrede navijaci Arsenala ovo je neko moje cisto vidjenje sire slike: Ne vidim nacin da Arsenal osvoji titulu u narednih 10 godina ajde necu da preterujem hteo sam da kazem 15.


                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Da se ne uvrede navijaci Arsenala ovo je neko moje cisto vidjenje sire slike: Ne vidim nacin da Arsenal osvoji titulu u narednih 10 godina ajde necu da preterujem hteo sam da kazem 15.
                            Da ti bilo sta sad napisem ti bi se uvrijedio. S razlogom. Nemam ja tu tvoju "duhovitost"...
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Auuuu,Tadic 3asistencije i gol.7:0:eek:
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X