Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema nista od Kleverlija i Flecera i jedan i drugi limitiran za Mancester, dzaba Fleceru sva zrtva i energija kada on moze samo na klupi biti, Valensija i Jang zajedno 3-4puta probili, Runi i Persi osjeceni, Mata dao go iz niceg, odbrana smjesna, Jons,Smoling i Belekt vazda se cude, narocito ova prva dvojica vazda prvi razred stalno imaju potencijal, bez 3-4pojacanja odbrana i sredina nemaju prolaz, pa dosao i komitet trenera na celu sa Murinjom od ovih konja nema nista, jadna igra u prva dva kola.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Daj Kagavu umesto Kleverlija... on barem zna sa loptom.

      Comment


      • Flečer slab.
        Kleverli nije napravio neku katastrofalnu grešku za razliku od RVP koji je izgubio Rodvela u petercu.

        Comment


        • Originally posted by CicoIZeko View Post
          Flečer slab.
          Kleverli nije napravio neku katastrofalnu grešku za razliku od RVP koji je izgubio Rodvela u petercu.
          Nije Robin vec Valensija.

          Comment


          • Daj izbaci ovog Flecera. Nije on za takmičarske utakmice. On je za prijateljske. Kleverli ni za te nije.

            Comment


            • Ocaj...ocaj... pod Mojesom sam barem znao da ne moze bolje jer on sam ne zna ali ovo je mucenje.

              Comment


              • Originally posted by Deni View Post
                Daj izbaci ovog Flecera. Nije on za takmičarske utakmice. On je za prijateljske. Kleverli ni za te nije.
                Povrede su ga unistile , a Kleverlija klovna ne treba ni komentarisati.

                Comment


                • Odbrana Junajteda in shambles, complete mess. Vikam umalo da uvali jo[ jedan.

                  Inače Mojes je ovde uzeo tri boda zahvaljujući duplom strajku Januzaja. Van Gal gori od Mojesa?

                  Comment


                  • Koji padavicar..

                    Comment


                    • Penal nad Robinom... nad Jangom nije.

                      Comment


                      • Dokle će više Jang da se baca, beži bre iz kluba više Nad RVPom je možda mogao da se svira penal. Ajde Welbeče odluči meč

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Penal nad Robinom... nad Jangom nije.
                          Ipak nije... dirao je loptu. Mada sam mislio da je prvo pokosio Robina pa onda loptu.

                          Ajde Kleverli dobi crveni pa da te vise ne gledam.

                          Comment


                          • Nema Van Gal igrace za ovu formaciju, nije odbrana ni blizu toliko dobra da bi se igralo sa ovom formacijom. Juve ima sve sto Mancha nema za ovu formaciju, dok Mancha ima sve sto Juve nema za 4-2-3-1, 4-3-3 formacije.

                            Takav napdacki potencijal a igra se bedna 3-5-2 Ospice dobijem kad vidim ovu formaciju

                            Comment


                            • Junajted CM Kleverli-Januzaj. Interesting
                              Pola sata do kraja, Van Gal ispucao sve adute, ako dođe do povrede eto problema.

                              Comment


                              • LVG doktore ja ti se divim kad mozes da gledas u svojoj ekipi ovoga pacijenta.

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X