Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od cega Di Maria pada , dunuo povetarac malo jace ?
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Trebao je Velbek da se raduje svima u facu. Dođe neki matori lik i otera te zbog Falkaa koji je u neprepoznatljivoj formi, a iskreno mnogo si upotrebljiviji igrač od Falkaa.

      Je li moguće da se za ovo daje crveni?

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        3 puta se bacio, svaka cast sudija sto si napokon skupio muda da mu ga urucis na pladnju
        Budi mudonja pa reci da je i Belerin trebao da dobije crveni.

        samo mi nije jasno kako je zasto su onda za onaj star i Erera i ADM dobili kartone?!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Bogi View Post
          Mocan je igrac taj Ozil, sa osecajem za prostor i ogromnim korakom, lako izbacuje protivnicke igrace iz mesta.

          Mora sto pre da menja LVG.
          Koliko je bre pogubljen lik...
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Lik je ladno klepnuo sudiju po ledjima

            Comment


            • Sudija se ne dira, za ovo se dobiva crveni direktni, a bellerin je trebao dobiti crveni za 2 faula ukupno u mecu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Budi mudonja pa reci da je i Belerin trebao da dobije crveni.

                samo mi nije jasno kako je zasto su onda za onaj star i Erera i ADM dobili kartone?!
                Prvi je dobio zato sto je simulirao jedno 3 puta na isti fazon drugi zato sto je sudiju poceo gura po ledjima i da se debilise , svaki normalan sudija bi isto odreagovao
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  3 puta se bacio, svaka cast sudija sto si napokon skupio muda da mu ga urucis na pladnju
                  Koliko si ti smešan lik. Ovo da se desilo tvom igraču ti bi digao uzbunu. Kao što i obično radiš. Ne znam kako te više ne mrzi da kritikuješ sudije i uveravaš druge da se kuje neka zavera protiv Arsenala.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Sudija se ne dira, za ovo se dobiva crveni direktni, a bellerin je trebao dobiti crveni za 2 faula ukupno u mecu.
                    mozda dobija, teze dobiva...

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                      Koliko si ti smešan lik. Ovo da se desilo tvom igraču ti bi digao uzbunu. Kao što i obično radiš. Ne znam kako te više ne mrzi da kritikuješ sudije i uveravaš druge da se kuje neka zavera protiv Arsenala.
                      Serem ja sudijama stalno, ne protiv Arsenala, a kad je protiv Arsenala serem specjalno jer navijam.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ocajna forma Di Marie se odrazava maksimalno.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Pa prvi je dobio u prvom, sada drugi za pad i sta treci za sudiju?! Majstor

                          Ovaj pad i povlacenje su opravdani. Ali ovi idioti u grafici pokazali i da je za start
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Koliko je bre pogubljen lik...
                            Jes' Runi dao gol veceras, ali se oseti ta rupa ispred sesnaesterca kad on nije tu. Svi su se zalili da fali napadacka sila, da je Runi napadac, ali mislim da covek mora da ima loptu u nogama, bez njega na sredini nema dominacije. Dobili su Njukasl, uz zasluzenu srecu, ali ponovo upotrebiti isti recept...moze se diskutovati o tome da li je to bilo pravo resenje.

                            Evo sad je promasio ceo gol iz slobodnjaka, ali jasno je indisponiran.

                            Kerik i Blind su definitivno blokirali ceo tim, ali nije njihova krivica.

                            Da sacekamo kraj ipak, mozda, ali mozda, stigne demant za neku od ovih konstatacija...

                            Comment


                            • Za forma tima i igraca individualno je zaduzan trener...

                              Kad je najbitnije svi su kao rekreativci, ne verujem sta gledam jbt...

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Pa prvi je dobio u prvom, sada drugi za pad i sta treci za sudiju?! Majstor

                                Ovaj pad i povlacenje su opravdani. Ali ovi idioti u grafici pokazali i da je za start
                                Tebra

                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X