Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Bolje pojedince imaju Spursi i na taj način daju golove - na učinak pojedinaca. Mnogo kompaktnije mi izgleda Sautempton, mnogo tu više kohezije ima, zahvaljujući Kumanu. A i imaju ovu zver u napadu, Manea, kakva je to zverina. Dobija ovo Soton, čini mi se.
    Veruj mi, ne bih uopste rekao da Spursi imaju bolje pojedince, bar ne ovih 11 koje je Mauricio izveo.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ne mislim samo na igrače na terenu već i na klupu. Jača su to imena, po mom mišljenju, ali uigranost, kompaktnost i disciplina je ono što krasi Soton, zato sam im davao više šansi za pobedu.

      Comment


      • Kane i Eriksen mogu sami da rese utakmicu, pogotovo ovaj drugi nekim lucidnim potezom...Dok je kod Sotona sve u timskoj igri, nemaju takve pojedince koji mogu sami da rese mec.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • 4 nazad, Can desni bek, Glenson levi. Kontam da ovo ni igraci nisu ocekivali.

          Comment


          • Sterling sa svojih 160 hoce da igra kosarku.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Pa i nije tako iznenadjujuce jer je Can kao treci stoper cesto u transformaciji i bio vise desni bek, nego stoper, a Glen je redovno igrao sve pozicije.

              Kakvu glupost pravi Sterlling.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Sraman pristup mecu, ne znam ko moze ovo da gleda. Brendan treba da ode sam, ako ima obraza.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Jbt, 45 minuta apsolutno nicega. Znam da se termin "false nine" koristi kada igrac igra poziciju napadaca, a da mu to nije primarna pozicija, pa se pitam kojim terminom bi nazvali situaciju suprotno od toga, igraca koji primarno jeste napadac, a ne igra poziciju istog, ili bolje receno, ne igra nista ?

                  Spoiler


                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Votford dobio Brajton u gostima 0-2.

                    Midelzbrou gubi na poluvremenu kod Fulama, 1-0... Dok Norwich na gostovanju kod Roterhama ima crveni karton...

                    Sve je izvesnije da ce se za sat vremena slaviti na Vicarage Roudu... Jokan u PL

                    Comment


                    • Ali ovaj Kelvin Dejvis 40 godina ima i brani pre mladog Gazanige,kog bih ja pre bacio u vatru sto se kaze nego ovog dedu sa mrtvim refleksima.Totenhem dosao po bod i zadovoljni odlaze kuci,imaju za cim da zale Sveci.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Tesko cemo mi ovo dobiti dzaba nam sto imamo loptu stalno. Nema ko da da gol.

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Pa i nije tako iznenadjujuce jer je Can kao treci stoper cesto u transformaciji i bio vise desni bek, nego stoper, a Glen je redovno igrao sve pozicije.

                          Kakvu glupost pravi Sterlling.
                          Znam to, nego ne da mu skoro citavu sezonu da igra desnog beka, i onda ga naprasno baci na levog. Bolje je delovala varijanta sa 3 nazad, cak i sa wb improvizacijama. Zajeban posao, mozda je mogao vise minuta da da Lambertu okruzenom brzim krilima u 4-3-3 ili 3-4-3, on bar radi za tim i vidi saigrace za razliku od Bala. Sa Rahimom na 9ci izrazito fali fizikalija, naglaseno na ovakvim bunkerima.

                          Comment


                          • Toliko je dobra utakmica, da je komentator svojim izjavama obelezava do ovog momenta. Imao je razne bisere, poslednji je da Liverpulu odgovara X.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                              Znam to, nego ne da mu skoro citavu sezonu da igra desnog beka, i onda ga naprasno baci na levog. Bolje je delovala varijanta sa 3 nazad, cak i sa wb improvizacijama. Zajeban posao, mozda je mogao vise minuta da da Lambertu okruzenom brzim krilima u 4-3-3 ili 3-4-3, on bar radi za tim i vidi saigrace za razliku od Bala. Sa Rahimom na 9ci izrazito fali fizikalija, naglaseno na ovakvim bunkerima.
                              Nema neke razlike za Glena gde god da igra, standardno je ocajan.
                              Evo verovao mi ili ne, ja nisam siguran koju formaciju igramo, niti sta Can igra trenutno na terenu. Nisam siguran ni da Brendan zna.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Steta sto ne udje ona Ibeova....
                                Njukasl ako izgubi ovu tekmu lagano se prikljucuje u borbu za opstanak. Mislim da bi to bio jedno 7-8 poraz za redom....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X