Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba Rodgersu dati sansu do kraja sezone i videti da li ce izboriti LS, iako nam United koji je na 4. mestu bezi samo 5 bodova, a jos nismo igrali sa njima, ali ova igra a pogotovo odbrana ne raduje ali ni malo. Ako Rodgers ne izbori LS onda ne znam treba razmisliti o otkaz, ipak mi ga je zao sta je sve uradio sa LFC prosle sezone, novi sistem uveo i mislio sam da ce nam biti trener za dug, dug period.

    Comment


    • Originally posted by srdjan_sl View Post
      ovaj Lovren je jadna od najvecih prevara u istoriji fudbala.
      Nije u istoriji necemo preterivati ali je prevara, posle onog bljeska iz prosle sezone izgleda da se vratio na formu Lyona.

      Comment


      • Da li bi mogli napisati neku peticiju, da od sada utakmice igraju samo u ponedeljak, da mi ne sjebu baš svaki vikend....
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Kriv je isti onaj koji je i najzasluzniji za proslu sezonu. Brendan Rodzers.
          Da smo osvojili titulu pa i da kazemo, uradio je to i to. Ovako ulazak u top4 jeste uspeh, ali ne uspeh s kojim ce dobiti kredit da moze da ispadne iz lige sa Liverpulom. A ako ne bude nesto menjao radikalno nista se nece promeniti i svi ce nas dobijati redom.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Pogledajte sve ovo s druge strane, mozete da imate 80% posjeda skoro svaku tekmu i 5 zicera al opetgubite tekme. Nije sve tako crno
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Liverpul ne moze nista da uradi bez Suareza i Staridza,ako izbore LE bice super.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Sad moramo osvojiti LS, nema druge.

                Comment


                • Kakva komedija svi dobivaju ove odluke ovako glupe i crvene kartone i penale ni na sta, samo Arsenal moze svako da istuce i laktovima i rukama i nogama, sudija ce reci joj zasuzilo mi oko nisam vidio
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ma da svi su protiv Arsenala, treba da napuste FA takmicenja i da igraju Skotsku ligu. Posto im sudije ne daju da osvoje PL....
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Ma da svi su protiv Arsenala, treba da napuste FA takmicenja i da igraju Skotsku ligu. Posto im sudije ne daju da osvoje PL....
                      Idi kenkaj na Rodgersa pusti mene da pizdim na sudije
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Kakva komedija svi dobivaju ove odluke ovako glupe i crvene kartone i penale ni na sta, samo Arsenal moze svako da istuce i laktovima i rukama i nogama, sudija ce reci joj zasuzilo mi oko nisam vidio
                        Da, da... Jer ono sto je Dzek uradio juce nije za crveni, pa ni zuti?

                        Comment


                        • Originally posted by Deni View Post
                          Da, da... Jer ono sto je Dzek uradio juce nije za crveni, pa ni zuti?
                          Sta je uradio? Okrenuo se liku koji mu je se derao na uho i gurno ga glavom

                          Poslije Felaini opali Giroudu samar, Giroud dobio zuti
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Nije Wenger kriv sto sudije nece da sviraju. Zbog njih evo vec deceniju ne moze da osvoji ligu. Mislim stvarno kakva nepravda...
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by PiXarr View Post
                              Nije Wenger kriv sto sudije nece da sviraju. Zbog njih evo vec deceniju ne moze da osvoji ligu. Mislim stvarno kakva nepravda...
                              Bar nije spusio 120 miliona na 5 polovnih igraca i glumio neki kurac nakon sto ga je van Persie izvukao prije par godina.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Sta je uradio? Okrenuo se liku koji mu je se derao na uho i gurno ga glavom

                                Poslije Felaini opali Giroudu samar, Giroud dobio zuti
                                Znas i sam kako se sankcionise takve situacije, ajde bre ne gledas od juce fudbal...

                                Nisam video ovo drugo, ali Ziru se zaleteo na ADM i dal ga kljucnuo ili gurnuo i zato je dobio karton, nije bas da je Ziru bio nevin

                                Comment

                                Working...
                                X