Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I prosle sezone je bila slicna tekma, cuvali smo rezultat i iz slicne pozicije Sterling povisio na 2:0. Ajde sad samo bez glupiranja u odbrani molim vas.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Horizontalan pas beku na svojoj polovini...takav greska je prosto nesto sto se podvlaci i u petlicima, ali na taj nacin dosta timova zapocinje napad. Rutinski su iskoristili priliku brzi igraci Liverpula.

      Kako je Staridz samo zalomio Fontea gore, steta sto nije uspeo da nagradi solo akciju golom.

      Comment


      • Originally posted by Bogi View Post
        Kako je Staridz samo zalomio Fontea gore, steta sto nije uspeo da nagradi solo akciju golom.
        Minijatura posle je bio Jošidin klizeći sa isturenom levom nogom, prekratko, i onda se prilagodio i desnom pokupio loptu.

        Falio je Bertrand da raširi više Liverpulovu desnu stranu, ne znam je li Target bio po komandi zakucan, ili jednostavno nije čitao prostor kako treba.

        Comment


        • Originally posted by Bogi View Post
          Horizontalan pas beku na svojoj polovini...takav greska je prosto nesto sto se podvlaci i u petlicima, ali na taj nacin dosta timova zapocinje napad. Rutinski su iskoristili priliku brzi igraci Liverpula.
          Za tkz. "poprecnu" trener nam je vukao usi jos u osnovnoj skoli. Velika greska Snajderlinga, na nasu veliku radost...
          Cou jedva ide posle tekme. Morace sledecu na zasluzeni odmor..
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
            Ne može Southampton biti u top 4 nikako... Kad budu pobedjivali ove u top 5 tad će i oni biti u top 4.
            Ali pobedili su Jedinstvo i Arsenal, uzeli bod Celziju. Nije to njihov problem nego napadač. Previse se oslanjaju na Pale-a, nije los napadač ali nema on kapacitet da iznese celu sezonu.

            Comment


            • Jedinstvo? Koji je to klub?

              Comment


              • Znas ti dobro koji je Crveni manchester, Tadic zabija i skida dres u stilu CR7

                Comment


                • Jbg, ja ne znam za taj naziv. Jel ima to negde gde piše na sajtu Premier lige? Ako možeš da pokažeš? ;)


                  P. S.

                  Ne znam jel ovaj highlight označen isto nešto u stilu CR7 :eek:

                  Last edited by Ser Deni ®; 22-02-15, 19:40.

                  Comment




                  • Koje ludilo

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                      Jbg, ja ne znam za taj naziv. Jel ima to negde gde piše na sajtu Premier lige? Ako možeš da pokažeš? ;)


                      P. S.

                      Ne znam jel ovaj highlight označen isto nešto u stilu CR7 :eek:

                      Ala ti se ruka trese : D

                      Comment


                      • Pusti ga nije lako gledati Arsenalu u ledja, razmazili su se mnogo

                        Comment


                        • Originally posted by Princara View Post
                          Ala ti se ruka trese : D
                          Mani me, pijem lekove, nema alkohola 3 meseca, tresla bi se i tebi ruka

                          Tačno da mi istekne ban sa alkoholom na kraju sezone. Videću samo hoće li biti od tuge ili sreće

                          Comment


                          • Hahahahahahaha nisi jedini Meni toliko tresu da mi cesto cigar odleti

                            Junajted mi je pravi da zalijepi 50-ak miliona na ljeto za Hari Kejna... ili Liverpul

                            Comment


                            • Barns prosao bez ikakve kazne.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nadam se da ce imati onda obraza i dati Nemanji 1. utamicu neigranja.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X