Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Au koja bezmudost i bezidejnost. Jel moguce da im je Moyes toliko unistio formu i samopouzdanje? Ajde ovi ostali retardi, ali Runi i Persi moraju i mogu bolje. AdM vredi 200 a ne 75m
    Jeste Mojes je kriv što Van Gal hoće da igra sa Junajtedom kao sa Holandijom na SP, sa ovim 3-5-2 teško da će neki od manjih klubova dobiti, sve mi se čini da on svoj tim zamišlja da igra na kontru, a kako da je razvije kad manji klubovi igraju duboko na svojoj polovini, tj. brane se protiv imena zvanog Junajted.

    Nema Mojes sa tim baš velike veze.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Jeste Mojes je kriv što Van Gal hoće da igra sa Junajtedom kao sa Holandijom na SP, sa ovim 3-5-2 teško da će neki od manjih klubova dobiti, sve mi se čini da on svoj tim zamišlja da igra na kontru, a kako da je razvije kad manji klubovi igraju duboko na svojoj polovini, tj. brane se protiv imena zvanog Junajted.

      Nema Mojes sa tim baš velike veze.
      Mani se vise Holandije. Ono na sta ja mislim nema bas velike veze sa onim sto ti pricas. Pa jel ti vidis kako im proturaju loptu kroz noge, sprdaju se sa njima, strahopostovanje koje je Utd imao ranije u ogromnoj meri je sruseno za jednu sezonu. Jel vidis ti kako igraci oba tima ulaze u duele? koliko igraci Utd-a imaju hrabrosti da ucine neki rizicniji potez, kao i koliko imaju zelju da se bore za loptu. Runijeva i Persijeva forma su unistene
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Očajno igramo, nema nikakve šanse Ajde bre više, neću da gledam ovakav Junajted, igrajte bre majku mu!

        Comment


        • Di Maria vs Burnley. Dok se ne uključe ostalih 10 igrača Junajteda.

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Mani se vise Holandije. Ono na sta ja mislim nema bas velike veze sa onim sto ti pricas. Pa jel ti vidis kako im proturaju loptu kroz noge, sprdaju se sa njima, strahopostovanje koje je Utd imao ranije u ogromnoj meri je sruseno za jednu sezonu. Jel vidis ti kako igraci oba tima ulaze u duele? koliko igraci Utd-a imaju hrabrosti da ucine neki rizicniji potez, kao i koliko imaju zelju da se bore za loptu. Runijeva i Persijeva forma su unistene
            I sad je Mojes kriv što je Runiju ovaj proturio kroz noge ? Ajde i da se složimo oko Runija da on od dolaska Mojesa ne liči na sebe, ali oko RVP-a ne mogu, jer je čovek igrao odlično SP i gledaj sad ovo...jedino ako ga je Mojes tempirao da igra loše sezonu, pa onda da iskida SP, pa da uđe u narednu sezonu opet loše, ne bih rekao, ja cenim da su povrede uzrok.

            Što se Junajteda tiče, nema njima puno sreće dok Van Gal ne promeni nešto, ovaj 3-5-2 i način na koji ga on primenjuje je očaj, presporo, bezidejno, dosadno za gledanje što je najbitnije.

            Comment


            • Ma Van Gal je kriv za sve. On je kriv za nase usrano psihicko stanje. Kriv je sto imamo jednog solidnog stopera, sto nam igra izmuceni Flec.

              Ali najbitnije da je Runi dobio kroz noge?! Koga bre boli kurac sto je dobio kroz noge.

              Ja ne mogu da dodjem sebi, i da se nacudim, KAKO JE BRE MOGUCE DA SI TI OVOLIKO PSIHICKI SJEBAN?! KAKO?!

              Stvarno ne znam Brajki zasto vise spominjes tog kretena?! Secam se da smo kod njega igrali najbrzi, najtecniji, svemirski fudbal, to je pucalo kakve je taktike pravio! (Fulam tekma, gde smo imali 1000 centarsuteva). Daj bre vise ljubim te zajebi sa njima. Kao brate te molim. Dovoljno mi je sto moram da gledam ovo mucenje i da mi se zeludac grci, samo jos treba ti da mi spominjes mojesa.

              ps: Ovi izgleda stvarno od DM ocekuju MAGIJU..
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Van Persi kao da je na nekim teskim drogama,ovo sto on igra i sta je igrao pod Van Galom u reprezentaciji to su dva sveta

                Comment


                • Ocajan Utd....Van Persi je na nivou Pantele, Runi kao da jedva ceka da se zavrsi tekma....

                  Di Maria jedini pokusava nesto...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Rvp, Runi, Mata. jedan je visak. Ne mogu tako da igraju

                    koliko nam je neophodan Vidal, De Jong..
                    Last edited by l1m4r; 30-08-14, 13:42.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      I sad je Mojes kriv što je Runiju ovaj proturio kroz noge ?
                      Pa nisu samo njemu, koliko sam primetio to je ja mislim treci put da su nekome proturili kroz suknjicu. Pogledaj koliko su bezobrazni i to ne pricam o faulovima nego o nacinu igre. K***c bi tako igrali da je Ferguson ostao i da one silne banana ekipe nisu zabelezile svoje prve pobede nad Utd i sta ti ja znam koji su vec sve negativni rekordi pali bolje ti znas nego ja.

                      Originally posted by Brajkula View Post
                      Što se Junajteda tiče, nema njima puno sreće dok Van Gal ne promeni nešto, ovaj 3-5-2 i način na koji ga on primenjuje je očaj, presporo, bezidejno, dosadno za gledanje što je najbitnije.
                      Ma po meni su Valencia i Young neverovatan kancer za ovu ekipu. Oni toliko kanalisu ovu ekipu da bih rado pristao da mi igra odbrana Partizana samo njih dvojicu da ne gledam. Di Maria sa svoje polovine u 2 poteza uradio vise nego ova dvojica za 7 godina, a drze loptu kao da su Mesi i Ronaldo licno
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Koliko je to samopouzdanje bilo bitan faktor kod matorog... kljucni momenat. Sa kakavom su igrom dobijali meceve i vrlo cesto sa istom ili slicnom odbranom kao sada, pre samo dve sezone. Kad Mata promasio onaj zicer nad zicerima...
                        Mnogo mora ovde da se menja.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • [VINE]OBbDa7FZPAq[/VINE]

                          Comment


                          • Ja da vam kazem,sreca pa igrate protiv Barnlija...sa ovakvom odbranom protiv neke dobre ekipe bi primili do sad bar 2 komada...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Ma po meni su Valencia i Young neverovatan kancer za ovu ekipu. Oni toliko kanalisu ovu ekipu da bih rado pristao da mi igra odbrana Partizana samo njih dvojicu da ne gledam. Di Maria sa svoje polovine u 2 poteza uradio vise nego ova dvojica za 7 godina, a drze loptu kao da su Mesi i Ronaldo licno
                              Pa hteli to oni ili ne, Valensija i Jang moraju da drže loptu jer takvu igru forsira Van Gal, ma ovaj 3-5-2 je veliki problem da sa njim igraš protiv timova koji igraju duboko pošto teško pravi šanse, druga stvar je sa timovima koji hoće da napadnu pa se tako otvori prostor, jer kad stojiš duboko sa 3-5-2 vrlo teško primaš gol pri tom otvara ti se uvek opcija da istrčiš gore sa dosta igrača, zavisno od situacije. Da se vratim na 3-5-2 vs timovi koji se prvenstveno brane, tu ako nemaš jednog Pirla da semu tome da jednu posebnu notu u kanalu si.

                              Comment


                              • Kada je u pokusajima 10-1 u prvom, normalno da bi svako drugi vodio do sada.

                                Al je ovaj Valensija prop'o.
                                Sporo, sporo do bola....
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X