Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemoooo! Peta u nizu!

    Comment


    • U inat onoj *kakojelijepovrijebilodanassuncejesijaloipticesupj evale*

      Ima da sanja RVP-a veceras.
      Last edited by powerslave; 08-12-14, 22:12.

      Comment


      • Kako onaj Mane nije dobio crveni Nego ajde završen meč ali zaista oštro išao na RVPa

        Comment


        • Lep potez van Persie-a, koji je pokloni svoj dres devojci na tribini sa gostujućeg sektora. Ova devojka je najsrećnija osoba na svetu trenutno!
          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            U inat onoj camugi glavatoj!!!

            Ima da sanja RVP-a veceras.
            Bez rasizma, molim te. Nije ni vreme ni mesto. Hvala.
            Last edited by Mags Serbia; 08-12-14, 21:58.
            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

            Comment


            • Kako definisati ovaj mec i rezultat, kao i samu igru oba kluba, jednostavnim nazovi argumentom, a to je mentalitet velikog kluba.

              So'ton pocinje da pada, ok, ocekivao sam to, ali ljudi su veceras odigrali dobar mec, mozda pokazali i vise od Utd-a, a time nisu dobili mnogo, zapravo nista. Tadic sve vise i vise bledi na terenu i njegova funkcija kao takva je svedena na minimum, jasno mu je Koeman stavio do znanja kada je umesto njega ubacio ovog klinca debitanta. Da nije on ovoliko los, i da Mane nije tupan kakav jeste, mozda bi oni ovde imali drugaciji rezultat. Jedina bas svetla tacka tog tima, jeste Clyne, kako me je odusevio presingom u prvom poluvremenu, covek do protivnickog sesnasesterca ide, kao na drogama nekim.

              Sto se Utd tice, ispod proseka njihovog, mozda i nize od toga, Smalling ne moze da sastavi neki niz utakmica, verovatno najbolji njihov stoper, ovaj mali McNair jedostavno nije ni blizu kvaliteta niti zreo za ovaj nivo fudbala, Evansa necu ni da komentarisem, dok je Rojo mene najvise iznenadio, prelos je, dakle odbrana ocajna, mada ni blizu nase naravno.
              I jos jedna stvar, a to je rola Mate ovde, koja mi nije nimalo jasna, niti ima tu mobilnost Di Marie da pravi razliku u tranziciji, a kod distribucije se oslanja samo na sto sigurniji pas, a i nije ni imao neku potrebu, niti je tim tako igrao, da bi njegove sposobnosti dosle do izrazaja, plus psiholoski je on odavno u out-u, ni senka onog igraca.

              Ali kakav ce to sudar titana da bude sledeci vikend.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • To sto sam ja napisao ce vjer. vecina protumaciti kao ti. Rasista nisam... imam dosta prijatelja crne puti koji mi znace. Ako se neko nasao uvrijedjen, ne izvinjavam mu se.

                Comment


                • Ako nisi rasista, onda nemoj upotrebljavati rasističke izraze. Kažem, da nam na ovom forumu to ne treba.
                  "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                  Comment


                  • Prepravio sam post, da ti ne smeta.

                    Comment


                    • Citirao sam te, tako da je tvoj post ostao.

                      Da sam ja moderator, ti bi bio banovan na dve nedelje najmanje.

                      Povratak na temu. Lepa pobeda Crvenih Đavola večeras.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Originally posted by Mags Serbia View Post
                        Ako nisi rasista, onda nemoj upotrebljavati rasističke izraze. Kažem, da nam na ovom forumu to ne treba.
                        Samo trebas uzeti u obzir AFEKAT. Covek nije mislio nista lose nego je imao reakciju na mesarski start i pokusaj ubistva Persike. Nikakva kultura i lepo izrazavanje ne moze da opise
                        taj divljacki start. I onako smo klinika kojoj su popunjeni svi kapaciteti jos nam je samo falio i Persika
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Onda je mogao da napiše u inat onom glavatom ___________ (dopisati prezime), koji je startovao kao mesar na Van Persie-a.

                          Malo, sam i ja preterao, uživajte u pobedi.
                          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                          Comment


                          • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                            Ništa za radovanje večeras.
                            Premasivan rezultat, kako bre nista za radovanje. Ocigledno jos ima vilinog praha u Van Galovim zlatnim jajima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Mags Serbia View Post
                              Citirao sam te, tako da je tvoj post ostao.

                              Da sam ja moderator, ti bi bio banovan na dve nedelje najmanje.

                              Povratak na temu. Lepa pobeda Crvenih Đavola večeras.
                              Hvala!

                              Spoiler
                              za ovo lepa pobeda

                              Comment


                              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                                Premasivan rezultat, kako bre nista za radovanje. Ocigledno jos ima vilinog praha u Van Galovim zlatnim jajima.
                                Nego šta da je za radovanje.
                                Pisano u afektu slabe igre, plus jinxovanje jer je bilo 15 min do kraja.

                                Comment

                                Working...
                                X