Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Bogi na osnovu svega sto si napisao samo mogu reci da se iz duse nadam da ce Alonso postati trener,ocekujem da bude najbolji na svijetu kada dodje vrijeme za to...sve potrebno za to cini mi se da ima
      Pisao ja pre 3-4 meseca o varijanti Cabi trener, Karager pomocnik i Stiven SD koji bi izvrsavao lagano ono sto Cabi trazi. Ako bi neko mogao da donese tu toliko cekanu titulu, to je on, rodjeni sampion. Kad pricamo o PL, zna se gde bi radio.

      Kako igra, moze do 45 i da se nacekamo da sedne na bilo koju klupu.

      Od Klopa i Ancelotija zavise dalji potezi i turbulencija prelaznog roka, kako za trenere tako i za igrace. Haos u najavi. Jos ako Brendan popije otkaz i neko opet dodje da radi rebuilding...
      sigpic

      Comment


      • Shodno nominacijama, eto i ankete.

        Elem, apropo price u vezi Kloppa, tu je jedina solucija City ili Liverpool bar sto se Engleske tice, a gde ce otici, zavisice samo od toga da li ce Gradjani juriti Carla, ako ovaj dozivi "fijasko" sa Realom i ne uzme nijedan trofej.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Sanchez je bolji od Hazarda statisticki ove sezone, ali Kane je bolji od obojice. Pretpostavljam da ce Kane uzeti za mladog, a bice mrtva trka izmedju ove dvojice, ali mislim da Sanchez uzima.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kejn bolji od Hazarda i Sanceza? Po cemu? Samo po postignutim golovima, nicemu vise....

            Celzi uzima titulu, Hazard uzima nagradu, po meni...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Eden klasa za sebe, velika nepravda ako ne uzme.
              sigpic

              Comment


              • Jel moze Hazard da uzme nagradu i za najboljeg mladog i za igraca godine? Zasluzuje obe, verovatno ce Eden za igraca godine, a Kane za najboljeg mladog.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Hazard bi trebao da bude bez dileme, realno. Vukao ih je sam kad ih nije islo i verovatno do titule.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Kejn bolji od Hazarda i Sanceza? Po cemu? Samo po postignutim golovima, nicemu vise....

                    Celzi uzima titulu, Hazard uzima nagradu, po meni...
                    Pa pise statisticki, jebemu misa citaj, dze cu za onog rec da je bolji od obojice


                    Sta ako Arsenal titulu uzme, kakav parametar onda se uzima za Edena. Mislim nemoguca misija 748 je da Arsenal uzme titulu, ali opet. Individualno statisticki ove sezone Alexis je bolji od Hazarda.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Duze vreme nisam video tako konstantnog igraca u PL, a da pritom nudi kvalitet vise klase, kao sto je Eden. Fali mu verovatno samo ta "nabijacka" statistika da bi se stavio u kos sa "onom" dvojicom. Ali bice i toga kroz koju godinu verovatno. Uveren sam da uzima ovu nagradu, sem ako Plavcima nekim cudom izmakne titula.

                      Drago mi je sto je odato priznanje i Coutinhu, bar na ovaj nacin. Nema on naravno nikakvih sansi za glavnu nagradu, ali veliki individualni uspeh i napredak ove sezone. Bez sumnje daleko najbolji igrac Liverpoola.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Dzabe menjate ankete, arsenalova sekta je uvek tu . Samo Aleksis, ostali grašak. Sledeca sezona je nasa, tripleta u najavi

                        Comment


                        • glasao sam za kutinja. ali nema sumnje da je azar zasluzio da uzme

                          Comment


                          • Originally posted by Princara View Post
                            Dzabe menjate ankete, arsenalova sekta je uvek tu . Samo Aleksis, ostali grašak. Sledeca sezona je nasa, tripleta u najavi
                            Uzima ovdje Eden, al zaprave ce uzet majstor Alexis
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Pa pise statisticki, jebemu misa citaj, dze cu za onog rec da je bolji od obojice

                              Sta ako Arsenal titulu uzme, kakav parametar onda se uzima za Edena. Mislim nemoguca misija 748 je da Arsenal uzme titulu, ali opet. Individualno statisticki ove sezone Alexis je bolji od Hazarda.
                              Sad tek videh ovo statisticki, my bad....
                              Ako Arsenal uzme titulu, a Alexis izdominira do kraja prvenstva, ja cu prvi da promenim glas...
                              A inace, Eden > Alexis, to je moje skromno misljenje...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Sad tek videh ovo statisticki, my bad....
                                Ako Arsenal uzme titulu, a Alexis izdominira do kraja prvenstva, ja cu prvi da promenim glas...
                                A inace, Eden > Alexis, to je moje skromno misljenje...
                                Jesi ti Zola manijak za cs, ali ti ta poredjenja igraca ne idu od ruke . Kakvi crni Azarovi, jedan je Aleksa

                                Comment

                                Working...
                                X