Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Licno, uopste mi nije prijatno da gledam Totenhem. Od starta sezone igraju jednodimenzionalno, iako su imali nekoliko odlicnih partija, jednostavno je sve to sivo i za moj ukus sablonski. Kada je Eriksen tu stvari su nesto bolje, ali cini mi se da je Pokretinov prilaz pre svega ziheraski. I pored toga, primili su najveci broj golova u gornjem delu tabele. Pitanje je moze li neko takvom igrom pretendovati na TOP 4. Liverpul mi je napr. daleko ispred njih po tom pitanju. Ali sacekajmo kraj ovog meca i uopste, kraj citave sezone, mozda me demantuju.
    Last edited by Bogi; 22-02-15, 12:35.

    Comment


    • Mislim da je prava rec za njih "useri". Na stranu nekoliko dobrih tekmi, gde su odigrali vrhunski, toliko imaju srece ove sezone sa tim golovima u poslednjim momentima. Uzeli su tako bar 10ak bodova, ali i to mora stati jednom.
      Nije mi jasan Poketino sa ovim Dajerom kao stoperom. Mislim da je slaba tacka na toj poziciji. To je pokazao i protiv Liverpula, a evo i sad njegov gol. Ajde da nema nijednog stopera umesto njega, pa da razumem, ali ovako...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kakve veze ima Liverpul sa Totenhemom?? Nije mi jasno poredjenje? Nije valjda da smo na te grane spali da se poredimo sa njima?!?
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ima veze zato sto se izmedju ostalog sa njima borimo za 4. mesto. Mislim da je u tom kontekstu mislio Bogi...

          Sakho se iskupljuje sto je bio sebican malopre i nije dobacio loptu Valensiji za cist gol...0-2!
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ma daj.Junajted i Arsenal su nam glavni rivali...ako izgubimo veceras mozemo da se oprostimo od LS.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Biće zanimljivih ovih 10-ak minuta sad

              Al kako je očajno Adrian odreagovao, ukipio se, iz mesta skočio... Samo jedan korak u levo i pokupio bi ovu loptu...

              Comment


              • Nije mi jasan onaj Adrianov skok u mestu, ali dobro sad odbrani cist gol...
                Bice ovo zaebano do kraja...

                Gle kad Soldado da gol...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Hahahahahahahaahahhah

                  95 minut

                  Comment


                  • Kakvi useri jbte...dokle vise...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Kako prati sreća Pevce... A i Kejn promasi penal, odbije mu se na nogu...

                      Comment


                      • Totenhem ocekuje jos 3 gradska duela. Bice domacini Kristal Palasu i Celziju a onda ce gostovati Celziju.
                        Bravo baki ko god da si.
                        Last edited by ExEric; 22-02-15, 13:59.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pevci mi ozbiljno idu na k**ac, neverovatno prosla i ova sezona, ne znaju gde bodu a osvajaju bodove.

                          Comment


                          • Pa kol'ko je produzio, 20 min.?! Pratim samo rezultat i znam da ce ih usrati na kraju

                            Comment


                            • Originally posted by SOMI View Post
                              Pa kol'ko je produzio, 20 min.?! Pratim samo rezultat i znam da ce ih usrati na kraju
                              Sve ok. Produzio 5 minuta i oko 4:59 je Song srusio Kejna.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                                Sve ok. Produzio 5 minuta i oko 4:59 je Song srusio Kejna.
                                E da se gone svi u 3pm... da ih hoce neko otresti 5-0 da ne znaju gdje se nalaze

                                Comment

                                Working...
                                X