Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Runiiiiiiii

    Gazi gazi do kraja

    Comment


    • Magia je stvarno Magia ,koliko brutalan igrac to je neverovatno ..
      Persi kako igra ,mislim da bi mogao da se zapita za svoje mesto u prvih 11 ,mada bi ja igrao jos ofanzivnije sa Falkaom i Persijem u samom napadu,a Runi bi dobio ulogu Mate ,a Mata na klupu

      p.s. Runi me izjeba za sada ,izbacim ga na fantasy ,on gol i asistencija

      Comment


      • Ko je ovaj sa brojem 7,sta je ovo?Kako se zove,iz kojeg kluba je dosao,ko ga je pustio da ide za samo 80
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ko je ovaj sa brojem 7,sta je ovo?Kako se zove,iz kojeg kluba je dosao,ko ga je pustio da ide za samo 80
          I zasto ga je pustio..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Danas gledam njega,juce Alonsa u Bayernu i normalno Alonsu trebala 4 sata da se uklopi u novu sredinu,vec crta igracima kuda da trce,sve prekide izvode vec sada i danas ovaj majstor klasika ima najjaci igrac lige da bude nema problema uopste...nevjerovatna 2 kiksa,ali to je Real
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nema veze,kupuju oni njega na kraju sezone za 120 miliona....

              Ne mogu da se porede prosle tekme sa ovom.Bolje poluvreme od sva 3 prosla kola zajedno....
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kida Mancester,samo steta da Falkao sedi na klupi a Van Persi igra,vrlo je los trenutno ali kontam da ce podici formu Persa.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • QPR toliko ne može ništa da ne mogu da ocenim Blindovo pozicioniranje.
                  De Gea se smorio pa istrčao da napravi malo dinamike, budala.

                  Comment


                  • Originally posted by Baron von Eric


                    Zacudio bih se da se ovo primi kod "nasih" navijaca.
                    Jesi čuo šta su pevali sad?


                    Edit: MATATATATATATA

                    Edit2: Falkao umesto Mate? Znači Runi malo povučeniji.

                    Da vidimo sad kako će biti.
                    Last edited by Ser Deni ®; 14-09-14, 17:25.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Danas gledam njega,juce Alonsa u Bayernu i normalno Alonsu trebala 4 sata da se uklopi u novu sredinu,vec crta igracima kuda da trce,sve prekide izvode vec sada i danas ovaj majstor klasika ima najjaci igrac lige da bude nema problema uopste...nevjerovatna 2 kiksa,ali to je Real
                      Najjace od svega toga je da je Alonso pokupi vec dva man of the match, a Real je izgubio dvije tekme. Divota. Rijetko ko moze zajebat se ko sto se Florentino zajebo
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Nisam gledao utakmicu Uniteda, video sam samo golove i samo cu reci svaka cast I opet moram da ponovim, kako se neko usudjuje da kaze za Di Mariu da je prosecan igrac?

                        Vala mi je drago sto Real belezi lose rezultate, prelako su se odrekli najboljeg krila na svetu!
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Pardju ostaje u Nukastlu.
                          Alan Pardew: Newcastle manager backed by club owner Mike Ashley

                          Comment


                          • Lijepo se Diame zahvali Allardyceu sto mu nije davao sansu
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Bivši igrač Partizana Darko Milanič preuzima Lids Junajted.

                              Comment


                              • JONAS GUTIERREZ BIJE BITKU SVOG ŽIVOTA


                                Igrač Newcastle United-a Jonas Gutierrez bije bitku svog života. Naime, njemu je dijagnostikovan rak testisa.

                                Kako je sam Jonas izjavio, problem je nastao prilikom sudara sa Bacary Sagna-om u meču poslednjeg kola Premier League u sezoni 2012/13. Levi testis je posle meča počeo da mu otiče i posle skeniranja dijagnostikovan mu je rak. Jonas je podrvgnut hirurškoj operaciji, gde mu je levi testis odstranjen. Uporedo je primao i hemoterapiju.

                                "When I confirmed that I had cancer I went home crying. This was the most difficult game I had to play.
                                "I detected a tumour in a testicle. I came here and I assumed the costs, despite having a contract with Newcastle.

                                "Money is not important. What is important is health and I had to start chemotherapy. It was hard to find my hair falling out. I did not want to cut it. I wanted to hold on.
                                "Fighting cancer makes the rest of the problems are insignificant. I decided to tell my story because maybe is will help people who have cancer."

                                "I removed the left testicle. I returned to England and Newcastle told me to leave."

                                Dobiće i ovu bitku naš Jonas, ubeđen sam u to.

                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X