Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko losa igra u poslednja 3 kola,neverovatno...
    Odbrana nam je uvek varirala,ali ovolika bezidejnost u napadu me ozbiljno plasi.Da li je moguce da nam je Staridz bar 50% tima?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Cim prikazase onog plavog ljepotana s loknicama, stize kazna.
      Ovog?

      sigpic

      Comment


      • Nije samo LS glavni krivac za lose rezultate za sada, po meni je dovedeno barem 4-5 igraca koji su prosek i po meni ne zasluzuju da igraju u timu kao sto je Liverpul.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Nije samo LS glavni krivac za lose rezultate za sada, po meni je dovedeno barem 4-5 igraca koji su prosek i po meni ne zasluzuju da igraju u timu kao sto je Liverpul.
          Navedi mi koga bi ti doveo??
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Prije svega ne bi krhnuo 60 m na Lallanu, Markovica i Lovrena.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Prije svega ne bi krhnuo 60 m na Lallanu, Markovica i Lovrena.
              Da Lallana i Lovren prosle sezone nisu dobro igrali??Da su pretplaceni jesu ali da je moglo bolje nije....
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Surovo.
                  Covek lepo pred utakmicu svrati u salon lepote tri sata ga sredjuju i sta doceka da ga prozivaju na tviteru.

                  ps
                  Ne zna se koja je jaca kralj ili nudle

                  Comment


                  • Nego sta nego West Ham.

                    Comment




                    • Gabby Agbonlahor completed just 4 passes against Arsenal today, 3 of which came from kick offs.
                      Last edited by Lion; 21-09-14, 10:28.

                      Comment


                      • Dok je Arsenal napravio 741 pas, najvise od bilo koga u zadnje 2 sezone
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by PiXarr View Post
                          Da Lallana i Lovren prosle sezone nisu dobro igrali??Da su pretplaceni jesu ali da je moglo bolje nije....
                          Za te pare , od Lovrena je moglo 18 puta bolje .. Prvi mi na pamet pada N'Koulou, koji vec par sezona u Marseilleu objasnjava i konstantno je u 3 najbolja stopera lige .. Da ste iskesirali 20 miliona bio bi vas , mozda cak i 15 .. ALi jbg , valjda je jedna dobra sezona u Southamptonu i 3 katastrofalne u Lyonu vrijednije od 3-4 fantasticne sezone u Marseilleu .. Za Lallanu necu da pricam , jos uvijek je prerano , nije odigrao ni 200 minuta u sezoni , i on i dalje moze biti pun pogodak ..

                          Lovren ce imati i onih partija gdje ce biti sigurno komentara : Bravo majstore , odlicna partija , ali ce puno vise biti onih , Bože dragi za koga mi dadosmo preko 20 miliona..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Dok je Arsenal napravio 741 pas, najvise od bilo koga u zadnje 2 sezone
                            Zar nije Junajted napravio preko 800 protiv QPR-a ili sam ja to negde loše pročitao?
                            Last edited by Ser Deni ®; 21-09-14, 12:29.

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Za te pare , od Lovrena je moglo 18 puta bolje .. Prvi mi na pamet pada N'Koulou, koji vec par sezona u Marseilleu objasnjava i konstantno je u 3 najbolja stopera lige .. Da ste iskesirali 20 miliona bio bi vas , mozda cak i 15 .. ALi jbg , valjda je jedna dobra sezona u Southamptonu i 3 katastrofalne u Lyonu vrijednije od 3-4 fantasticne sezone u Marseilleu .. Za Lallanu necu da pricam , jos uvijek je prerano , nije odigrao ni 200 minuta u sezoni , i on i dalje moze biti pun pogodak ..

                              Lovren ce imati i onih partija gdje ce biti sigurno komentara : Bravo majstore , odlicna partija , ali ce puno vise biti onih , Bože dragi za koga mi dadosmo preko 20 miliona..
                              E ti znas kako bi se on snasao u PLu i kako bi igrao daj ne lupaj molim te,Brendan da zna ko ce kako da igra i u kakvoj ce formi da bude bavio bi se drugim poslovima.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • 752:733 po Opti za Junajted

                                I ovo, ako ćemo da nastavimo s tričarijama

                                Comment

                                Working...
                                X