Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Da, da je ovo Van u recimo treca sezona u klubu. Obzirom da nije Mojes a da mi nismo neozbiljan klub + da Van Gal konacno pocinje da driluje Junajted po svojim principima bilo bi krajnje neozbiljno da ga otpustis nakon samo jedne sezone.

    P.S.
    Sva sreca pa je Arsenal neozbiljan klub koji ce da sutne Vengera taman kada je izvukao klub iz tranzicije i slozio kockice, i dovesce Kloparu

    Comment


    • Ako cemo po stilovima i prirodnostima.
      United - Gvardiola
      City - Anceloti
      Chelsea - Cholo
      Arsenal - Klop
      Liverpool - Roger Schmidt

      Bice zanimljivo ispratiti i usmeravanje Kumana i De Bura, no, polako...

      Comment


      • Biće da se kupi igrača od Sitija za bagatelu, tipa Jovetića.

        Mada neće biti prodavani po Engleskoj.

        Comment


        • Originally posted by Tom Lunatik View Post
          Ako cemo po stilovima i prirodnostima.
          United - Gvardiola
          City - Anceloti
          Chelsea - Cholo
          Arsenal - Klop
          Liverpool - Roger Schmidt

          Bice zanimljivo ispratiti i usmeravanje Kumana i De Bura, no, polako...
          Gvardiolin stil igre baš odgovara Junajtedu
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Tom Lunatik View Post
            Gvardioli je United najprirodniji, em je do sada vodio samo klasu i tradiciju, em ce imati gotov produkt od Van Gaala sto se tice slicnosti stila fudbala. Suvise je on dobro situiran i inteligentan deckonja da bi uzeo svetlo-plave.
            Vazna prepravka, pardon.

            #multutaskingfejl

            Comment


            • Ja mislim da se ovo savrseno tempira. Pelegrini otkaz, a Klop odlazi iz Dortmunda. U Utd ne moze, u Arsenal ne moze, ne znam sta mu jos ostaje... Jedino ako hoce da iskulira godinu dana. Da pije koktele na plazama i da napuni baterije....

              A opcija da Anceloti predje u Siti, a Klop u Real...?!?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Gvardiolin stil igre baš odgovara Junajtedu
                Ne odgovara? Salis li se? Pa vidis Van Gala, posjed je glavni, to je Gvardiolina igra, ucio je od njega. Kad jednoga dana ode Van Gal taj stil ce toliko biti ukorijenjen u sve kategorije kluba i Gvardiola dolazi na gotovo. To nidje drugo nece imati, sem da se vrne u Barsu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Princara View Post
                  Sva sreca pa je Arsenal neozbiljan klub koji ce da sutne Vengera taman kada je izvukao klub iz tranzicije i slozio kockice, i dovesce Kloparu
                  Tranzicija traje kao karijera jednog igraca. Pa to je klub, ne Srbija.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Ja mislim da se ovo savrseno tempira. Pelegrini otkaz, a Klop odlazi iz Dortmunda. U Utd ne moze, u Arsenal ne moze, ne znam sta mu jos ostaje... Jedino ako hoce da iskulira godinu dana. Da pije koktele na plazama i da napuni baterije....

                    A opcija da Anceloti predje u Siti, a Klop u Real...?!?
                    Sledeci trener Reala je gotovo sigurno Zidan. Anceloti se crta za Siti bas ako ga Real izduva ove sezone. Ako ce Klop da odmara sezonu onda zavrsava u Arsenalu. Ako vec ima novi klub onda je to Siti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ne odgovara? Salis li se? Pa vidis Van Gala, posjed je glavni, to je Gvardiolina igra, ucio je od njega. Kad jednoga dana ode Van Gala taj stil ce toliko biti ukorijenjen u sve kategorije kluba i Gvardiola dolazi na gotovo. To nidje drugo nece imati, sem da se vrne u Barsu.
                      Brate 20 godina igrate old school ostrvski fudbal i sad ćeš da mi kažeš da Gvardiolina tika taka odgovara Junajtedovom stilu igre ?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ne odgovara? Salis li se? Pa vidis Van Gala, posjed je glavni, to je Gvardiolina igra, ucio je od njega. Kad jednoga dana ode Van Gala taj stil ce toliko biti ukorijenjen u sve kategorije kluba i Gvardiola dolazi na gotovo. To nidje drugo nece imati, sem da se vrne u Barsu.
                        Jasno ko dan, prosto ne znam sta da odgovorim nekome ko ovo ne vidi.

                        Ne znam, sve i da nekom fale devedesete, moglo se nadoknaditi posmatranjem post 2000-te ere fudbala.

                        Comment


                        • Gledas li ti Junajted pod Van Galom? Izgleda li tebi to kao ostvrski fudbal?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                            Tranzicija traje kao karijera jednog igraca. Pa to je klub, ne Srbija.
                            Uzmi digitron.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Gledas li ti Junajted pod Van Galom? Izgleda li tebi to kao ostvrski fudbal?
                              I baš iz tog razloga kada krene dominacija Evropom...joooooj
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sto se tice trenera Reala i Kloppa u svemu tome ja mislim da je ovo naredni trener Reala

                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X