Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Van Gal je vrlo iskusan prodavac magle koji uspeva da izbori nove ugovore na osnovu starih uspeha. Obicno odradi dobru prvu sezonu tako sto proda neku foru u prolecnom delu sampionata i posle kad ga procitaju krene da skida gace po svlacionici. U ovoj fazi karijere moze da bude dobar selektor i tako pravi uspehe ali klupski i reprezentativni fudbal su nebo i zemlja. Reprezentacije prosto vise nemaju taj kult + vecina jacih klubova ima specificne sisteme gde se igraci naviknu na odredjene role i mnogo je tesko doci u repku i igrati nesto petnaesto te se sve svodi na individualni kvalitet i zonu u odbrani.

    On u igri Junajteda nije uneo nista novo. Poboljsani su kontranapadi i realizacija po mom misljenju, cini se da su ofanzivni igraci mentalno jaci nego prosle sezone i poklone protivnika su lagano pretvarali u golove. Ovo ostalo je manje-vise isto kao i pod Mojesom. Pritom Van Gal ima novih 6 pojacanja + ne igra LS i ima mnogo vise vremena za trening i skauting. Rodzers je pokazao prosle sezone sta moze da se uradi kad ne igras LS i imas vremena za pripremu utakmice. Misljenja sam da ima LS da bi isto bio 6-7 kao Mojes. Igrati 3-5-2 sa engleskim stoperima koji ceo zivot igraju 4 u liniji je bas neinteligentno a da ne pricam koliko svima tumba pozicije bespotrebno. Jednostavno u timu mozes imati 3-4 igraca poput Parka, Milnera i slicnih radilica koje mozes cesto da setas a ostali moraju da znaju svoj posao.

    Dobio je samo 2 gostovanja uz nenormalnu dozu srece. Oba puta je bio ocigledno nadigran. Mislim da osim WBA nije nikog nadigrao na strani. Previse ziheraski i tako igra otkad je najuren iz Barse. Rinus Mihels kao otac holandskog fudbala se prevrce u grobu kad vidi ovo i ono sto je igrao na SP s tim da pozdravljam 3-5-2 protiv Spanije koja je smrt za onaj fudbal ali i to je pitanje da li je svesno radio ili promenio sistem pred SP zbog povrede Strotmana.

    On ume u derbijima da iznenadi, da bude nezgodan protivnik svakom ali Junajted s njim titulu videti nece. Moze 2-3 godine da bude prelazno resenje i uz pomoc uticaja koji ima da dovodi vrhunske igrace koji ce odrzati klub u TOP4 pa posle da neko drugi napadne titulu. Lud covek totalno + prepotentan bez osnova. Pricamo o coveku koji kaze da vise nema sta da uci a posle par meseci se ne plasira sa Holandijom na SP koja je tad imala tim za polufinale. Nikad sa njim kontinuitet i vecito prodavanje magle. Samo je pitanje da li ce otici iz kluba normalno ili ce da ga najure kao u Bajernu i Barsi. Klasican serator.
    sigpic

    Comment


    • Mene najvise sad u ovom trenutku interesuje otkud Chelsea da prijavi 320m prihoda u zadnjem obracunskom periodu, otkuuud? (To ne ukljucuje trgovinu igracima)
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Pa sto je tu cudno, imaju ogromnu bazu navijaca, posle Junajteda na drustvenim mrezama su najjaci, jedino Arsenal moze da parira, sisaju Liverpul i Siti pjeske, samim tim imaju vrhunske sponzore. Ugovor sa Adidasom tezak 300 miiona funti na 10 godina, a sigurno su dobili odlicne bonuse za osvojenu LS i iskoristili to da dobiju jace ugovore.
        sigpic

        Comment


        • Na drustvenim mrezama Arsenal i United ubijaju. Recimo da United ubija na fejsu, a Arsenal na twitteru. Samo pitanje je koliko su tacne brojke na fejsu zbog kamare bot profila koji lajkaju stvari i deaktiviraju se, ali se ne brisu iz statistike.

          Sponzorski ugovor sa addidasom Chelsea pocinje ove sezone, a prosli im je bio mizeran, ispod 20 m cak mislim. Bonusi za osvojenu LP nisu u proslom obracunskom periodu, onda pregovaranje novih ugovora se ne radi tako i mora postati javno. Imaju oni fan base veliki, ali imaju jako nisku stopu prihoda od samog stadiona.

          Kad bi se bas zagledalo u poslovanja, cisto sumnjam da bi tu sve cisto bilo. Ima se tu nekih offshore kompanija preko kojih Abramovic pumpa kapital. Isto je tako i za City. Za dvije godine ocekujte sponzorski ugovor tezak par milijardi sa konzorcijem nekim dole iz Emirata, pjeske.

          Al zato jebe se Arsenalu, imaju za drugog najveceg dionicara 13. najmocnijeg covijeka univerzuma
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Celsi je na twu od marta 2009. i ima 4.98 miliona pratilaca, Arsenal od aprila 2009. i ima 5.15 miliona. Junajted ima 4.2 miliona ali je na twu od aprila 2012, Liverpul je od januara 2009. i ima 3.75 miliona, a Siti od aprila 2008. i ima 2.24 miliona.

            Na fbu je Celsi osjetno ispred Arsenala, svakako da postoje te stvari o kojima pricas, ali imaju 40,294,740 lajkova. Junajted ima 63,834,987, Arsenal 31,879,979, Liverpul 24,857,769, a Siti 17,919,667.

            Ma znam da nisu ali su iskoristili LS sigurno i dosli do jacih ugovora, od LS i PL su uzeli masu, pa mi to nesto ne djeluje nemoguce.

            Mada se odlicno zna da su oni izuzetno stabilni, pogledaj im samo spisak sponzora na sajtu. Pricalo se i da ce TA da im bude novi sponzor na dresu za 30-ak miliona funti, jako se oni kotiraju.

            Pa zar to nije probao PSZ pa mu nisu dozvolili, da brat sponzorise klub, najveci ugovor ikad, neka je prica bila.
            sigpic

            Comment


            • To sa PSGom ja mislim da je blokada dosla po pitanju krsenja zakona o ulaganjima iz inostranstva, ali nisam siguran. Englezi nemaju nista protiv dotoka inostranog kapitala u njihovu infrastrukturu, svejedno ce to oni hladno oporezovati od klubova, ovako ili onako.

              Cudno je recimo, a i moguce je da sam i ja premoren pa ne vidim logiku u brojkama, iako sam u ovoj materiji vec dobra tri mjeseca konstantno, pa postoje konfuzije neke. Vidjet cu, ako se sjetim tamo u martu da odradim punu analizu novca za top 5 klubova, ali vjerovatno ce mi biti muka od ispita iz finansijskog racunovodstva, pa cisto sumnjam
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Malo vesti oko transfera...



                DEAL DONE:The 22-year-old attacking midfielder Carles Gil joining Villa.
                Lambert doveo malo kreativnosti u AV...




                Crystal Palace have completed the signing of Yaya Sanogo from Arsenal on loan until the end of the season.
                Last edited by z0La; 13-01-15, 19:09.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                  Comment


                  • ✔ @OfficialWolves
                    Wolves can confirm the signing of Benik Afobe from @Arsenal for an undisclosed fee on a three and a half year deal. pic.twitter.com/2xiPAECpXK
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Murinjo o malogradjanima i dovodjenju Bonija:

                      "Good player, good striker, if they have the money they can spend the money, if they have no problem with FFP, well done.

                      "I think they can only play with 11 unless the rules for them are different and they can play with 12. It looks like rules are different for them in certain aspects but in this one I don't think it will be different, so they can only play with 11.

                      "It's one more top player to have for that squad."
                      Nikad mi nije bio drag, a ne volim ni njegove teatralne nastupe u medijima, ali ovdje je ubo pravo!
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Comment




                        • Congratulations to QPR FC striker Charlie Austin on winning the Barclays Player of the Month Award for December.


                          Congratulations to Manuel Pellegrini, voted Barclays Manager of the Month after an unbeaten December with Manchester City FC.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Oooo, gledacemo opet ovu legendu u PL....



                            Jermain Defoe - scorer of 124 ‪#‎BPL‬ goals - signs a three-and-a-half year deal at Sunderland.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Wilfried Bony: "I've dreamed of playing for City for 15 years." 15 years ago: Man City were in the 3rd division
                              Zanimljiv lik ovaj Boni
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Zanimljiv lik ovaj Boni
                                LOL

                                Comment

                                Working...
                                X