Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrac za koga smo najvise zeleli da se upise danas odlican start,valjalo bi da Alexis i Santi nemaju potrebu danas da udju
    sigpic

    Comment


    • Arsenal ima 3 vrhunska playmakera. Mala je razlika u kvalitetu medju njima, ali bi redoslijed isao ovako:
      1.Rosicki
      2.Kazorla
      3.Ozil
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Arsenal ima 3 vrhunska playmakera. Mala je razlika u kvalitetu medju njima, ali bi redoslijed isao ovako:
        1.Rosicki
        2.Kazorla
        3.Ozil
        ili obrnuto?
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Arsenal ima 3 vrhunska playmakera. Mala je razlika u kvalitetu medju njima, ali bi redoslijed isao ovako:
          1.Rosicki
          2.Kazorla
          3.Ozil
          Daj ne blamiraj se.

          Comment


          • Ozil ipak u sredini Tomas levo,bar tako za sad izgleda.....ustvari kad bolje pogledam sva trojica se rotiraju
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Jack View Post
              Ozil ipak u sredini Tomas levo,bar tako za sad izgleda.....ustvari kad bolje pogledam sva trojica se rotiraju
              Ozil igra gde hoce, a ovi ga prate.

              Comment




              • Ne znam da li je bilo,ali sta je sa Di Marijom?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Kladio se sa Felainijem da li moze iz prve da prebaci stadion.

                  Mag.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Mesutara View Post
                    Daj ne blamiraj se.
                    Pa da. S tim da je prvi na zalasku karijere, drugi u svom prajmu, a Ozil ima karijeru ispred sebe i ogroman talenat da postane fudbalska legenda i prejebe ovu dvojicu u svakom segmentu!
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Pa da. S tim da je prvi na zalasku karijere, drugi u svom prajmu, a Ozil ima karijeru ispred sebe i ogroman talenat da postane fudbalska legenda i prejebe ovu dvojicu u svakom segmentu!
                      Sace na kraju utakmice i zlatnu loptu da mu dodele.

                      Comment


                      • Originally posted by Mesutara View Post
                        Sace na kraju utakmice i zlatnu loptu da mu dodele.
                        Mozemo i tako razgovarati. Ti si Mesutara i zivotna misija ti je da branis lik i podvige Mesuta Ozila, a ja sam Nenadjebljivi jahac apokalipse i sacu da ti kazem da odjebes!
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Rozaaaaaa
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Mozemo i tako razgovarati. Ti si Mesutara i zivotna misija ti je da branis lik i podvige Mesuta Ozila, a ja sam Nenadjebljivi jahac apokalipse i sacu da ti kazem da odjebes!
                            Ja Princ, a za tebe ne znam. Nerealan si Vesicu. Dajes krupne reci na osnovu utakmice protiv Brajtona, pa onda dolazimo do toga da si i neozbilljan.

                            Comment


                            • Klaun na golu i odma primis dva gola
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Mesutara View Post
                                Ja Princ, a za tebe ne znam. Nerealan si Vesicu. Dajes krupne reci na osnovu utakmice protiv Brajtona, pa onda dolazimo do toga da si i neozbilljan.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X