Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka, neka... neka nas svi guze kad smo bijeda...

    Comment


    • Kako izgleda pogubljeno Van Gal jbte...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Pa bas Bogi mislim da je njihova krivica da kazem, tj krivica LVG-a, Kerik je morao umesto Blinda, kako je izasao Erera izgubio si igraca koji je vrsio presing, i ovi se sprdaju sa Kerikom, a jestte Blind brzi ali nije to nista specijalno. Tako da je ta izmena bila kriminalna. kao i to da je Jang morao napolje a u igru Januzaj jos na poluvremenu. Ne znam zasto je Jones usao umesto Soa. Jedino ako je ovaj mrtav. ali opet bolje Jang da je igrao beka, nego sto je Jones usao
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Nije morao za ovo crveni da mu da,ali eto hajde to je samo slag na tortu bio u cijeloj utakmici za United.Evo 15 minuta ne znaju gdje udaraju...

          Ozil veceras nekako bas zrelo igra,kao da je lider ove ekipe i prija ga gledati u takvom izdanju
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Felaini kao da je rodjen na Britanija stadionu.,sve glavom osvaja,ume i da kasapi,tamo zavrsava karijeru, Wengeru verov. cudno sad kad nema izmenu Aj jos malo
            sigpic

            Comment


            • Kako volim ovog sudiju
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Boze padavicara
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Secam se kad su mi strucnjaci objasnjavali da je Januzaj bolji od Sterlinga.
                  sigpic

                  Comment


                  • E moj Adnane, neće moći tako penal da se dobije

                    Comment


                    • show program smecarskih karaktera iz Jedinstva
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Samo DA nije celav gangaro

                        Comment


                        • Nikakva vajda od ovog Januzaja..ni da padne kako i kad treba
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Hoce li imati negde prenos zreba za polufinale?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Pa bas Bogi mislim da je njihova krivica da kazem, tj krivica LVG-a, Kerik je morao umesto Blinda, kako je izasao Erera izgubio si igraca koji je vrsio presing, i ovi se sprdaju sa Kerikom, a jestte Blind brzi ali nije to nista specijalno. Tako da je ta izmena bila kriminalna. kao i to da je Jang morao napolje a u igru Januzaj jos na poluvremenu. Ne znam zasto je Jones usao umesto Soa. Jedino ako je ovaj mrtav. ali opet bolje Jang da je igrao beka, nego sto je Jones usao
                              Htedoh da kazem, nije njihova krivica sto imaju kvalitete koji ne odgovaraju drugom poluvremenu ovog meca, ni tome da igraju zajedno. LVG je njihovim uparivanjem definitivno ugasio sredinu, barem meni tako izgleda.

                              Bunarenje ostaje kao jedina opcija.

                              Venger uspesno izvukao pouke iz meca protiv Monaka, eto ga svez primer. Sasvim su korektno odigrali.

                              Comment


                              • Mojs nije gubio od Wengera, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                                Comment

                                Working...
                                X