Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glavna uloga danasnjeg derbia pripada Mike Deanu. Idemo majstore opravdaj ocekivanja. Penal i crveni protiv Arsenala
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Vratite mi Roha!!! Ovaj Bleket je svoje odigrao.

      Comment


      • Kakva kretenska formacija, jos gora igra. za 10 min Runi i Persi nisu dobili loptu.

        ps: Rutinski ce Arsenal sa Monrealom na stoperu da nas dobije
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • E ovo je vrhunac nase igre... Di Maria je punom salje na drugu stranu, da bi je Bleket jeva stigao i samo odalamio naprijed.. ooo loooong johnsoooon

          Comment


          • Strasni De Hea,lepi se lopta za njega
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Pa da li si normalan?!
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • BLEKETAAAA!!! IZBACI NAPOLJE!!! ne mogu ja ovo da gledam. Ne treba mi da mi se uništi subota veče.

                Comment


                • Pobednik onaj crnac sto cuva sudiju pored aut linije,mislim da je Bleket ono bio
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Bleket napravio tri greške koje su mogle skupo da koštaju, a što je spooooooor

                    Šouuuuu ovo je totalni raspad...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kakva je ovo sramota od igre, nek se stide

                      Comment


                      • Ovo je bilo genijalno... Bleket zamalo gubi loptu i nekako je dodaje do Davida i ovaj ispucava, da ne moze gore... i Vilsir se bruka. Trebao je ono da kazni.


                        Ova igra Junajteda je fantasticna. Rame uz rame sa Mojesovim timom na vrhuncu.

                        Comment


                        • MK DONS preslikan, samo sto Arsenal do sad nije uspeo postici pogodak.

                          Comment


                          • Ovde bi Jovanovic iz Partizana bolje odigrao od Bleketa
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • A i ovaj Arsenal, da su malo pametni, pa sve kroz Blekija da igraju i eto petarde.

                              Ej bre Mekner je izmislio poziciju stopera za njega!

                              Comment


                              • Kako Arsenal nije dao jedno 3 komada do sada?! Kako?!
                                Sprda se Arsenal sa nama..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X