Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Jasno, zato smo svi cestitali. Nije tu nikakav problem Staridzov crveni (u kontekstu rezultata), cak i da smo mi imali 11 a vi 10, ubedjen sam da bi nas dobili.

    Ali danas milion promasenih sansi, bas izglednih i neki dodju i kazu sudije. Isto kao da smo mi prosle sezone kukali na sudije. To mi smeta, zar je tesko cestitati? Licno i ne trazim, ali ispada da smo pobedili samo zato sto je Mata dao gol iz ofsajda.
    Pa cim pominjes danas sudjenje i "vracanje" na neki nacin kukas na sudije tog meca.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Erik Dekard View Post
      Jasno, zato smo svi cestitali. Nije tu nikakav problem Staridzov crveni (u kontekstu rezultata), cak i da smo mi imali 11 a vi 10, ubedjen sam da bi nas dobili.

      Ali danas milion promasenih sansi, bas izglednih i neki dodju i kazu sudije. Isto kao da smo mi prosle sezone kukali na sudije. To mi smeta, zar je tesko cestitati? Licno i ne trazim, ali ispada da smo pobedili samo zato sto je Mata dao gol iz ofsajda.
      Pobedili ste jer vam napad ima vise samopouzdanja i jer imate golmana. Odbrane su slicne.

      Sto se tice tih cestitki, besmislene su. Niti sam ja igrao, niti vi. Zato ne cestitam i ne trazim da mi cestitaju. Al da je pobeda zasluzena, jeste.

      Inace, koliko god da je los Simon ne mozes staviti ono na gol. Runijev sut je bio prosecan ali covek se baca u drugu stranu, utripovao da treba da ceni penal ili sta vec. O postavljanju kod 3. gola da ne pricam.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Pobedili ste jer vam napad ima vise samopouzdanja i jer imate golmana. Odbrane su slicne.

        Sto se tice tih cestitki, besmislene su. Niti sam ja igrao, niti vi. Zato ne cestitam i ne trazim da mi cestitaju. Al da je pobeda zasluzena, jeste.

        Inace, koliko god da je los Simon ne mozes staviti ono na gol. Runijev sut je bio prosecan ali covek se baca u drugu stranu, utripovao da treba da ceni penal ili sta vec. O postavljanju kod 3. gola da ne pricam.
        Dobro je, na trenutak sam pomislio da sam jedini koji vidi amatersku reakciju kod oba gola.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Erik Dekard View Post
          Jasno, zato smo svi cestitali. Nije tu nikakav problem Staridzov crveni (u kontekstu rezultata), cak i da smo mi imali 11 a vi 10, ubedjen sam da bi nas dobili.

          Ali danas milion promasenih sansi, bas izglednih i neki dodju i kazu sudije. Isto kao da smo mi prosle sezone kukali na sudije. To mi smeta, zar je tesko cestitati? Licno i ne trazim, ali ispada da smo pobedili samo zato sto je Mata dao gol iz ofsajda.
          Ja cu prvi da vam cestitam i iskreno mislim da vi mozete mnogo vise kad se neki igraci vrate-oporave...
          Ali ne mozez i ti da napises, citiram te: E pa braco, ovo vam je sa kamatom vracanje. Mogu samo da kazem da mi je zao sto nije bio veci ofsajd i sto Persijev gol takodje nije bio ofsajd.

          Comment


          • Originally posted by Erik Dekard View Post
            Jasno, zato smo svi cestitali. Nije tu nikakav problem Staridzov crveni (u kontekstu rezultata), cak i da smo mi imali 11 a vi 10, ubedjen sam da bi nas dobili.

            Ali danas milion promasenih sansi, bas izglednih i neki dodju i kazu sudije. Isto kao da smo mi prosle sezone kukali na sudije. To mi smeta, zar je tesko cestitati? Licno i ne trazim, ali ispada da smo pobedili samo zato sto je Mata dao gol iz ofsajda.
            Pa kukali smo na sudiju sve do one serije promasenih sansi, sudija jeste kriv, ali veca je krivaca samih igraca LFC. To smo svi vec potvrdili ali ti i dalje teras svoje i govoris kako je nama i dalje sudija kriv ?

            Comment


            • Dobro bre ljudi znate me da ja malo, kada me zar ponese, postajem jako nerealan (i da mnogo seruckam)
              sigpic

              Comment


              • Vala bas, napali Erika k`o da je neka sotona...
                OK. Previd sudije, ipak trebamo "mi" pomenuti i da je onomad bio previd protiv nas tako da ova velika pobeda danas ne prodje
                samo kroz prizmu te greske tj. Matinog gola.
                Drugo, mene je odusevilo danas sto smo mi za vas bili zivo blato... Citavu utakmicu ste bili po vasem misljenju kao konkurentni a u stvari ste tonuli sve dublje. Kada ste i vec dolazili do naseg gola DDG je bio onaj promil sanse ili slamcica spasa koju bi ste uhvatili ali ni on kao poslednji "nije vam je dao".
                Moze se reci da je danas United doktorirao na temi, kako dobiti velikog rivala sa sto manje truda i znoja a da mozak vodi celu situaciju na terenu. To je priznati mora te, najteze... zato smo i pred kraj dozvolili da dodjete u neke izglednije prilike.
                Dobar mec, cestitke Liveru na korektnoj partiji mada mi se nije dopao start Turea na Andera... delovalo mi je da ga je tacno gadjao u kicmu iznad trtice a zna se da je to Andera odvojilo od terena.

                Mi Djavoli - na uzivanje! Ajmo svi na turu, ja castim... zasluzili smo. Siks u nizu
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Bony je morao da da gol.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Opet Eriksen resava, i to opet u 90om....
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • OSAM GODINA NUFC.BLOG.RS

                      Last edited by Mags Serbia; 14-12-14, 20:20.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Barkli

                        Comment


                        • kako je zategao, doktorski..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Kakva golcina jbte.Bas u njegovom stilu...
                            A ja ga ostavio na fantaziju na klupi.....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Opasan igrac Barkli,samo ga povrede sputavaju da postane jos bolji
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment




                              • [VINE]OgZaL6QvrYV[/VINE]

                                Comment

                                Working...
                                X