Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pretjero je do neba sa tim da su Debuchy i Gibbs prosjek

    Debuchy je bolji od Sagne, a mladji. Jedini parametar gdje Sagna bolji jeste igranje glavom.

    Gibbs nenormalno napreduje. Bit ce to igracina.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Jones i Smalling su dobri stoperi, a Per i Kos su losi?!? Dok je Henderson los vezni, iako je prosle godine najvise pretrcao i najvise sansi stvorio. Psiholoski momenat je mnogo bitniji od fizickih i tehnickih mogucnosti igraca, to je jedino objasnjenje za situaciju u ovim klubovima, nemoguce da je jedan Lovren odigrao dobro proslu sezonu i da je to bila slucajnost, slucajnost je kad odigra jednu dve utakmice dobro. Znamo svi koliko je vazno samopouzdanje i dobra atmosfera u timu, a ja to ne vidim ni u jednom od ova tri tima nazalost.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Comment


        • Ljudi to je moje miljenje.
          Namera nije bila da provociram nikoga, a ti Pixarr nemoj da si toliko pa nemam rec, nemoj da si toliko ti.

          Jones i Smoling su Mancesterovi najbolji stoperi, a ne bolji od Arsenalovih. Tako da...

          Aki do jaja je sto verujes da oni mogu da budu prejaki igraci, nekada sam i ja verovao u neke tako igrace pa nisu bili ni za k...

          Prince, necu sve da pojedem bice i za tebe
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Ljudi to je moje miljenje.
            Namera nije bila da provociram nikoga, a ti Pixarr nemoj da si toliko pa nemam rec, nemoj da si toliko ti.

            Jones i Smoling su Mancesterovi najbolji stoperi, a ne bolji od Arsenalovih. Tako da...

            Aki do jaja je sto verujes da oni mogu da budu prejaki igraci, nekada sam i ja verovao u neke tako igrace pa nisu bili ni za k...

            Prince, necu sve da pojedem bice i za tebe
            Postujem tvoje misljenje, i jasno je da ces vise hvaliti svoj tim i svoje igrace, mislim za one koje navijas . Ali za neke stvari si se ogresio.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ma brate Gibbsara je igracina vec. Stabilan LB jako. A Debuchy je ispred Sagne u repki, tako da govori to nesto
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ma brate Gibbsara je igracina vec.
                Ja procitao Kiksara

                Comment


                • Originally posted by Deni View Post
                  Ja procitao Kiksara
                  Najmanje je on kriv kod onog gola Uniteda. Ondje Woja izlijece, ubija njega, ubija sebe a loptu namjesta Valneciji
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Malo ga je gurnuo na Woju.

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Malo ga je gurnuo na Woju.
                        Malo vise al eto, oprostio mu je Mike Dean, sto mu i ja ne bi oprostio.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Gibs je najbolji defanzivac Arsenala ove sezone. To sto je prodao tekmu protiv utd, jbg, svakom moze da se desi.

                          Posebno nema smisla polemika na relaciji Debusi Sanja. Mnogo je kvalitetniji u odnosu na Sanju od prethodne dve sezone. Kod Sanje su vec tada sve one povrede i broj godina pocele da uticu na kvalitet njegovih partija, tako da je dolazak Debusija pravi boost za ekipu, samo steta sto se onako brzo povredio.

                          Comment


                          • Comment


                            • Uh da li je ovo ofsajd? Oštećen WBA

                              Edit: Znao sam da nije ofsajd, evo sad povukli liniju... Oštećen WBA.
                              Last edited by Ser Deni ®; 29-11-14, 13:53.

                              Comment


                              • Ramsey drcan koliko i Robben. Kreten alavi.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X