Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sanogo on mission.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Crystal Palace

      Comment


      • Drugi

        Comment


        • Nije lepo smejati se tuđoj nesreći.

          Comment


          • Originally posted by Princara View Post
            Drugi


            Idemo sad na Smourinja napast, valjda ce se neko smilovat pa mu nece pokloniti pobjede do kraja.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kakav car ovaj Alan Pardju. Zasto li su ga svrake otpustile? Sad se verovatno biju po usima kad uporede svoje i rezultate CP...

              Comment




              • Kakva je to prevara od trenera, kakav je to luzer. Ali i najvecem luzeru se jednom u zivotu sreca nasmije, malo mu se i vrati, srecom je to bilo u situaciji sa Liverpulom. Samo da mu daju jos jednu sezonu, da izdominira sa svojim briljatnim pojacanjima i idejama.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by mikisavic89 View Post
                  Kakav car ovaj Alan Pardju. Zasto li su ga svrake otpustile? Sad se verovatno biju po usima kad uporede svoje i rezultate CP...
                  When Pardew took over at Palace, they were 10 points behind Newcastle and in the relegation zone. Now? 4 points ahead of Newcastle
                  A i Svrake su pozurile i dale mu nenormalan ugovor, imao je on dosta bisera tamo. Vidjecemo kakav je u kontinuitetu. Ovo za sad izgleda premocno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by mikisavic89 View Post
                    Kakav car ovaj Alan Pardju. Zasto li su ga svrake otpustile? Sad se verovatno biju po usima kad uporede svoje i rezultate CP...
                    Mislim da je on sam otisao, nisam siguran. Vala i ja bih otisao posle onolikog linca od strane navijaca...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Comment


                      • Krauč car.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Mislim da je on sam otisao, nisam siguran. Vala i ja bih otisao posle onolikog linca od strane navijaca...
                          Jeste bio linc na pocetku ali je kasnije napravio neku nenormalnu seriju pobeda i posle toga otpusten, ne verujem da bi sam otisao tada, na kraju sezone da.

                          Comment


                          • Ovaj City krenuo da tone otkad smo ih dobili u januaru na Etihadu, od tad beleze bas slabe rezultate. Nadam se da je ovo pocetak kraja tog projekta, samo neka nastave da dovode precenjene igrace za ogroman novac.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Tesko ce Siti propasti, jedino ako izgubi Turea i Agera za sledecu sezonu, mada i tada ce dobiti ogromne pare i moze pojacati znatno ekipu. Kad-tad ce pogoditi sa trenerom i iskoristiti puni potencijal. No dok je tu Pelegrini ne treba brinuti previse. Imaju vrhunski kompleks, akademiju i definitivno bi morali mnogo, mnogo bolje s obzirom na to koliko su ulozili. I svi su pljuvali Mancinija, on je napravio ovaj tim, to je njegova okosnica. Pelegrini ga je prilicno unazadio. Kompani izgleda kao amater u poredjenju kod Mancinija, Zabaleta isto, Mangala je raspad, Demikelis je solidan igrac, ali on nema sta da trazi u prvom timu sampiona Engleske, Jovetic nije za taj najveci moguci nivo, Navas je ogranicen maksimalno, potrosio je nenormalne pare na raspadne igrace, Negredo mu je cak i najvise donio, a on vise nije u klubu. Onu polusezonu koju je igrao, igrao je na nenormalnom nivou.

                              Sto se Pardjua tice nije dobio otkaz, prisao mu je Palas, a Njukasl mu dozvolio da prihvati njihovu ponudu. Svi zaboravljaju koliko je on gluposti pravio u Njukaslu, a imao je i strasnih momenata.
                              sigpic

                              Comment


                              • I Manćini je taj tim pravio tri sezone ako ne i više i daleko je od savršenog obzirom koliko je para pljunuo i koliko je on sam imao promašenih transfera . Pelegrini je tu došao sa sasvim drugačijim mentalitetom i prosto treba vremena da se taj stil igre primi ovde a da ne pričam o tome koliko je konkurencija sada sa Murinjom u Čelsiju . A "malograđani" neće propasti sve dok im čika šeik tuče finansijske inekcije ili dok mu ne presuši nafta biće par promašenih sezona ali to je uobičajena stvar u fudbalu
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X