Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Gledas li ti Junajted pod Van Galom? Izgleda li tebi to kao ostvrski fudbal?
    Gledam i sve pohvale ali činjenica je da Junajted takav fudbal igra manje od godinu dana i da se još nije u potpunosti primio u klub niti dao neke veće rezultate
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Apsolutno, ali ce Van Gal nastaviti da forsira svoj stil fudbala, koji je i Pepov stil fudbala. A Van Gal ce sigurno dobiti svoje tri sezone(nadam se i pet) sem ako bas zestoko ne zasere(sto nije nemoguce jer je lud prilicno iako se popravlja, a ovo mu je poslednji posao u karijeri pa se nadam da ce ga i to drzati maksimalno fokusiranim)

      Jer ovako igraju vec sve kategorije kluba, takav je on, ukorijenice sistem duboko i onda logicno Gvardiola dolazi na gotovo.

      Gvardiola sa Bajernom moze da gazi Bundesligu narednih 10 godina, Bavarci su uvijek sila i uvijek mogu do titule u LS, nema on razloga da napusta klub jos neko vrijeme.
      sigpic

      Comment


      • Bas bih voleo da meni koji ne pratim fudbal neko od vas koji pratite navede jednog eventualno dva igraca MU koji bi Gvardioli (u koliko ovaj eventualno zavrsi tamo) mogao da odradjuje ono sto su mu Cavi i Injesta odradjivali u Barsi ili sto mu sada ovaj Alkantara i Svajni i Alonso. Posto nisam nesto pratio United u poslednje vreme, pa me interesuje?
        A propo ovoga sa stilovima, jer bas razmisljam kako bi Gvardiola legao Mancesteru.... Pomozite prijatelju u nevolji?
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Bas bih voleo da meni koji ne pratim fudbal neko od vas koji pratite navede jednog eventualno dva igraca MU koji bi Gvardioli (u koliko ovaj eventualno zavrsi tamo) mogao da odradjuje ono sto su mu Cavi i Injesta odradjivali u Barsi ili sto mu sada ovaj Alkantara i Svajni i Alonso. Posto nisam nesto pratio United u poslednje vreme, pa me interesuje?
          A propo ovoga sa stilovima, jer bas razmisljam kako bi Gvardiola legao Mancesteru.... Pomozite prijatelju u nevolji?
          Dovede se Kokeman i Isco poklope ti se stvari

          Alonso je fudbalska religija za sebe igrac dosao da nauci one igrace kako da razumiju sistem,eno neki dan na stoperu zakucao nije problem
          Last edited by AK47; 15-04-15, 12:04.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Lui gradio u Barsi > dosao Gvardiola
            Lui gradio u Bajernu > dosao Gvardiola
            Lui gradio u Junajtedu >

            Comment


            • Jeste Pep je dosao na igru LVG-a u Barceloni,jeste bravo Deni

              Hajde za Bayern da zaboravimo Juppa instituciju,moze i to bravo Deni

              Deni znas znanje govora nema
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Pa Gvardiola bi dosao za 3-4 sezona ako bi dosao...
                Tada imamo Ereru u zenitu reklo bi se, onaj monstrum od igraca Fosu Mensaha...
                Pominje se dovodjenje Veratija, Gundogana... I Gvardiola bi obavio neki transfer jbg

                I meni se bas uklapa Gvardiola u Junajtedu nakon Van Gala...
                A cini mi se da je i bilo neke price nakon odlaska SAFA za Gvardiolu

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Jeste Pep je dosao na igru LVG-a u Barceloni,jeste bravo Deni
                  Ovo je karikirano. Pep je uvek bio posle Lui-a tu, ne bas direktno, ali indirektno.


                  Inace ono gore sto je neko rekao sredina Cavi i Inijesta. Blind i Erera.

                  Comment


                  • Sandu evo Erera i Mata ubijaju trenutno. Ali i ti previse oces, cus Cavi i Inijesta, doveli Fabregasa da bude taj ali i on nedorastao. Ako dovede Ginda ili Veratija jednog dana ima Erera i drugara na samoj sredini. Mada su za Van Gala, kao i za Gvardiolu vrlo vazni igraci kao Kerik/Blind.

                    “If you see our ball possession today, I would say the first steps were the benefits from Louis van Gaal,” Rummenigge told The Times.

                    “We hired him to bring a new philosophy and I believe — I still believe — that from the technical and tactical point of view, he’s a very good coach.
                    To bi bilo to.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Jeste Pep je dosao na igru LVG-a u Barceloni,jeste bravo Deni

                      Hajde za Bayern da zaboravimo Juppa instituciju,moze i to bravo Deni

                      Deni znas znanje govora nema
                      Cek cek cek... Sad ozbiljno. Hoces da kazes da Lui nikakav uticaj nije imao u Barsi i Bajernu?

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        Cek cek cek... Sad ozbiljno. Hoces da kazes da Lui nikakav uticaj nije imao u Barsi i Bajernu?
                        Prodji me se Xavi zivota ti...treba ti 15 minuta da skontas da bi mogao da me citiras
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                          Lui gradio u Barsi > dosao Gvardiola
                          Lui gradio u Bajernu > dosao Gvardiola
                          Lui gradio u Junajtedu >

                          Ti ako ovo mislis stvarno, tvoje znanje o fudbalu nije o velikom nivou.

                          Tog istog Van Gala su makli iz Barselone da ne ispadne iz lige, a imao je tim barem za 3 mjesto, tako da je za malo sagradio tim za Segundu.Posle njega je bio Rajkard koji je gradio tu Barsu, o kojoj ti govoris.
                          Sto se tice Bajerna prva sezona dobra, mada u ligu nije imao konkurenciju. Igrao je finale Ls, ali je prosao tog istog mancestera sasvim srecno i u polufinalu igrao protiv Liona, a u finalu se vidjelo kakav je trener, rutinski je izgubio.Druga sezona je bez trofeja....
                          Sto se tice trenutno. podigao vas je, rehabilitovao je Felainija, ali ga sigurno niste doveli da zavrsavate drugi niti su to ambicije ikad bile jednog Mancestera.

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Prodji me se Xavi zivota ti...treba ti 15 minuta da skontas da bi mogao da me citiras

                            Comment


                            • I ja to uradim kad procitam ono sto ti nalupas,a nisam krscanin
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Kako stoji ova Denijeva filozofija, Gvardiola ide prvo u Ajaks znaci

                                Comment

                                Working...
                                X