Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ovo jeste greska, ali recimo da je presao centar to je cist ofsajd. Ono koliko ja znam, golman je zadnji igrac obrane uvijek
    Dobro de, nemoj sada knjigu pravila iznositi ako nema veze sa situacijom, čoveku je falio Sotomajorov-skok-u-vis-rekord da bude u ofsajdu. Zabavno je koliko ljudi je to pravilo naučilo kad je Tores dao gol Barsi. Što ti kažeš

    Comment


    • Ala se Viško nalozio da pljuje po Arsenalu, ne moze da stane, objektivnost mu ostala kuci

      Comment


      • Kako mu vise ne dosadi da ovoliko lupa i netacnih informacija iznosi nije mi jasno. Nema Mangale pojacanja vrijednog 40 miliona, cudno bas.
        sigpic

        Comment


        • Al glavni komentator u SK...svaki derbi je njegov...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Jaoooo kakav bre Al Pacino, De Niro ovaj je sve prejeb...
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Idemo
              sigpic

              Comment


              • Da li je neko od kamerman platio Vengeru da ne dira ciferslus na jakni
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Kako su isključili Silvu i Aguera prvo poluvreme.

                  Comment


                  • Organizovano u odbrani ,solidno na sredini,a Sancez tek treba da se probudi Belarin
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo nastavite momci, samo ovako!
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ne pamtim da je Arsenal odigrao ovako zrelo mozda jos od one pobede u Minhenu u LS.

                        Comment


                        • Polako, ima jos 50 minuta da se igra
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Igra Arsenal timski u prvom poluvremenu, ali se dva covjeka moraju izdvojiti:
                            1. Coquelin - ne samo odgovornom igrom vec i sjajnim pristupom i psihickom stabilnoscu
                            2. Bellerin - covjek je igrac utakmice za sada, najprije zbog nacina na koji cisti opasnost i iznosi loptu, otvara prostor
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Kako ga gasi Venger takticki.
                              sigpic

                              Comment


                              • Moraće Džeko da uđe da bi se napravio neki višak između linija sa Silvom i Aguerom, za sada su preopkoljeni.

                                Comment

                                Working...
                                X