Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma idi bre vise 60 minuta nemogu izdrzat a da se ne povredu

    Comment


    • Comment


      • Mnogo gresi Kerik... Mnogo...

        Comment


        • E do Q

          Tako nam i treba kada se dobacujemo do besvesti a nemamo m da napadnemo

          Deni, nije ni čudo koliko ste ga ti i Limar napadali pre neki dan
          Last edited by Lord Aleksoni; 11-01-15, 17:28.

          Comment


          • ..Sjajno....

            Comment


            • Duuusaaaneeee bravo majstoree,kakav bre Elia kakvi bakraci,Dule je tata za njega
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Hahaha, Bravo Dusane, ali nasao si koga da kopiras za proslavu gola

                Comment


                • E, tako i treba, jebao ga posed i dodavanja. Sad Felaini > Mata i udri opet Mojes taktiku. Aaaaaaaaaa!!

                  Comment


                  • Eto i to se desilo, sreca se okrenula... 0 je ovo od igre realno koliko mi utakmica bez poraza naredili...

                    Comment


                    • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                      E, tako i treba, jebao ga posed i dodavanja. Sad Felaini > Mata i udri opet Mojes taktiku. Aaaaaaaaaa!!
                      Čuo te

                      Comment


                      • Velika je greska LVG sto je postavio 3-5-2 formaciju,mnogo su jaci u dijamantu.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Dulija!!!

                          Comment


                          • Koje je ovo mucenje za sve fanove fudbala...

                            Hahahahahahaha pa pogledajte molim vas tu odbranu. Nije lijepo vrijedjati, ali moram. Oni su prosto skupina zatucanih debila od kojih nikad nista dobro biti nece. Talenat i potencijal potlaceni debilizmom i zatucanoscu sto i nije cudno kad se uzme u obzir da se to desava kad nepismene budaletine dobiju grdne pare.

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Hahaha, Bravo Dusane, ali nasao si koga da kopiras za proslavu gola
                              A ne znam sto je ono uradio, vidis da je nekome na tribini pricao nesto, naljutio se Tadic neko ga je iznervirao mozda su mu pevali da je slab ili da je *icka i on kao dao sam vam gol dodjite sise jedne
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • U poslednje vrijeme nam igra lici na "cuvajmo mi niz i bijedni bod, pa mozda nekoga i dobijemo iz nehata"

                                Comment

                                Working...
                                X