Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @p4p1 Kutinja sam spomenuo čisto navijački, subjektivno ali eto kada bi svi navijači Liverpula po komandi dali glas njemu...., na šta bi to ličilo.
    Ne znam koju ekipu favorizuješ, ali ako si kao neutralac dao glas Sančezu, to ima svoju težinu, i ti uopšte nisi trebao da se osetiš prozvanim na ovu temu, pa koliko sam video i Dauning ima par glasova od nekih neutralaca, probao sam jasno objasniti šta me tu malo više iziritiralo u celoj priči.
    Last edited by somborac; 07-03-15, 22:23.
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Plus ga statisticki sada i Coquelan jebe, tako da Matic ispada iz nekih kalkulacija za igraca sezone. Fantastican je on igrac, ali ne pravi on razliku kao sto prave ovi majstori gore.
      Anketa se odnosi na prvi deo sezone, slažem se da je i Matić u blagom padu forme, ali do nedavno je bukvalno bio Zver
      ¡Si Señor!

      Comment


      • A vidi ove sektase nacionaliste sto glasali za Matica. Moze tipa i u tom pravcu da se razmislja.
        Ne vidim nikakvog spora oko izbora za prvi deo sezone. Izdominirao je Sancez samo tako i vukao celu ekipu. I totalno je nebitno ko za koga navija, ja bih prvi za Suareza glasao prosle sezone, a niti navijam za Liverpul, niti su osvojili ligu.
        Tesko da bi Azar vodio Celzi do titule da nema za saigrace Kostu, Fabregasa, Matica, Kurtou. Barem to nije uradio prethodne sezone.

        Comment


        • Nije uradio,ali je bio bas jako blizu kad se sve uzme u obzir cak i bez njih...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • A dobro, bio je i Venger blizu , ali nije.

            Comment


            • Sta se bre tripujete zna se ko je igrač sezone

              Spoiler
              Jedan jedini Žiru neponovljivi


              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Sta se bre tripujete zna se ko je igrač sezone

                Spoiler
                Jedan jedini Žiru neponovljivi


                Da je igrao cijelu sezonu u ovoj formi bio bi na spisku razmatranja
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Znao sam da ćeš ti da prskaš na ovaj post hahaha
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Po kom principu se bira golman sezone? Po "clean sheet", ili neka druga merila?
                    Jer je bas klanje izmedju De Gea i Llorisa. Kurtoa je jeziv golman, al moram reci da je stepenik ispod ove dvojice, za sad....
                    Ma Frejzer Forster uzima lagano

                    Inace da se ubacim u ovu raspravu,ja sam glasao za Sanceza iako ne navijam ni za jedan klub u Engleskoj,eto gotivio sam WH jedno vreme i eto ako bih gledao ove sezone gotivim Sautempton a i Everton sam gotivio prosle,najvise zbog onog fantasy-ja
                    Inace u vreme kada je postavljena anketa Sancez je bio u strasnoj formi i bio je po meni najbolji igrac polusezone.Hazard-u bih da se sada otvori anketa sigurno dao glas zato sto lik jednostavno kida i vuce ekipu kada izostaje forma Kosti i Fabregasu pre svega.Kane je opasan igrac,veliki talenat,ima osecaj za gol i u ovom trenutku jedan od najboljih napadaca u Engleskoj u ovoj sezoni sto i pokazuje svojim igrama.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Šalu na stranu najbolji igrač prvog dela i po meni Sančez mada je i Kosta imao par dobrih partija na početku čak i Bane koji se nije ni našao na ovoj vašoj anketi ali ono opet je to čisto subjektivno mišljenje
                      Last edited by Lord Gangarić; 08-03-15, 01:27.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Apropo ove prica oko igraca sezone engleski novinari/mediji su vec poceli da vode kampanju za Kejna da osvoji isto priznanje, tako da me ne bi cudilo da se to na kraju sezone i desi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma nema nista od toga, osim ako se Spudsi ne plasiraju u top4, a on bude najbolji strelac na kraju. Sto bi bilo onda zasluzeno, ovako to su samo pusti snovi.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Pa obzirom da postoje 2 nagrade - nagrada novinara i nagrada igraca uopste nije nemoguce da osvoji nagradu novinara.

                            Mislis da je 2011-e Skot Parker zasluzio?
                            Last edited by ExEric; 09-03-15, 11:42.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Sledeci put neka igraju "Big Balls", mozda budu dobili.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X