Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Kakvo ludilo u Championshipu, cak sedmoplasirani Ipswich moze biti sampion do kraja, ne pamtim kad je ovako neizvesno bilo tamo u vrhu, ranijih sezona se uvek 1-2 tima izdvajalo na vrhu.
    Sta reci kad prva 4 tima imaju po 66 bodova, a peti ima 65....
    Samo, svake sezone je bila zanimljiva borba za opstanak, a izgleda da se ove znati mnogo ranije...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Tom Lunatik View Post
      Menjajte anketu na "drugi deo" da glasam za Kejna.
      Nema smisla, sektaši će opet Aleksandru izabrati za najboljeg igrača...., sramota me rezultata te ankete
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Hari Kejn mora zaigrati u startnoj postavi Engleza,decko u najboljoj formi od svih Engleza ove sezone.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by somborac View Post
          Nema smisla, sektaši će opet Aleksandru izabrati za najboljeg igrača...., sramota me rezultata te ankete
          Jos uvijek boli to sto je izabrao Arsenal prije Liverpoola?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Jos uvijek boli to sto je izabrao Arsenal prije Liverpoola?
            Kakve veze ima kada se glasa za najboljeg idrača neke lige gde igra, valda je bitnije kako igra
            Nije realno da igrač polusezone nije neko iz Čelzija, bilo ko od ponuđenih je bio bolji od Sančeza, i to je činjenica i nema nikakve veze sa Liverpulom
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Dzaba kad je Aleksandra kako ga ti zoves individualno prekucao prvi dio sezone.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ok, ako si ti to stvarno tako video, onda nema greške...., samo je malo iritantno da su tako videli i baš svi navijači Arsenala na forumu, ljudi moji nije sramota nemati najboljeg igrača u ligi
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                  Menjajte anketu na "drugi deo" da glasam za Kejna.
                  Videcemo do kraja sezone, ali ovako all around cele sezone, ne znam koga bih pre birao da li Kejna ili Ostina...

                  Comment


                  • Zašto insisitirate skoro uvek na nekom napadaču..., ok obično tu nema greške, ali ima tu još momaka vrednih za spomenuti
                    Evo konkretno da pitam vas Mančesterovce, da možete da birate, jel bi pre uzeli Matića i Hazarda ili Kejna i Ostina.
                    Kod mene nema dileme koju bi dvojicu voleo za Liverpul.
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Originally posted by somborac View Post
                      Ok, ako si ti to stvarno tako video, onda nema greške...., samo je malo iritantno da su tako videli i baš svi navijači Arsenala na forumu, ljudi moji nije sramota nemati najboljeg igrača u ligi
                      Ja sa Arsenalom veze nemam, u trenutku kad je postavljena anketa, bio mi je logican izbor. Jeste malo pao u formi u zadnje vreme, ali to ne ponistava sta je radio u prvom delu sezone. Da im nije bilo njega, tesko da bi sad bili gde jesu, sam vukao tim. I to bas klasika individualnim potezima, vec je ranije govorio neko (AK47 mislim) da on ne doprinosi Bog zna sta samoj igri Arsenala i to je tacno. Samo ne znam zasto ljudi stalno mesaju pojam MVP i najbolji igrac. Dve razlicite stvari, nekad se poklope, nekad ne. Ili ta prica da je Chelsea prvi pa po automatizmu daj da to bude Cesc/Costa. Da ne bude zabune, i oni su mi bili u uzem izboru, ali po meni nisu imali taj uticaj individualno kao Alexis. Chelsea je pre svega "well-oiled machine" ove sezone, a to je koliko god ga ne voleo najvise Mourinhova zasluga, a zatim tu imas Costu, Cesca, Edena, Matica, Terrya, Baneta.. i svi oni imaju veliki doprinos tome. Ljudi imaju najbolji tim, sto tabela i oslikava. Po meni se niko ne odvaja individualno bas u tolikoj meri i mislim da njegovi navijaci nemaju problem s tim. To se i vidi po samoj anketi, imaju najveci izbor, a glasovi izmedju njihovih igraca su podeljeni.

                      Comment


                      • Originally posted by somborac View Post
                        Zašto insisitirate skoro uvek na nekom napadaču..., ok obično tu nema greške, ali ima tu još momaka vrednih za spomenuti
                        Evo konkretno da pitam vas Mančesterovce, da možete da birate, jel bi pre uzeli Matića i Hazarda ili Kejna i Ostina.
                        Kod mene nema dileme koju bi dvojicu voleo za Liverpul.
                        Da li si ti ozbiljan i ocekujes da te neko ozbiljno shvati kad postavis ovako pitanje?
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Po meni se niko ne odvaja individualno bas u tolikoj meri i mislim da njegovi navijaci nemaju problem s tim.
                          Moram reci da se ne slazem sa ovim. Hazard je po meni najbolji igrac u ligi trenutno, ili jedan od najboljih. Individualno je iznad svih u Celziju, po meni. Naravno, ne umanjujem vaznost ni Cesc-a, ni Matica, ni Costu, ali bez Hazarda ta ekipa Celzija ne bi bila to sto je danas. Hvala Bogu sto se decko retko povredjuje, pa ne moze da se vidi koliko bi oni patili bez njega.
                          Sad najiskrenije, nemam nista protiv Alexisa, vrhunski i zahvalan igrac, ali Hazard > Alexis, realno stanje.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Lepo i argumentovano, diskusija baš kakvu volim.
                            Nisi spomenuo Aguera, koji je sam ostavio Siti u borbi za titulu početkom sezone kada ih baš ništa nije išlo, on, Matić i Kosta su mi bili kombinacija za glasati u onoj prvoj anketi,
                            tada je Sančez bio puno bolji nego posle, ali realno po meni ni tada ga nisam video ni u top3
                            Što se glasanja tiče, možda sam malo brzopleto napisao za glasače Sančeza da su sektaši, ali koliko znam prepoznati forumaše, mislim da ni jedan glas nekog Arsenalovca nije otišao nekom drugom...,
                            to me malo podseća na parlament i političare koji moraju isto glasati
                            Ali sve u redu, eto im Sančeza, meni je dobar i Kutinjo, pa makar njega niko ni ne spomenuo
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Da li si ti ozbiljan i ocekujes da te neko ozbiljno shvati kad postavis ovako pitanje?
                              Pa kada pitanje izvučeš iz konteksta, onda stvarno nema smisla, ali suština mog pitanja je zašto se pretežno insistira na napadačima kod ovakvih anketa, kada ima i drugih igrača (po meni lično i boljih od pomenutih napadača).
                              Sa tim podpitanjem sam samo hteo dovesti vodu na svoj mlin, a jako dobro znam da ta dvojica neće ni u MUN ni u L'pul
                              Last edited by somborac; 07-03-15, 20:45.
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Gledajući celu sezonu mada nema šanse nešto da se menja do kraja sezone. Znači ne polu sezone itd, nego cela meni bi top 3 bio:

                                De Gea, Loris i Azar.

                                Ostali, Kejn, Ostin, Aleksis, Costa, Aguero, Kutinjo, Matić su svi onako toplo hladno.

                                Čak bi mogao ovde da stavim Blinda koji je invisible man, ali velika neprimetna radilica. Došao kao backup backup-a, ali "djavolski" odradjuje posao. Verujem da niko ko ne prati Mancester ne zna za ovo, ali bukvalno je na fazon Kerika (sorry Limeni, ali znas da ga ni ja ne volim), a znamo šta Fergi i još mnogi ljudi misle za Kerika.

                                Comment

                                Working...
                                X