Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaj sta radi Roho Sjutra da ga kola raspizde, ne bi mi ga bilo zao.

    Comment


    • Crveni i penal za Roja na kraju. Da slavimo 0-0 posle toliko gluposti.

      Comment


      • Nama u ekipi treba 3 WC stopera i minimum 2 WC krila.
        Januzaj sam sebe dribla uvek.
        Jones i Smoling neznas sta ce da urade prvo, dali neka glupost ili povreda.

        Comment


        • Jedva cekajem izjavu LVGa, koji je prosle nedelje kritikovao Robina zbog glupog kartona kada je skinuo dres.
          Sta li ce reci za Smolinga...

          Comment


          • Originally posted by Tom Lunatik View Post
            Crveni za Roja
            Mora čovek da opravda svoje ime

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Jedva cekajem izjavu LVGa, koji je prosle nedelje kritikovao Robina zbog glupog kartona kada je skinuo dres.
              Sta li ce reci za Smolinga...
              A na pre match konferenciji je rekao samo da ne bude crveni karton, jer to je kraj... Mora taktika biti ispred emocija i to je naglasio!

              Comment


              • Smoling MOZDA u ulozi stoera nije los. Visok, jak, solidna brzina moze da skida visoke lopte, da cuva visoke, jake i ne preterano brze napadace. Moze i loptu ponekad da iznese.

                Ali u ulozi inteligentne osobe je izuzetno glup!
                Last edited by ExEric; 02-11-14, 14:28.
                sigpic

                Comment


                • Kako bi ih šamarao sad na poluvremenu, i nadam se da ih LVG šamara. Kakva tona budalaština od poteza.

                  Comment


                  • A kako retardiran potez, nevjerovatno nesto. Ajde drugi zuti, taj start mi je normalan, cuva gol, ali onaj prvi je takva glupost i to je bas nedopustivo i moralo mu se obiti o glavu. Ladjenje pet utakmica.

                    Bice ovdje petarda, nema sile da se mozes braniti od njihovih naleta, pritom Roho izgleda ne kapira ofsajd zamke, stalno drzi igrace Sitija u igri, obicno Agera.

                    Samo bi mogao Oliver da da i njima neki zuti, a i neki prekrsaj nad Persijem, ubise ga stoperi Sitija.

                    Inace dobro postavljena utakmica, dobro izlazenje iz presinga ali dzaba kad je sve upropastio Smoling.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mogao je Yaya izdrzarti onaj duel i ostati na nogama, da je ovo bilo na sredini terena to bi se i desilo. Na snimku nikada ne mozes da procenis kolika je tezina udarca.

                      Comment


                      • Smolingov potez je neinteligentan ... Da ne upotrebim neku tezu rec za ovo sto je odradio ..

                        Mislim ko normalan ,krece klizecim startom na igraca ,koji ni sam ne zna sta ce sa loptom ,i odma je vidljivo da zeli da izvuce ili korner ili faul ,umesto samo da je telom pratio i loptu i Milnera ,koji nema teorije da bi ga prosao ,jer barem u duel igri je Smoling jak ,on uklizava kao da mu je ovaj "j**o zenu" ,pa daj da mu nekako vratim ...

                        U drugo ,da se zameni Persie ,ubaci Erera ,Runi i magia napred ,a da iz drugog plana napadaju Erera i Felaini ,i da se nadamo da ce da ga uvalimo ...

                        De Gea ponovo dokazuje da je odlican golman ,ali koji ima nesrecu da ima teletabise ispred sebe ,pa on dolazi do izrazaja vise nego sto je potrebno ...

                        Comment


                        • Dva derbija za redom odlicna postavka LVGa, ali pucice covek od nervozu kad neki igraci upropaste sve..

                          Comment


                          • Jebote, Soton nije napravio grešku u odbrani deset utakmica, a mi se samouništavamo na dve od tri.
                            Frustrirajuće, kad imaš sve uslove za brutalan fudbal.

                            Comment


                            • Smoling gluperda. Ali nemoguce sudije koliko unistavaju ove sezone. Ajde vidim kritikuje se konstantno Roho a gde je Shaw u odbrani?? Ja sve vidim Roho ostaje sam na toj strani i tek Blind pritrcava da mu pomogne i to ne samo sada vec i u prethodnim utakmicama... Inace vec duze vreme mi nisu jasne sudije, valjda treba da se ima neki kriterijum kada se iskljucuje igrac a ne ovako bez veze. Mogao je Smolingu da oprosti uz opomenu da ce svaki sledeci start biti zuti kad vec npr Zabaleti nije dao zuti za gori start...

                              Comment


                              • Mozda sam u manjini, ali na stranu par tih prekrsaja nad Persijem koji nisu sudjeni, mislim da imamo naklonjenije sudjenje. U pocetku su svaki kontakt svirali za nas, par cistih nasih faulova nista, da ne pricam ova 2 penala na kraju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X