Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sam ostao Rodvel i to je to...

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Nemoj misliti da sad nesto vredjam, ali United po meni nista ne igra bar u ove dve utakmice, po meni je Sunderland bolji na terenu, igrali ste potpuno drugaciji fudbal u Americi.
      Ma što bih mislio, nije kao što treba ali moram malo da ulijem sebi nadu da je dobro. Slažem se da trenutno igra bolje Sanderlend ..

      E yebem ti, zašto ovako da primimo.

      Comment


      • Tugo moja

        Comment


        • Zamalo Rooney da ubaci ovo

          Comment


          • Mi vezni red nemamo... i Flec i Kleverli se kriju od lopte.

            Comment


            • Aleksa brate moj napaceni mi igramo tako lose da je ovo patnja gledati, igraju kao muve bez glave jbt
              sigpic

              Comment


              • Ne kapiram ovakvu igru, kao da su uplaseni da upute pas unapred. Oduzeo bih im loptu zbog pasivnog napada,majke mi
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Rodvel je naučio fudbalsku abecedu i u tome su svi engleski igrači dobri.
                  Kada imaš šansu da u vazduhu dođeš do lopte, ona mora da ide dole. Golman je bez šanse. Da je probao da cilja visoko možda bi mu De Gea odbranio.
                  Stadium of Light postaje mnogo nezgodno mesto za posetu. Navijači koji vrište i pritiskaju sada imaju i manadžera i tim sa kojim se nije šaliti.
                  Pojet je preporodio Sanderlend.

                  Comment


                  • Smoling povredjen

                    Comment


                    • E sad smo ga tek ugasili bez Smolinga
                      sigpic

                      Comment


                      • Nema sreće Smoling i to ti je. Ulazi Majkl Kin ..

                        Originally posted by Dexteroza View Post
                        Aleksa brate moj napaceni mi igramo tako lose da je ovo patnja gledati, igraju kao muve bez glave jbt
                        Ma vidim sve. Kada si ostao na sredini sa Kleverlijem i Flečerom koji se kriju od lopte, šta da se priča dalje.
                        Last edited by Lord Aleksoni; 24-08-14, 16:47.

                        Comment


                        • I juce Arsenal i danas Mancester.. Kao da su tokom leta zaboravili da dodaju loptu ili razlikuju boje, jedno od ta dva... Pregrst netacnih dodavanja...

                          Comment


                          • flecer ocajan,pri svakom prijemu lopta mu se odbije kao od zida,kleverliju izgleda zaglavio menjac u rikvercu,svaka lopta nazad..
                            MESSI 10

                            Comment


                            • Nemamo vezu... svi se naguraju u prostoru oko 20-30m od gola a Flec i Klevza na 50m od gola.

                              I nijedan da povuce loptu, Flec je barem pokusao ali dzabe. Vidim ja da ce Anhel u vezi da igra, on barem nema problem da krene i predje 2-3 igraca.

                              Comment


                              • Presporo. Ne mogu da otvore napad u ovoj formaciji, opet.

                                Comment

                                Working...
                                X