Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
    Utakmica Ipswich-Norwich nije bila ni na nivou trecih liga u Spaniji i Njemackoj. Obicno krljanje i napucavanje lopte, pa sta ti Bog dá...

    Mnogo kvalitetniji fudbal se moze vidjeti u spanskoj Segundi i njemackoj "Zvajti".
    Reče čovek kome je nik Alemannia Aachen.
    А što si ubacio u priču i špansku Segundu? Jel da ne bude sumnjivo?
    Ha, ha, ha
    Last edited by dekinjo...; 23-08-14, 17:17.

    Comment


    • Uzima ovo Chelsea lagano

      Comment


      • Sto Arsenal ne igra u crvenim dresevima?

        Comment


        • Šljas, Kolman

          Comment


          • Ozil nevera

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Uzima ovo Chelsea lagano
              Da kao i 2010-2011 pod Ancelotijem ili Arsenal prosle godine, tek je pocela sezona ko zna sta ce jos do kraja biti.

              Comment


              • Originally posted by dekinjo View Post
                Reče čovek kome je nik Alemannia Aachen.
                А što si ubacio u priču i špansku Segundu? Jel da ne bude sumnjivo?
                Ha, ha, ha
                I sta je sad poenta tvog komentara? Mislim, shvatam ja sta ti pokusavas da kazes, ali cini se da ni ti nisi u stanju da shvatis pravu poentu tog pitanja. Ako vec spominjes "ubacivanje", meni je za vecu analizu to tvoje "Ha, ha, ha"...To u fazonu da se dá malo jace znacenje besmislenom komentaru, tj. neki malo jaci prizvuk?

                Sta ti je zapravo nejasno? Slobodno pitaj...Nema potrebe za blamiranjem. Napisao sam da su 2.Bundesliga i Segunda najjace druge lige u Evropi, samim tim i u svijetu. I sta te sad tu zbunjuje? Nisu hijeroglifi u pitanju.

                Pa, 2.Bundesliga je daleko najbolja druga liga na svijetu. Nema tu sta da se "ubacuje". Na tehnicko-taktickom planu je mnogo ispred Championship-a. Spanska Segunda je na drugom mjestu. Par praznih mjesta, pa tek onda Championship na trecem mjestu.

                Na stranu sistem rada u klubovima "cvajte", racionalno trosenje novca, a opet fantastican skauting i izbor odlicnih igraca. Pa, samo jedan Fulham je potrosio skoro 15 miliona evra za (malo je reci) prosjecnog Ross McCormack-a, a to je vise novca nego sto je Leipzig potrosio na svojih 10 novih igraca za ovu sezonu. A taj isti Lepzig je garantovano za klasu bolji od Fulhama.

                E sad, druga stvar je to sto se u Engleskoj cak i Championship forsira marketinski, ukljucuci i sve one glamurozne najave finala Play-Off-a na Wembley-u, kao da je u pitanju finale Svjetskog/Evropskog Prvenstva, dok je sam kvalitet fudbala u tim mecevima uglavnom prosjecan. Uostalom, zato marketing i sluzi. Cesto sa ciljem "prodavanja" necega sto bas i nije stvarno toliko dobro. Ali ne moze se ni bas sve prikriti dobrim marketingom. Vidjelo se kako je Millwall (prije nekoliko sezona) prosao u UEFA Cup-u, kada ih je razvalio raspali Ferencvaros(3:0 ili 4:0...tako nesto), dok je Wigan prosle sezone bio prosjecan u smijesnoj grupi sa Mariborom i Zulte Waregeom.

                Ponekad imam obicaj da bacim pogled i na prijateljske meceve izmedju drugoligaskih timova, pa sam tako jednom prilikom odgledao i mec izmedju Dynamo Dresdena i West Hama. Razlika k'o nebo i zemlja... Razvalio ih Dynamo 3:0 ili 4:0(ne sjecam se sad tacno). Na stranu rezultat koji je nebitan, s obzirom na to da je u pitanju prijateljski mec, ali dovoljno je da se vide situacije kada jedna ili druga ekipa imaju loptu u posjedu, pa da se shvati koliko su njemacki timovi jaci u tom pogledu.
                Last edited by Alemannia Aachen; 23-08-14, 18:12.

                Comment


                • Sta je sad dodavanjem?? Je l' njima neko izvadio X iz dzojstika??

                  Comment


                  • Lukaku odradio ceo posao... Kakva kontra...

                    Comment


                    • Jel me neko zajebaje da je ono faul za zuti karton plus sada nije bio faul na Peri?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Lukaku zivotinja

                        Comment


                        • bum bum bum... Kalasnjikov,Kalasnjikov

                          Everton predobar, presladak
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Jel me neko zajebaje da je ono faul za zuti karton plus sada nije bio faul na Peri?
                            Ajde manje vise faul... Lukaku je bio blizi ali je bio ofsajd.

                            A zuti nema veze s vezom.

                            Comment


                            • Jel igra Ozil?

                              Comment


                              • Sramotna igra.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X