Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je sa Fulhamom, katastrofalan start Championshipa za njih..

    Comment


    • Originally posted by saint View Post
      Pratim i ja nize lige. U League One ce se za promociju boriti Bristol City, imaju pristojnu ekipu, zatim Peterborough, a pred kraj sezone gas obicno dodaje i Sheffield United, i ako su startovali pola-pola. Tek je pocetak. U League Two borbu za opstanak vodice poslovicno 6-7 ekipa, tu ce bod ili cak gol razlika odluciti. Sto se promocije tice, moji favoriti su Plymouth i Southend, mada ce i Pompejci voditi trku. Najsimpaticnija ekipa mi je Newport County, lose su poceli, a imaju sjajnu ekipu i menadzera. Yakubu i Zebroski + Pipe, a doveli su i Klukowskog iz Southport-a. Ocekujem da udju u dobru seriju...
      Super sto nas ima ovde.

      Sto je Lige 1 tice, na sajtu Koventrija je danas objavljeno da je tim stekao pravo da se vrati na Riko Arenu. Veliki dan za navijace koji su morali da putuju van svog grada da bi gledali meceve na kojima je njihov tim domacin, jer su njihovi ljubimci igrali na Nortemptonovom stadionu. Timu svaka cast, jer su prosle sezone uspeli da opstanu i pored oduzetih 10 bodova na startu sezone.

      Flitvud je dobro startovao, mozda im podje za rukom da se ponovo plasiraju u visi rang. Doveli su Dobija iz Palasa a poznato je da se radi o vrlo kvalitetnom igracu sa velikim iskustvom u nizim ligama. Imao je centralnu ulogu u Svonsijevom pohodu na PL takodje. Mozda bi Preston mogao da zapne, imaju solidnu ekipicu a i Sajmon Grejson je na klupi.

      Slazem se, Portsmut ce sigurno biti jedan od favorita. Imaju i neka poznata imena, igrace sa premijerligaskim iskustvom, tu je Niki Sori, Agjemang, veteran Konoli. Mnogo mi je zao sto je Bristol Rovers letos ispao iz 4. ranga takmicenja, poznat klub sa lepom istorijom...sumnjam da ce se vratiti ove ili sledece godine.
      Last edited by Bogi; 21-08-14, 13:58.

      Comment


      • Originally posted by Camaro View Post
        Sta je sa Fulhamom, katastrofalan start Championshipa za njih..
        Njima se izgleda smesi Liga 1..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ja povremeno pratim Championship, a obavezno uvek pogledam poslednje kolo to je ludnica. Sto se ove sezone tice po meni je Blackpool jedan od kandidata za ispadanje. Jos pre pocetka sezone sam citao kako imaju malo registrovanih igraca(tek negde 13-14) i stvarno u prvom kolu na klupi su imali(samo) 4-5 igraca od mogucih 7. Jel su resili taj problem?

          Po meni Cardiff moze komotno da se vrati u PL, Fulham ce tesko, Norwich verovatno play off. Od standardnih ucesnika u Championshipu mislim da je vreme da Notingem uradi nesto konkretno, lepo bi bilo videti ih u PL, a i sami kazete da su se fino pojacali.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Mislim da ce uspeti to da srede. Inace imaju dosta poznatih imena. Orlandi, bivsi igrac Barselone, Svonsija i Brajtona, Civku iz Derbija, blizance Oriol, mladog Lundstrama iz Evertona. Ali su generalno u slobodnom padu.

            Comment


            • @ Bogi

              Da, Fleetwood je odlicno startovao, videcemo da li ce imati snage da tako izdrze do kraja. Imaju Sarcevica, Ball-a....sto se Portsmuta tice, to su nasi ljuti rivali, ali zasluzuju visi rang definitivno. Conolly je dosao iz Southamptona jos u toku sezone, kuburio je sa povredama ali mnogo dobar napadac.

              Comment


              • Rivalitet uvek ostaje, ali pogledaj samo kako se stvari menjaju...U sezoni 09/10 Portsmut je igrao PL a Sautempton je, uz finansijske probleme, bio clan Lige 1. Danas je Sautempton jedan stabilan premijerligas sa odlicnom zaradom, dok je Portsmut clan Lige 2. Fudbal je cudo.

                Comment


                • Oni su se nama smejali kad smo ispali, radovali se....neka, sve se vraca. Ipak, zelim im povratak u elitu da ih deljemo

                  edit: e da, htedoh da pomenem i Bristol Roverse! I meni je mnogo krivo sto su ispali, imali su dva opaka igraca, Harrold-a i O'Tool-a, naravno oni su napustili klub. Bila je neka zajebancija da Wycombe naknadno ispadne u Konferenciju, a da se Pirati vrate, navodno zbog nekih dugovanja i sumnjivih transfera Wycomba, FA je bio ukljucen u ceo slucaj, ali na kraju ipak ovi ostase u Ligi. Nadam se ekspresnom povratku Roversa u ligasko takmicenje!
                  Last edited by saint; 21-08-14, 18:15. Reason: Bristol Rovers

                  Comment


                  • Ja ponekad ispratim Championship. A što se tiÄŤe promocije timova za sledeću sezonu u Pl, voleo bih konaÄŤno da vidim Notingem Forest u najvišem rangu. A i Portsmut je nekada imao dobru ekipu, i oni uz dve do tri godine neka se pridruĹľe.

                    Comment


                    • http://www.espnfc.com/blog/espn-fc-u...to-his-success

                      Kakav je majstor ovaj Martinez, vrijedi procitati..

                      Comment


                      • Da li ste ispratili skandal oko ''dobrog momka'' Malkija Makaja?

                        "Go on, fat Phil. Nothing like a Jew that sees money slipping through his fingers." On football agent Phil Smith.

                        "He's a snake, a gay snake. Not to be trusted." Referring to an official at another club.

                        "Not many white faces amongst that lot but worth considering." Referring to a list of potential signings.
                        On sigurno nece biti novi trener Palasa. Iz igre je ispao i Tim Servud. Navodno su zainteresovani za Alija Mekoista, ali to mi zvuci nerealno. Iako, doduse, ima mnogo onih koji vise ne bi voleli da ga gledaju na klupi Rendzersa.
                        Last edited by Bogi; 23-08-14, 12:08.

                        Comment


                        • Nikad mi nije bio simpatican. Pokazao je pravo lice.

                          Comment


                          • ASTON VILLA TEAM NEWS
                            Team to play Newcastle: Guzan, Hutton, Senderos, Vlaar, Cissokho, Westwood, Delph, Richardson, Weimann, N’Zogbia, Agbonlahor
                            Subs: Given, Baker, Bacuna, Cole, Bent, Sanchez, Grealish

                            NEWCASTLE TEAM NEWS
                            Team to play Aston Villa: Krul; Janmaat, Williamson, Coloccini (c), Dummett; Anita, Colback; Gouffran, Sissoko, Cabella; Riviere
                            Subs: Elliot, Haidara, S.Taylor, Abeid, Obertan, de Jong, Perez

                            Sastavi za prvu danasnju utakmicu..

                            Comment


                            • Koliko je los Riviere

                              Comment


                              • Solidna utakmica, Villa bolja.. Skoro pa i nista da se vidjelo od Newcastlea.

                                Comment

                                Working...
                                X