Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taman sam ih prozvao da postizu najjadnije golove u ligi kad Ramires postize golcinu. Necu vise.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Slavlje skoro moze da pocne,jos malo samo
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • ulazi brat mikel sad tek kreće šou

        a i kvadrado je živ,zaboravio sam i da smo ga kupilil
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment




        • Pirson je debil i kraljina u isto vreme
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik Dekard View Post


            Pirson je debil i kraljina u isto vreme
            Mnogo moćan dijalog. Kao iz nekog Tarantinovog filma. Mogao bih ovo da gledam koliko hoćeš puta.

            Comment


            • Gledate na šta naleteh slučajno.

              Comment




              • bez starca nema udarca
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Mnogo moćan dijalog. Kao iz nekog Tarantinovog filma. Mogao bih ovo da gledam koliko hoćeš puta.
                  Da li verujes da sam na isto pomislio, totalno.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Velika šteta sto je u senci drugih. Najbolji komentator po meni, najpotkovaniji i uz njega najviše uživam dok gledam tekme...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Najpotkovaniji verovatno, najbolji sigurno ne. Nema taj glas niti neku harizmu kada prenosi meceve i ne zna kako da se ponasa u nekim situacijama, a nekada je samo to i dovoljno da budes odlican komentator, jer bazu podataka svakako mozes naci u toku meca. Ali zato je svakako za ulogu analiticara u studiju, "pundit", najbolji jer stvarno covek zna dosta, pogotovo Championship.

                          Mada opet verovatno je stvar ukusa.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Dobar je Vlada, ali sto se fudbala tice meni je Srki najjaci. Za moj ukus. I isto kao i Vlada Boga oca zna o fudbalu i ako vise prenosi NBA...
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ivan Loncarevic najjaci bez konkurencije.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ne prepusta Bournemouth nista slucaju, Matt Ritchie i Arter za prvo mesto...

                                A voleo bih Ipswich da vidim u PL sledece sezone samo zbog ovog coveka.

                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X