Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vicevi...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kupi ciga i-phone 6 i ide sav srecan gradom i gleda ga. Stavi fon posle odredjenog vremena u zadnji dzep pantalona i nastavi dalje. Stigne do parka umori se i odluci da sedne na klupicu. Seda na klupu u tom trenutku se cuje KVRC!!!!
    "Daj boze da je kicma."
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Sednale Anka i Cveta pa si zboriv:
      -Slusaj, mori Anke: kad primis platu da si kupis fironge. Ne mogu mori vise da te gledam, kako se ljubis s s tvojega Peru.
      -A, ti mori Cveto, kad primis platu da si kupis naocare. Td ce se uveris da onoj neje moj Pera vec tvoj Sveta.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Dogovore se Sasa Matic i Nik Vujcic da igraju 1 na 1 basket..i kaze mu Sasa: 'Bas da vidim kako ces da me dobijes'


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Kako se štreberi svadjaju ?
          - Dabogda ti se gradivo nagomilalo !!!

          Comment


          • Originally posted by AleksaVP View Post
            Kako se štreberi svadjaju ?
            - Dabogda ti se gradivo nagomilalo !!!

            ovo me podsetilo na drugaricu iz gimnazije,streberku, koja je gorke suze lila kad je mozda 3-4 puta dobila cetvorku
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Pere cigo ruke i skupila se oko njega sva rodbina i gledaju ga sta radi.I pridje mu buraz na kraju i pita ga sta radi? A ovaj se polako okrene prema njemu sve brisuci ruke peskirom.Pogleda ispod oka i kaze mu :'ako ti kazem ,moracu da te umijem'


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Stoji Ciga ispred ogledala i zagleda se tako, zagleda...
                  - Au, zete, sto si mi lep danas.

                  Comment


                  • Hvali se Englez da je zeni za rodjendan kupio Porse, koji ide od o-1oo za 7 sek.
                    Francuz kaze, ja sam mojoj kupio Ferari koji ide 5 sek.od o do 1oo.
                    Bosanac slusa, pa kaze, ja sam mojoj Fati kupio poklon koji ide za 1 sek.od o do 1oo.
                    Ma nemoguce-to ne postoji. A sta si joj kupio!
                    Vagu za merenje,rece Bosanac.
                    Last edited by jovan; 18-02-15, 10:46.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Last edited by jovan; 17-02-15, 16:57.
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Last edited by jovan; 26-02-15, 15:13.
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Last edited by jovan; 26-02-15, 17:18.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Last edited by jovan; 28-02-15, 14:29.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X