Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Rodgers nece da otera Maria, onda oterati i Rodgersa i Lovrena i Maria u tri lepe.

    Comment


    • Ovi ljudi ne mogu da daju gol.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Hahahahha Nevera!

        Comment


        • pa sta treba da se desi da daju gol

          Comment


          • Sve dobro sto je Rodzers uradio za Liverpul, uspeo je da upropasti za polusezonu. A i ne vidim na koji nacin moze da se digne sa ovog dna.

            Comment


            • Nadam se da je 3:0 dovoljno za otkaz.
              sigpic

              Comment


              • Ali znas i sam da nije dovoljno da Rodgers samo ode.

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Nadam se da je 3:0 dovoljno za otkaz.
                  Iz Rusije stize spasilac AVB.

                  Comment


                  • Brendan je odlicno postavio ovu utakmicu, nije on kriv sto Sterling i Baloteli ne mogu prazan gol da pogode. Takodje Coutinha boli znas sta da isprati Runija.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Brendan je odlicno postavio ovu utakmicu, nije on kriv sto Sterling i Baloteli ne mogu prazan gol da pogode. Takodje Coutinha boli znas sta da isprati Runija.
                      Konačno neko realan da ne krivi sudije i Brendana.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Nadam se da je 3:0 dovoljno za otkaz.
                        Neces otkazom mnogo postici, bar ne za ovu sezonu, a za sledecu ko zna. Danas nismo toliko lose igrali, koliko su individualno igraci gresili i mentalno bili preslabi da dau gol, a direktno iz tih gresaka, proisticali golovi Utd-a, neverovatno, ali svaki.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Samo bih sve ove visoko moralne navijace Liverpula ( tu ne spada Fresko, pa i Nes, koji mozda u sebi misli sta oce ovde nije napisao nista), koji se zale na Matin ofsajd, podsetio na ovo, koji tada nisu rekli rec.



                          E pa braco, ovo vam je sa kamatom vracanje. Mogu samo da kazem da mi je zao sto nije bio veci ofsajd i sto Persijev gol takodje nije bio ofsajd!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Dekard View Post
                            Samo bih sve ove visoko moralne navijace Liverpula ( tu ne spada Fresko, pa i Nes, koji mozda u sebi misli sta oce ovde nije napisao nista), koji se zale na Matin ofsajd, podsetio na ovo, koji tada nisu rekli rec.



                            E pa braco, ovo vam je sa kamatom vracanje. Mogu samo da kazem da mi je zao sto nije bio veci ofsajd i sto Persijev gol takodje nije bio ofsajd!

                            E ovako moralna vertikalo.....
                            Ja sam posle spomenute utakmice izrazio željenje i to u vašoj temi, ali sam ispao glup, naime bolji poznavaoci pravila u fudbalu su mi objasnili da je i ovaj penal ko suza...., ja ti neću objašnjavati, raspitaj se (ali kod stručnjaka, a ne kod navijača)
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Originally posted by Erik Dekard View Post
                              Samo bih sve ove visoko moralne navijace Liverpula ( tu ne spada Fresko, pa i Nes, koji mozda u sebi misli sta oce ovde nije napisao nista), koji se zale na Matin ofsajd, podsetio na ovo, koji tada nisu rekli rec.



                              E pa braco, ovo vam je sa kamatom vracanje. Mogu samo da kazem da mi je zao sto nije bio veci ofsajd i sto Persijev gol takodje nije bio ofsajd!
                              e pa sjeti se drugar onda i onoga crvenog za Selvija pa onoga penala koji je Jonson napravio nad Valensijom gdje ga nije ni pipnuo i jos mnogo toga u vreme velikog Fergusona.
                              sto se tice utakmice cestitke na pobjedi i to je to ali treba biti realan i reci da je ta greska MOZDA i odlucila neke stvari u ovoj utakmici za razliku od ovog penala na Staridzu.

                              Comment


                              • @Somborac

                                Ovo je jos gore, penal+crveni za nesto sto je sustinski crveni za vaseg igraca.

                                Ako sam te potkacio a rekao si suprotno evo imas ovde moje izvinjenje, ali i dalje stoji. Greska za gresku. Nema ko da se nervira. Sto je najgore da vam je zavrsnica bila bolja, mogli ste da nam utrpate komotno 4 komada.

                                @SOMI

                                Kako care odlucila, mi smo dobili crveni, utakmica cao. Vi ste posle Matinog gola imali sansi da nam date minimum 3 komada.
                                Last edited by ExEric; 14-12-14, 15:41.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X