Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacno neka kontra izvedena u stilu proslogodisnjeg Liverpoola koji je produkt cistog kolektiva, i naravno Coutinho je morao da ga da.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Uvek sam voleo ovu snalazljivost i igru na malom prostoru Lallane, zbog toga mi se i svideo njegov nacin igre i bas sam zbog toga mislio da ce uspeti kod nas, ove sezone vrlo malo prikazao u odnosu na sezonu pre i na bljeskove pokazao sta zna (mada i povrede su ucinile svoje), evo i ovaj mec je jedan od tih bljeskova.

      Lambert 5x korisniji od italijanske budale.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • E moj Sterling...
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Drago mi je sto su nas kaznili.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Vec 6 crvenih kartona u ovom kolu.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Ali Saut sto ne moze da dobije Sanderlend!? Novi Svonsi za 3 godine.. Daj Boze da gresim
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Tim Servud Bog fudbala, Kleverli mu dao gol na dve vezane tekme.

                Comment


                • Interesantno kolo za sada, 6 utakmica, sve pobede domacina, i svaki gost je dobio bar jedan crveni karton

                  Comment


                  • Bilo li je nešto vredno pomena u ovih 30 minuta ?

                    Comment


                    • Jel moze neko da odigra iz prve?! Zasto se drvi sa loptom..

                      SA nista vredno pomeno, par sansica i to je to..
                      Last edited by l1m4r; 02-05-15, 18:13.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Jbt koliki posed imamo, preko 70 % a nismo ni jedan gol dali

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                          Jbt koliki posed imamo, preko 70 % a nismo ni jedan gol dali
                          Sta nam vredi posed kada nam svaki igrac ima 3 poteza vise.
                          Persi kao napadac se izvlaci na stranu ili do centra. I dosta puta ostane Fela kao spic i niko ne centrira vec se igra po zemlji.
                          Ponovo nijedna lopta nije poslata na Felu oko 16.
                          Runi se krece 60% manje nego kada je napadac.
                          Jang 2 dobra centarsuta za poluvreme, ovi ostali ne mogu da pogode loptu!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Jedini nacin da ovo dobijemo, je da se Runi premesti napred, cini mi se...

                            Nijednu sansu nismo imali, jednostavno igraju bunker, Mou style, das nam posed i mi mozemo ovako do sutra ...

                            Comment


                            • Bome poslije danasnjih rezultata za mene favorit za ispadanje postaje Newcastle.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Kad se neko otvori uvek dobijamo, a pošto Pulisu nije must have, lepo se zatvori i da izgubi neće. Ne znamo da igramo protiv bunkera. Tačno ne bi nijednu pobedili ove godine da su svi igrali ovako protiv nas.

                                80% posed.

                                Comment

                                Working...
                                X