Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Ovo je jos gore, penal+crveni za nesto sto je sustinski crveni za vaseg igraca.

    Ako sam te potkacio a rekao si suprotno evo imas ovde moje izvinjenje, ali i dalje stoji. Greska za gresku. Nema ko da se nervira. Sto je najgore da vam je zavrsnica bila bolja, mogli ste da nam utrpate komotno 4 komada.
    Nema poente zaliti za necim sto nije odlucilo mec, kao ni danas onaj gol iz ofsajda nije odlucio.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Erik Dekard View Post
      Samo bih sve ove visoko moralne navijace Liverpula ( tu ne spada Fresko, pa i Nes, koji mozda u sebi misli sta oce ovde nije napisao nista), koji se zale na Matin ofsajd, podsetio na ovo, koji tada nisu rekli rec.



      E pa braco, ovo vam je sa kamatom vracanje. Mogu samo da kazem da mi je zao sto nije bio veci ofsajd i sto Persijev gol takodje nije bio ofsajd!
      Majke mi se da ne kazem ja**n, ali stvarno covece, kakva kamata kakvo vracanje, onda mi mogli u beskraj sa tim, bilo isto tako milion situacija kod kojih ste vi iscenirali penal, tako da ne pricaj gluposti o kamatama i vracanju.

      Comment


      • E da smo mogli, mi bi to i uradili, to nema veze sa ovim, nismo mogli i tu je kraj diskusije, na vašu sreću i našu žalost
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Ja ne verujem u kosmicku pravdu. Niti se zalazem da se ikome vraca za nesto. Ako je sudija tada pogresio, kompenzacija ne treba da postoji sto se mene tice, koji god tim da je u pitanju. Ali naravno, to je samo interna prica izmedju navijaca, svakako da sudija nece namerno da zazmuri na oko i da propusti ofsajd kao danas jer nisu prosli put zasluzili gresku, to je jednostavno njegova individualna greska, i necu zato pljuvati Utd, jer nema razloga za to, osim ako nisu platili sudiju.

          Greske ce uvek biti sastavni deo fudbala, dok potpuno ne robotizuju igru, ali sam cilj je svesti te greske na apsolutni minimum. Ako bi gledali kroz kompenzacije, citav niz decenije gresaka, i vracanje nekome za iste, to ne bi vodilo nikuda i samo bi se vrteli u krug, kao sto iz prilozenih postova koji su iznad mog, to dokazuju. Endless diskusija.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Majke mi se da ne kazem ja**n, ali stvarno covece, kakva kamata kakvo vracanje, onda mi mogli u beskraj sa tim, bilo isto tako milion situacija kod kojih ste vi iscenirali penal, tako da ne pricaj gluposti o kamatama i vracanju.
            Originally posted by Scouser View Post
            Pored sudije, Sterling nas jos zakopava.
            Originally posted by Scouser View Post
            Ako se sprdas, ok, ako mislis to ozbiljno onda si ti decko stvarno u problemu.
            Originally posted by Scouser View Post
            Ako bi mogli u beskraj, sta se zalis onda...

            Vi ste pokrali prosle sezone (niko btw od nas, makar ne ljudi koji vecinom pisu u temi, nije rec rekao, svi smo uredno cestitali), mi smo pokrali malo ove, vi odmah sudije, sudije, sudije... dodji cestitaj nam ako si veliki, nemoj da me nazivas jadnikom.
            sigpic

            Comment


            • Jasno je zasto navijaci Junajteda vise mrze Liverpul nego obrnuto, toliko godina su radili i radili samo s ciljem da postanu veci od Liverpula. I mozda su nas i prestigli, mada dok ne osvoje 5 LSa nikako ne mogu biti veci od nas, ali nisu ni manji. Na kraju nema razloga da se prepiremo, svakome je svoj konj najbrzi, cestitke navijacima Junajteda na zasluzenoj pobedi.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Care, sigurno ne mrzim Liverpul jer ima 5 LS-a ili ne znam sta... Mrzim licemerje. Meni nije problem da priznam BIO JE OFSAJD, BIO JE FAUL, BILO JE SIMULIRANJE, SUDIJA NAS JE POGURAO... ali mrzim kada neko ostane tih a onda u sledecoj prilici zna samo da prica o sudijama.

                E TO ME BRATE SLATKI IZBACUJE IZ KOLOSEKA!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  @Somborac

                  Ovo je jos gore, penal+crveni za nesto sto je sustinski crveni za vaseg igraca.

                  Ako sam te potkacio a rekao si suprotno evo imas ovde moje izvinjenje, ali i dalje stoji. Greska za gresku. Nema ko da se nervira. Sto je najgore da vam je zavrsnica bila bolja, mogli ste da nam utrpate komotno 4 komada.

                  @SOMI

                  Kako care odlucila, mi smo dobili crveni, utakmica cao. Vi ste posle Matinog gola imali sansi da nam date minimum 3 komada.
                  prvo sam ti napisao da je ta greska MOZDA odlucila neke stvari (prije svega na psiholoskom planu) i to velikim slovima ali dzaba kad ti neces da citas.
                  A sto se tice prosle sezone i kradje to ti je druze bas glupost u koju ni ti sam ne vjerujes

                  Comment


                  • Morate praviti razliku izmedju tendencioznog Hauard Veb sudjenja i ovog danas. Ovo je greska ali ostatak meca je protekao normalno.

                    Erik, koliko se secam niko nije sporio da je Staridz simulirao. Isto tako je mnogo ranije Rafael trebao da popije drugi zuti. Pritom Klatenburg nije svirao jedan penal koji je trebao a svirao je onu glupost. Covek ne zna, mada je opet jedva cekao tad da dune nesto za nas. Rodzers je oducio Mojesa takticki i pobeda je apsolutno zasluzena.

                    Anyway, danasnji mec nema nikakve veze sa sudijom. Mozemo biti srecni sto Etkinson nije bio u svom beast mode-u.

                    Endi Kerol bolji spic od Balotelija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Endi Kerol bolji spic od Balotelija.
                      Poprilicno sam uveren, da smo i ti i ja bolji napadaci od Balotellija.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        Ako bi mogli u beskraj, sta se zalis onda...

                        Vi ste pokrali prosle sezone (niko btw od nas, makar ne ljudi koji vecinom pisu u temi, nije rec rekao, svi smo uredno cestitali), mi smo pokrali malo ove, vi odmah sudije, sudije, sudije... dodji cestitaj nam ako si veliki, nemoj da me nazivas jadnikom.
                        Ja govorim da bi mogli u beskraj sa tim povezanostima sa proslim utakmicama, sto je bilo na ovoj utakmica tako je, svaka cast De Gea pokazao je da najbolji golman na svetu trenutno, Fellaini je odigrao skoro bez greske, ali ono sto mene nervira kad vidim post ili neko kaze " a to je ono zbog prosle utakmice, sve se vraca" .

                        Comment


                        • Poenta kod tih pogrešnih odluka je koliko su bile očigledne. Nije realno kukati za nešto što gledaš na petom ripleju, a očekuješ od sudije da vidi ono što sam gledalac nije zapazio u prenosu. Ovo jeste ogroman ofsajd, ali minimalna promena pravca i dodir Persija. Pravilo je da se ne sudi ništa ako sudija nije siguran, vas je oštetilo da nije video dodir RvP-a i to je to. Bolno, ali ne i ključno koliko promašene silne prilike. Da je meč bio sa manje šansi, onda bi odluka bila veća.

                          Ima smisla žaliti se na očigledne greške, i ima smisla uvesti jebeni čelendž. Kad imaš u sportovima sa milion poena pregledavanje snimka i čelendž, a nemaš u fudbalu gde se igra na jedan gol koji može da odluči i celu sezonu.

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Dekard View Post
                            Samo bih sve ove visoko moralne navijace Liverpula ( tu ne spada Fresko, pa i Nes, koji mozda u sebi misli sta oce ovde nije napisao nista), koji se zale na Matin ofsajd, podsetio na ovo, koji tada nisu rekli rec.



                            E pa braco, ovo vam je sa kamatom vracanje. Mogu samo da kazem da mi je zao sto nije bio veci ofsajd i sto Persijev gol takodje nije bio ofsajd!
                            Ne znam da li treba da se kao navijac LIverpoola osecam prozvanim, ali niti ikad kukam na sudije niti se izvinjavam kada se pogresi u korist mog tima, jednostavno sam davno shvatio da to nikako nema smislia. Ali ako nesto mrzim, mrzim provokacije tipa "Sudija sram te bilo sto je Sterling omasio.", tako da sam jedino na to odreagovao.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Rodzers je oducio Mojesa takticki i pobeda je apsolutno zasluzena.
                              Jasno, zato smo svi cestitali. Nije tu nikakav problem Staridzov crveni (u kontekstu rezultata), cak i da smo mi imali 11 a vi 10, ubedjen sam da bi nas dobili.

                              Ali danas milion promasenih sansi, bas izglednih i neki dodju i kazu sudije. Isto kao da smo mi prosle sezone kukali na sudije. To mi smeta, zar je tesko cestitati? Licno i ne trazim, ali ispada da smo pobedili samo zato sto je Mata dao gol iz ofsajda.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Morate praviti razliku izmedju tendencioznog Hauard Veb sudjenja i ovog danas. Ovo je greska ali ostatak meca je protekao normalno.

                                Erik, koliko se secam niko nije sporio da je Staridz simulirao. Isto tako je mnogo ranije Rafael trebao da popije drugi zuti. Pritom Klatenburg nije svirao jedan penal koji je trebao a svirao je onu glupost. Covek ne zna, mada je opet jedva cekao tad da dune nesto za nas. Rodzers je oducio Mojesa takticki i pobeda je apsolutno zasluzena.

                                Anyway, danasnji mec nema nikakve veze sa sudijom. Mozemo biti srecni sto Etkinson nije bio u svom beast mode-u.

                                Endi Kerol bolji spic od Balotelija.
                                Najgori igrac na svijetu,on i da daje sve od sebe on je jedan ispodprosjecan igrac...Balogol

                                Neka neka govorice ljudi Balo masina samo polako slijepi smo mi imao je onu jednu asistenciju za titulu Citya
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X