Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj bre nemojte vise da pljujete,i da izgubimo 5:0 nije smak sveta,ovi momci treba da osvajaju za koju godinu,sad sve sto urade je bonus.Trebaju nam Can i Allen umesto Stivija i Lucasa.....Sakho sta uradi crni covece
    Last edited by Brian McShtull; 20-09-14, 18:05.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Sakho osetio nije, Lovren garant ne zna gde se nalazi

      Comment


      • Sakho ovo skoro redovno i na treningu radi. Kao da nije normalan.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Cuj Viška, kao iz kafane u 4 ujutru

          Comment


          • Originally posted by PiXarr View Post
            Daj bre nemojte vise da pljujete,i da izgubimo 5:0 nije smak sveta,ovi momci treba da osvajaju za koju godinu,sad sve sto urade je bonus.Trebaju nam Can i Allen umesto Stivija i Lucasa.....Sakho sta uradi crni covece
            zar ti nisi reko da ove mozemo osvijiti ligu

            Comment


            • Slabo je reci za Lucasa da je idiot.

              Comment


              • Prvi gol cista Minjoleova lopta.Jeste odbrana ispala samo tako,ali golman mora da kupi sve u 5 metara.Jos je lopta bila par sekundi u vazduhu,imao je vremena da je pokupi....ali opet isto....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by SOMI View Post
                  zar ti nisi reko da ove mozemo osvijiti ligu
                  Da ja verujem da mozemo,nisam rekao da osvajamo tu postoji velika razlika.Ti ako ne verujes Chelsea je tvoj klub!!!
                  Uzgred zola je upravu Mingolet direktan krivac za prvi gol....
                  Last edited by Brian McShtull; 20-09-14, 18:26.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Sramota koliko lose igramo ove zadnje utakmice, ne mozemo 3 pasa da povezemo. Raheem vraca nadu ali tesko da mozemo i do boda sa ovakvom igrom.

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Da ja verujem da mozemo,nisam rekao da osvajamo tu postoji velika razlika.Ti ako ne verujes Chelsea je tvoj klub!!!
                      Uzgred zola je upravu Mingolet direktan krivac za prvi gol....
                      Ti si genije definitivno.

                      Comment


                      • Lovrenu svaka cast,covek bre igra zadnjeg veznog,Lucas i Stivi se ne otvaraju beze od lopte.Bez njega ce da se dodaju Sakho i Skrtel i da dodaju protivnickom igracu toliko su dobri s loptom.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Kao sto sam i ocekivao, ovaj vezni red ne moze meda. WH vrsi pritisak na nasu zadnju liniju, kojeg se ovi iz odbrane resavaju, dugim loptama napred pa ko uhvati, ili jednostavno predaju loptu protivniku. Totalna zbunjenost u zadnjoj liniji, niti znaju sta rade niti sta ce sa loptom, pa ide se i dotle da je Mignolet preuzima funkciju motora. Balotelli se ne trudi da primi loptu na sredini i da pomogne vezi, kako su to Suarez i Sturridge radili, cak i kad to radi, njegova resenja su dosta spora i skroz ziheraska, dok Borinijeva funkcija na terenu je zaista nepoznata. Razmak izmedju linija odbrane, veze i napada je ogroman, pa niko u tom slucaju i ne ume pod pritiskom da prenese loptu na protivnicku polovinu, kamoli Gerrard koji je sasvim nezainteresovan za ovaj mec, a napadaci ni nemaju lopte, niti pokusavaju. Big Sam je koliko toliko uspesno markirao Sterlinga, mada je ovaj dao gol iz odbitka, ali na terenu vrlo slabo izgleda i uvek kada ima loptu, dvojica igraca su oko njega.

                          Treba dodati, da kada protivnik ima loptu, mi se ni ne trudimo da izvrsimo presing, uopste ga ne igramo, pustamo WH da nam se doseta do 16, skupljamo odbranu, a znajuci koliko je ona nestabilna, to obicno znaci dosta sansi za protivnika. Kretnja bez lopte je isto porazavajuca.

                          U ovakvom slucaju, ovo smece od igre se naravno nastavlja igrati, nezavisno ko igra, i koja je formacija, i ovo je za sada svakako najcrnje poluvreme koje sam gledao od Hodgson ere.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Cim prikazase onog plavog ljepotana s loknicama, stize kazna.
                            sigpic

                            Comment


                            • Lagano uhvacen kec.slepci.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Znao sam da ce Ls unistiti Liverpul,5-6 mjesto je realnost za njih...

                                Comment

                                Working...
                                X