Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au, sad sa 5 pozadi. Ulazi Krauc, znaci idu duge lopte....ajmo, samo da izbegnemo neke slobodnjake i kornere....
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Roho def glupoce
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Zamalo moooj Radomire

        Comment


        • Napokon, Lambert igrac meca, Sterling me prijatno iznenadio, ostali manje vise ocekivano losi.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Врло дисциплинована игра Сандерленда. Како ми криво што га Банача није завукао, како се фино убацио.

            Ваљда угурамо до краја један, можда је ово прилика за Немца..

            Comment


            • Najbolja karika u LFC je Sterling i Henderson..po meni.Skrtel je kriminalan,Lambert ne moze nikud.Lukas je za JSL


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Zakljucio sam da su Leiva i Alen, kao tandem na sredini(mada i individualno) najvece dno koje se moze vidjeti u PL. Odavno ih drzim za pacijente, ali u poslednje vrijeme su nadmasili i sam isebe sjajnim partijama.

                Comment


                • После оне перфектне текме против Шалкеа можда је Мурињо могао да промеша мало ту тројку горе али шта је ту је јбг.

                  Кошта неће играти против Тотенхема, пети жути добио.

                  Comment


                  • Sanderlend srcan kao na kraju prethodne sezone, ko bi rekao da je to isti tim koji je fasovao osmicu pre par kola. Brutalan mec.

                    Comment


                    • Zasluzeni bod, nema sta. Celzi mnogo suteva iz daljine, i mnogo blokiranih udaraca. Ekipica koja je primila 8 komada ima samo 3 poraza ove sezone. Ne racunajuci tih 8 komada, odbrana im je sasvim solidna. U 13 tekmi 8 neresenih, prosto neverica....
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ma ta osmica koju svi pominju uopste nije merilo ekipe vec jednostavno losa tekma. Evo sanderlend nereseno sa Junajtedom, Celsijem, Totenhemom i Evertonom do sada u sezoni. Ocigledno da imaju oscilacija iz kola u kolo ali solidna ekipica. Danas odigrali odlicno, koncentracija 90 min a cak su imali i neke bolje sanse od Celsija...

                        Comment


                        • Досаднију утакмицу нисам погледао у скорије време. Убише.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Kakoje ovaj čovek odigrao prvo poluvreme govori i statistika iz istog (drugo nisam gledala)... strašan je, zato i ima moj glas...

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Pa ovo cist penal covece.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X