Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pixar.Lfc View Post
    Deriiii rent-boyse.....tako je breeee
    Sedi jedan.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Jack 10 View Post
      Ih sto volim,treba crvene za ovo davati,Dijego ce vise za simuliranje dobijati zute nego prekrsaje
      Iz poslednjeg prikazanog ugla cini mi se da ga je minimalno zakacio golman.


      A sto se tekme tice, nikakvo merilo nije mrtvi Barnli, igra Celsi ludilo ali polako, da vidimo kad pocne LS gde ce bodovi da se prospu... Svakako je ovo Murinjova druga sezona i to se zna da ide barem jedan veliki trofej (liga ili LS). Bez konkurencije Siti i Celsi, niko im nista ne moze.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        E moj Arsene poklonio si Smurinju titulu sa Fabregasom. Dvije asistencije u pola sata
        A pola navijaca Arsenala na temi pisalo kako on ne bi imao mesto u timu, kao sta ce vam
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Zmireci fudbaler od 50m za 25m mogao uletit u onu ekipu Arsenala. Uklopit ga sa Mesutom i Sanchezom i veselje, al Wenger levat
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by chofy88 View Post
            A pola navijaca Arsenala na temi pisalo kako on ne bi imao mesto u timu, kao sta ce vam
            Da se samo titule racunaju Arsenal bi do sada izgubio i poslednjeg navijaca. Neka njega kod Abramovica, nama ne treba makar ispali...
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Kao da mi je neko rekao da će maliajnstajn plakati za Seskom kada ovaj počne dijeliti asistencije.

              Ajnstajne i meni se plače.

              Comment


              • Ja tek treba da pocnem da naricem kad pocne golove slagat
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Brutalno lep fudbal igra Celsi. Ajnstajne, rekao si Fabregas minimum 15 asistencija u ligi ako se ne varam, jos samo 13, kako je krenuo to ce zabeleziti do Boxing daya.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Burnley i posle vodjstva ostaje s 3defanzivna i ovim po boku tribie-a koji je vise ofanzivan,da su lepo parkirali 10 igraca posle datog gola ovo se sigurno ne bi desilo,autobus se autobusom dobija,ali neka nek pomisle da su vec osvojili titulu :-D

                    Comment


                    • Ovih padobranaca sve vise i vise

                      Fabregas prava zamena za Lamparda, mozda nema taj osecaj za gol kao Lampard ali je zato bolji kao playmaker.
                      Last edited by Prototype; 18-08-14, 21:17.

                      Comment


                      • Ivanović mnogo dobar igrač, ali mnogo dobar.
                        Kod prvog gola first time pass koji seje paniku loptu kači centarhalf, stativa i egzekutor Dijego Košta.
                        Drugi gol je posebna priča, opet na desnom krilu i umesto da klasični centaršut ide prema golu on delikatno i mekano daje šansu Fabregasu da pokaže Barselona style fudbal.
                        Treći gol trade mark Ivanović, počeo je u Čelziju sa dva komada na Anfildu, a ovo večeras je brutalno. Ivanović razbija, a da on nije zakačio loptu tu su Kejhil, Teri, Matić i Dijego Košta. Nisu baš najpoželjniji kada pokušavate da branite korner.
                        Branislav Ivanović

                        Comment


                        • Da li neko prati Cempionsip? Vec su odigrana tri kola, s tim sto je se veceras sastaju Fulam i Vulvsi.

                          Fulam startovao sa dva poraza, verujem da im je poznato koliko je lako ispasti i iz Cempionsipa...upravo to se desilo njihovim vecerasnjim protivnicima. Blekpul se prosle sezone jedva spasio i takodje je vrlo lose poceo ovo prvenstvo, pa i Bolton. Dugi Fridman je mozda mogao da odvede svoj Kristal Palas do najviseg ranga ali je potpuno neocekivano odlucio da predje u Bolton. Cudi me i ovako los start Vigana, Resler je ostao na klupi bas da bi ponovo pokusao ono sto mu prosle sezone nije uspelo preko plej-ofa - da klub vrati u PL. Hadersfield je izvrsio smenu trenera odmah nakon prvog kola - rezultat toga je osvajanje prvih bodova u trecem.

                          Notingem Forest je svoj vrlo dobar igracki kadar zestoko pojacao. Njima od dolaska biznismena sa Bliskog istoka Al-Hasavija novac ne nedostaje, vec rezultati. Vratili su na Ostrvo Mansijena iz Hamburgera, doveli su iskusnog skotskog krilnog napadaca Burka. Iz Hamburga je stigao i Nemac Tese, koji ima bundesligasko iskustvo. Najvece pojacanje je igrac kojeg su engleski mediji proglasili jednim od najboljih mladih igraca u nizeligaskom fudbalu, Asonbalonga. On je vec postigao 3 gola za novi tim. U napadu ce igrati verovatno najbolji igrac druge holandske lige prosle sezone, a iz Hala je stigao i Meti Frajat, nekada jedan od najboljih igraca u Cempionsipu. Na klupi je legenda Foresta, pa i engleskog fudbala, Stjuart Pirs. Crvenima vec nekoliko godina ne polazi za rukom da formu odrze do poslednjih 5-6 kola i zato im je svake sezone izmicala promocija. Mislim da ova godina obecava jer, bar kroz prizmu pojacanja i pocetka sezone, kockice jesu slozene.

                          Kardif je takodje dobro poceo ovu sezonu. Ni oni nisu stedili - medju pridoslicama ima dosta poznatih imena: Adam Le Fondr, Makeda, Havi Gera iz Valjadolida, Digacoi iz Palasa, Fabio iz Junajteda. Sto se tice timova koji bi takodje mogli da imaju dobru sezonu, tu su Milvol, na cijoj klupi sedi Ian Halovej, zatim Derbi, koji je prosle godine izgubio u finalu plej-ofa ali savucao osnovu tima i dobro se pojacao ostavivsi Stiva Meklarena na klupi, kao i eventualno Midlzbro, kojeg vodi bivsi Murinjov pomocnik Aitor Karanka. Mozda bi Carlton mogao da bude iznenadjenje.
                          Last edited by Bogi; 20-08-14, 10:42.

                          Comment


                          • Partim ja generalno nize lige Engleske, i L1 i L2..

                            Fulam bi trebalo veceras konacno da uzme neki bod,pa bar i 1 za pocetak.Blekpul je po meni ove sezone jedan od vecih favorita za ispadanje.Mada ocekujem da ce se i Birmingem zestoko boriti za opstanak(prosle sezone se spasao u 93em minutu,videcemo ove).
                            Za ulazak u PL ce se boriti nekoliko timova po meni.Tu je Notingem,Kardif,Derbi,Norwich (ocekivao sam i Vigan i Fulam,ali su oni trenutno bas losi,ali tek je pocetak). Brajton bi trebao da bude dobar pod Hipijom,ali oni pocese sa 2 poraza,ali eto juce dobise Lids u gostima.Slazem se za Carlton,njega bi trebalo posmatrati ove sezone definitivno.
                            Asonbalong bi trebao ove sezone da pokida,a i Notingem se lepo isprsio za njega.Ako se ne varam negde oko 5-6 miliona funti...

                            Sve u svemu,ocekuje nas veoma zanimljiva sezona...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Dutch international midfielder Leroy Fer has signed a three-year deal at Loftus Road

                              Opasno se QPR pojacava

                              Comment


                              • Pratim i ja nize lige. U League One ce se za promociju boriti Bristol City, imaju pristojnu ekipu, zatim Peterborough, a pred kraj sezone gas obicno dodaje i Sheffield United, i ako su startovali pola-pola. Tek je pocetak. U League Two borbu za opstanak vodice poslovicno 6-7 ekipa, tu ce bod ili cak gol razlika odluciti. Sto se promocije tice, moji favoriti su Plymouth i Southend, mada ce i Pompejci voditi trku. Najsimpaticnija ekipa mi je Newport County, lose su poceli, a imaju sjajnu ekipu i menadzera. Yakubu i Zebroski + Pipe, a doveli su i Klukowskog iz Southport-a. Ocekujem da udju u dobru seriju...

                                Comment

                                Working...
                                X