Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Чекај прво пишеш да је Челси мали клуб, а сад кажеш да не мислиш тако?!

    Није ти први пут да тако говориш о Челсију, провоцираш без икакве потребе, увек први, а онда се само изгубиш са форума неко време.

    Клиначки..

    Comment


    • Činjenica PiXarr da nisi rekao deo navijača..već si pričao o klubu i navijačima, podrazumeva se svim..

      Problem su te konstantene porvokacije ovde, neko to radi otvorenije, neko sve uvijeno, "nevino" i na finjaka..i onda često dolazi do ružnih scena, odnosno do eksplozije one druge strane, što nije opravdanje, ali da se sve saseče u korenu toga ne bi bilo.

      Niti su ovo tribine stadiona, niti nečija ispovedaonica..neke stvari morate da zadržite za sebe.
      Last edited by miloolja; 11-05-15, 09:09.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Da napisao sam i sta cemo sad?? Ja tebi ne mogu da zabranim da napises da je Liverpul mali klub, jel tako. To se odnosilo na tih 1%, koji stvaraju takvu sliku o Celsiju. Ja tebe nisam ni pomenuo.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Одустајем, не могу..

          Comment


          • Originally posted by Avramovic View Post
            Одустајем, не могу..
            Ja ne znam sta uopce ti pokusavas dokazati ovom PiXarr-u.

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              nisam za to da napusti klub,jeste da mu je vreme da se preseli na klupu ali i kao takav može mnogo da pomogne al sad šta je tu je i nezahvalno je sad da se ceo teret prebacuje na njega,da je on nešto kriv a sam Liverpul nema jakog DM igrača,tu je Henderson al nije to to,Liverpulu fali igrač karakteristika našeg Matića da skuplja otpatke i krpi rupe koji bi verovatno podigo ekipu automatski na viši nivo
              Ma Liverpulu fali više igrača od samog DM-a(koji nenormalno fali). Prvo jedan rasan napadač. Koliko smo dali golova, 50? To je za 50 manje od prošle godine, 50! Da, prodali smo Suareza i Staridz je povređen, ali to ne može da bude opravdanje. Imali smo para i taj famozni LŠ za kojim smo kukali, pa smo ipak doveli Ballotelija. Doveli smo Cana da bude taj extra čovek na sredini, a čovek je većinu sezone proveo na CB-u. Daš 25 miliona za CB-a, i onda ti jedini čovek koga si kupio za sredinu igra na CB poziciji. Celu sezonu se oslanjaš na oronulog Lucasa i Velškog "Xavija", i hoćeš top4.... Suludo bi bilo kriviti Dzerarda za bilo šta. Najviše krivim FSG, a posle toga Rodzersa.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Ma Liverpulu fali više igrača od samog DM-a(koji nenormalno fali). Prvo jedan rasan napadač. Koliko smo dali golova, 50? To je za 50 manje od prošle godine, 50! Da, prodali smo Suareza i Staridz je povređen, ali to ne može da bude opravdanje. Imali smo para i taj famozni LŠ za kojim smo kukali, pa smo ipak doveli Ballotelija. Doveli smo Cana da bude taj extra čovek na sredini, a čovek je većinu sezone proveo na CB-u. Daš 25 miliona za CB-a, i onda ti jedini čovek koga si kupio za sredinu igra na CB poziciji. Celu sezonu se oslanjaš na oronulog Lucasa i Velškog "Xavija", i hoćeš top4.... Suludo bi bilo kriviti Dzerarda za bilo šta. Najviše krivim FSG, a posle toga Rodzersa.
                Liverpulova transfer politika je bolno pitanje i ne bih puno o tome ali stojim iza toga da je moglo i moralo bolje i čak se usudjujem da napišem da je u Dzerard možda mogo i da se oprosti sa bar jednom titulom u dzepu da su se neke stvari bolje organizovale,pogotovo taj deo koji je vezan za dovodjenje igrača

                činjenica je da je Liverpul veliki klub ali ne samo iz ugla navijača(kako to neki ljudi ovde dele) nego u globalu,imaju pristojne sponzore,masu navijača koja donosi zaradu na komercijalnom planu i generalno finansijski ne stoji loše ali je i u tom pravcu mora dosta da se radi kako ne bi u daljoj budućnosti zaostali za drugim top klubovima

                jer ono što Livči ima to je ime,brend koji treba prodati što se ne iskoriščava na dovoljno efikasan način(samo moje mišljenje kolko pratim kretanja klubova u poslednjih 5-10 godina) zato se postavlja pitanje da li je samo dovoljno promeniti Rodzersa,odnosno da li i pored toga treba menjati nešto dalje u hijerarhiji




                sautempton ponovo čeka još jedno burno leto,najverovatnije odlaze Šnajderlin i Klajn(da sad ne pišem baš 100%) i treba videti da li će pazariti za stalno Adervilda(za koga je pokazao interesovanje i Totenhem) te Eliju i na kraju našeg Djuričića. Forster povredjen do kraja godine,moguće da i jednog golmana ne dovedu(ne znam šta će biti sa Borucem) a tek će biti cirkusa ako dodju do LE gde će im u toj i takvoj situaciji biti potreban širi kadar kako se ne bi ponovio scenario Evertona
                Last edited by saburo sakai; 11-05-15, 12:23.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Mislim da ce Liverpool opet po starom na trzistu ovaj prijelazni rok. Jednostavno previse godina failaju, a Rodgers se zasad pokazao kao najveci fail po tom pitanju od managera koji su zadnjih godina prosli kroz klub. Covjek je pogodio sta? Dva put? Sturridge i Coutinho. Ostali igraci na koje je kombinirano potrosio 200 milijuna su teski failovi. 20 milijuna za Markovica? 30 ili koliko za Lallanu?

                  Trebaju se trgnut na Anfieldu, tonu, potonut ce jos gore, krece jako osjetljiv period. Nova era odlaskom Gerrarda je na vratima, spominje se velika cistka, nisam bas uvjeren da trenutni ljudi koji vode Liverpool to mogu odradit kako spada.

                  Comment


                  • Ajmo ispratit Swansea s Emirata pune mreze

                    Comment


                    • Andrijasevic komentarise, smor! Da bar Loncarevic komentarise da zacini vece. Idemo po pobedu!
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • I prosle nedelje je bio Gojko??

                        Comment


                        • Svonsi bez klasičnog špica. Da vidim na šta će ovo da liči...

                          @Henry Ovde se komentarišu utakmice...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Lijepo smo krenuli, umalo gol.

                            Comment


                            • Originally posted by Dimitrije View Post
                              I prosle nedelje je bio Gojko??
                              Mislim da jeste,cesto nas komentarise,ne samo sto je smor,nego se cesto gubi nesto...vreme mu je za. penziju..
                              sigpic

                              Comment


                              • A sto opet ovaj termin utakmice??

                                Comment

                                Working...
                                X