Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Neki ljudi su ovde stvarno zreli za Lazu. Ta kolicina malicioznosti, iskompleksiranosti, zlobe, pokvarenosti samo kada Junajted gubi...

    Ne mogu da verujem da postoje takvi pacijenti.

    Necu da se vracam na forum danas sigurno. Ako ostane prednost da sada cestitam Avramovicu i ostalim Plavcima na pobedi i titulu.
    Zapitaj se malo, sta vi Junatejdovci pisete i mislite o np. Sitiju i ostalim klubovima.

    Comment


    • Ja ovo vidim 1:1 kraj....
      Ocekujem Mikela u prvih 15 min nastavka...

      Originally posted by Tom Lunatik View Post
      De Gea jeste bio malo napolju, ali to je bilo sudijski baš teško za uloviti.
      Mislim da je bila dobra odluka sudije. Prestrogo bi bilo svirati na osnovu nekoliko centimetara..
      Last edited by z0La; 18-04-15, 18:31.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Tom Lunatik View Post
        Jeste, gledao sam samo noge na onom snimku, ali sad su ponovo prikazivali i nisam ni skontao da ga je oduvao rukom. Valjda sam navikao da je Falkao kljakav cele sezone pa sam mislio da je i ovde bio mekan. Pardon za procenu.

        De Gea jeste bio malo napolju, ali to je bilo sudijski baš teško za uloviti.
        Ja lično situacije kada treba par puta odgledati snimak da bi se nešto utvrdilo ne pripisujem u sudijske greške, pa makar i bila to pogrešna odluka u tom trenutku.
        A što se faula tiče, sudac je puštao i grublje startove na obe strane, pa mislim da mu je kriterijum dosta izjednačen
        Last edited by somborac; 18-04-15, 18:35.
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Pa to, meni je uvek bezvezna diskususija za te milimetarske odluke. Ali treba uvesti neku vrstu čelendža pošto sudije znaju da ne primete slona na terenu, ove sezone pogotovo.

          Comment


          • Originally posted by Radulov47 View Post
            Na koga konkretno mislis kad vec tako pises ?
            Na sve koji ne navijaju za Junajted

            Comment


            • Miljenik u crno umalo da nas zavijes!

              Vid Luia što pokazuje na sat
              Last edited by Ser Deni ®; 18-04-15, 18:49.

              Comment


              • Izbetonirati autobus.. da...

                Zagreva se Januzaj...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Matic pravi veliki broj gresaka u predaji lopte, ali je nekoliko puta pokazao koliko je fizicki dominantan.

                  Vidi i Murinjo da je So danas vrlo dobar, bas je opterecena desna strana odbrane sasvim dobrim napadima gostiju.

                  Comment


                  • Leva strana Čelzija zaključana, sve sam mislio da će ta biti slabija nego gde je Bane.

                    Comment


                    • Jel to sada Banetu dosuđen "futfaul"
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Jao tigree..mijaoo!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Posed lopte 29-71
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Gasi ovo. Daj prelazni i sledeću sezonu.

                            Comment


                            • Bigaje, ovim porazom gubimo šansu za drugo mesto ali do kraja sezone da odigramo kako treba pa da sačuvamo barem treće.

                              Comment


                              • Bravo Herrera, imaš i drskost! Sad znam da imaš sve da budeš gigant.

                                Comment

                                Working...
                                X