Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema tu kruha, nije nas dan, a ovi su jos i bus parkirali u nastavku.

    Comment


    • Ekstra....sviraj kraj!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • He he, samo mi ovo znamo. Same old story

        Comment


        • Opet Kos pusta centarfora da luta sam po sesnaestercu.. Obratite paznju kad bude ponovljeni snimak..

          Comment


          • Oni ne znaju za bolje od cetvrtog mjesta i sad traze nacin da ponovo dodju do istog. Voda uvijek nadje nacin, tako i Arsenal.

            Fabijanski jaci golman od Ospine, a dosao je za dz.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Oni ne znaju za bolje od cetvrtog mjesta i sad traze nacin da ponovo dodju do istog. Voda uvijek nadje nacin, tako i Arsenal.

              Fabijanski jaci golman od Ospine, a dosao je za dz.
              Vidimo se u nedelju.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Jadno. Ponadas se da su sve kockice napokon sjele i onda opet pokazu da su nezreli. Kakve oscilacije u formi

                Comment


                • Jedan iskreni,dobronamjerni komentar

                  Bolje je da se ovo desilo sada da se nastavnik opet ne bi umislio kako ima ekipu za titule i kako mu pojacanja ne trebaju.Stoper,veznjak,golman i spic pravi,istinski za mog Princaru
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Lillard View Post
                    Bice zanimljivo gledati duel Montera i Bellerina, secam se da je prosli mec izludeo Chambersa, na kraju je i pao gol sa te strane, videcemo sta ce Hector uraditi.
                    Hehe kao sto rekoh...ni ovaj nije uspeo da ga sacuva, opet pade gol tako sto je Montero probio...Ne pamtim kada smo odigrali ovako dobru utakmicu a da smo izgubili ali kao da je bilo sudjeno da nam bivsi golman presudi. Nema se sta zameriti momcima dali su 100% ...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Fabijanski jaci golman od Ospine, a dosao je za dz.
                      Ono bih i ja branio, sve lopte isle pravo u njega. Venger izdominirao sa izmenama.

                      Comment


                      • Meni jasno sto je Cazorla ostao na terenu danas, bio je bas bas spor. On protiv bunkera slabo ima uticaj, bas los danas. Prespori pasovi, prespori sutevi i prekratki pasovi. Trebao Theo umjesto njega da udje na krilo i ostavi Girouda u spicu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Da smo imali Velbeka sada, mislim da bi se druga pesma pevala.. Dva visoka igraca u njihovih 16 pri opsadi gola mogu da rese situaciju.. Nerast od Volkota nikako.. Naravno, nemam nista protiv Tea

                          Comment


                          • Bolje i za Englesku ligu, da Arsenal bude 4. jer su rutineri sto se kvalifikacija tice, Man Utd mi je ipak tu enigma.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ne znam na kakvim ste vi drogama, Arsenalu 4 boda od 12 trebaju da osigura 3. mjesto.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ne znam na kakvim ste vi drogama, Arsenalu 4 boda od 12 trebaju da osigura 3. mjesto.
                                Nisu na drogama nego pojedinci iz MU teme leče svoje komplekse našim porazima ali dobro šta da se kaže za čoveka koji se tuđoj nesreći raduje .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X