Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miletić View Post
    Ne bi ni simpatizeri Celsija Murinja za vengera i sezone bez titula uz pozitivan finansijski bilans koji je ustvari najvazniji u svetu fudbala, ko jos broji trofeje?
    Pa sta ce se mijenjati, bolje tim napravljen od novca nafte, srednju zalost od stadiona i rasiste od navijaca.

    HAJDE DA PROSLAVIMO REMI
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Vlasnicima Arsenala je verovatno novac pao s neba...

      edit: ili su ubrali na drvetu
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Originally posted by Miletić View Post
        Vlasnicima Arsenala je verovatno novac pao s neba...
        Vlasnici Arsenala ne ulazu novac u klub, vec se tu nalaze kao vlasnici, a biznis model Arsenala je zasnovan na tome da je kapital za stadion prikupljen prodajom udjela kluba, ali zasto to tebi objasnjavati kad svejedno neces shvatiti.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Miletić View Post
          Ne bi ni simpatizeri Celsija Murinja za vengera i sezone bez titula uz pozitivan finansijski bilans koji je ustvari najvazniji u svetu fudbala, ko jos broji trofeje?
          Mozda ti pratis fudbal zbog trofeja, ja ga pratim zbog same igre. Svaka njemu cast za ono sto je uradio sa Portom i Interom, ali kada vodis klub koji moze da dovede gotovo svakog igraca i u svakoj jacoj tekmi prosipas anti fudbal, to i nije za neki respekt.

          Comment


          • Šta se i vi raspravljate sa njim ...
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Vlasnici Arsenala ne ulazu novac u klub, vec se tu nalaze kao vlasnici, a biznis model Arsenala je zasnovan na tome da je kapital za stadion prikupljen prodajom udjela kluba, ali zasto to tebi objasnjavati kad svejedno neces shvatiti.
              nemoj misliti da si jedini dipl ecc koji je ikada krocio ovde... znam vrlo dobro o cemu pricas samo malo trolujem, malo provociram bez zlih namera, ne volim Arsenal tako da je prilika za to savrsena, nemojte zameriti
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                nemoj misliti da si jedini dipl ecc koji je ikada krocio ovde... znam vrlo dobro o cemu pricas samo malo trolujem, malo provociram bez zlih namera, ne volim Arsenal tako da je prilika za to savrsena, nemojte zameriti
                Nisam ja diplomirao jos, a i sve sto sam naucio o biznisu nisam naucio na fakultetu. Tamo sam naucio beskorisnih imformacija kamaru i povrh svega nekih 300 grafika koji se vrte oko multiplikacije, ponude, traznje, picke materine.

                Mislim da nema potrebe da trolujes, nama se ne svidja stil igre kojim dolazi do titule, a ima neograniceni budzet, a vama kako god. U svakoj prilici, svaki put jaca malo tekma ide bunker i 5 stopera na terenu.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Princara View Post
                  Mozda ti pratis fudbal zbog trofeja, ja ga pratim zbog same igre. Svaka njemu cast za ono sto je uradio sa Portom i Interom, ali kada vodis klub koji moze da dovede gotovo svakog igraca i u svakoj jacoj tekmi prosipas anti fudbal, to i nije za neki respekt.


                  Пали мене тај анти фудбал, шта знам..

                  Comment


                  • Murinjo je makijavelista a rezultat mu dolazi pre estetike... Mozda se to nekome svidja ili ne ali cinjenica je da su rezultati ono sto se pise i pamti, a njegov posao je da ih napravi i to odlicno radi, mozda ponekad na nedopadljiv nacin ali ih napravi...

                    sto se tice Arsenala, ostavice im Venger debelu zaostavstinu u pogledu izuzetno stabilnog kluba, finansijskog giganta i imaju svetlu buducnost ali ko ce navijacima da vrati deceniju bez trofeja, punu nadanja i razocarenja? Vama ako to ne smeta svaka cast, valjda ogugla covek
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Spoiler


                      Нећу више.

                      Comment




                      • Gasi forum
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Dobro,ajd sve al sta vam je sad kriv Murinjo,Celzi i Roman.

                          Prestigli ste nas tj.izjednacili smo se po tome kolko novca trosite na plate igraca,od kad se vratio Murinjo poslujemo pozitivno i u skladu sa FFP,znaci nista nije potroseno preko onoga sto smo zaradili.

                          Da ne ulzaim sad nesto u filozofiju oko taktike,mozda ste a mozda i niste zakljucili iz mojih postova da ne volim Murinja ali I pored toga lik je za dve godine transformisao ekipu u skladu sa FFP,prodao. "skartove" doveo sta mu treba,podmazao masinu i krenuo po titulu.

                          Nema vise opravdanja za Vengera,para imate,lik ne dovodi pojacanja na vreme nego i dalje ceka da sveti Petar sidje sa neba i zaleci Diabija i verovatno da nije ubo sa Kokelinom sad bi se klali sa Liverpulom za 4 mesto.

                          Danas Arsenal ulazi pokocen u utakmicu ,Vneger krece sa Ziruom za koga sam napisao da nece napraviti nista protiv Terija i Kejhila,previse ste bili staticni a taj pristup ne prolazi protiv Celzija,zato sam i naveo da treba gurati Volkota i Velbeka.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by Princara View Post
                            Ne bih ga menjao ni za deset Murinja i njegovih smećarskih autobusa.
                            Kakav si licemjer Princaro glasao si da ode nastavnik sram te bilo
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Kakav si licemjer Princaro glasao si da ode nastavnik sram te bilo
                              Promasio, treba ponistiti one rezultate
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                Dobro,ajd sve al sta vam je sad kriv Murinjo,Celzi i Roman.

                                Prestigli ste nas tj.izjednacili smo se po tome kolko novca trosite na plate igraca,od kad se vratio Murinjo poslujemo pozitivno i u skladu sa FFP,znaci nista nije potroseno preko onoga sto smo zaradili.

                                Da ne ulzaim sad nesto u filozofiju oko taktike,mozda ste a mozda i niste zakljucili iz mojih postova da ne volim Murinja ali I pored toga lik je za dve godine transformisao ekipu u skladu sa FFP,prodao. "skartove" doveo sta mu treba,podmazao masinu i krenuo po titulu.

                                Nema vise opravdanja za Vengera,para imate,lik ne dovodi pojacanja na vreme nego i dalje ceka da sveti Petar sidje sa neba i zaleci Diabija i verovatno da nije ubo sa Kokelinom sad bi se klali sa Liverpulom za 4 mesto.

                                Danas Arsenal ulazi pokocen u utakmicu ,Vneger krece sa Ziruom za koga sam napisao da nece napraviti nista protiv Terija i Kejhila,previse ste bili staticni a taj pristup ne prolazi protiv Celzija,zato sam i naveo da treba gurati Volkota i Velbeka.
                                Konačno jedan normalan komentar od Čelsijevih navijača danas i sve je ovako kako je čovek rekao.Gotivio sam vašu temu dok je tu bio Mumara,Piper i kompanija ali danas je no comment.Avramović me je iznenadio svojim komentarima ali dobro šta drugo da se očekuje.

                                Da se vratim na temu slažem se sa saburom što se Žirua tiče , Teri je danas pokidao u odbrani pravi vođa je bio trebali smo da probamo sa bržim napadačima ali dobro šta je tu je , borbena utakmica je bila i donekle sam uživao dok sam gledao.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X