Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vicevi...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako Dinamovci broje do 10? 1,2,3, Ajaks, 5, Real Madrid, Lion, 8, 9, 10.

    Comment


    • sastali se bosanac i crnogorac da vide ko je blesaviji:
      kaze bosanac:ovi moi napravili most na sred livade,a na to ce ti crnogorac:a jadan ne bio ovi moi vec uveliko pecaju sa tog vaseg mosta sto ste napravili

      Comment


      • Pobeda bree...
        Poštar kuca na vrata jedne kuće i otvara mu neki čovek i poštar mu kaže:
        ,, U kući do vas žive čudni ljudi, u jednom uglu čuči jedna žena, vuče se za sisu i drži šolju, a u drugom čovek drži kišobran,udara se po očima i j*be neku stariju ženu" . Čovek odgovara poštaru: ,, Vidite, oni su nemi, ne čuju i ne pričaju, žena kaže : ,,Dragi,idi mi kupi mleko" ,a on joj odovara : " Pada kiša bre, je l' si ćorava,jeb*m ti mater!".
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Pliz,ae zajebite vise... Cak Noris je samo glupi glumac....da je stvarno Bog,dosao bi sad u moju kucu i poceo bi da mi udara glavu od tastaturhafobhasdufsadjksahbdfehfiouwehrihwefiodsb 849yhuiobgdjrrdtgjurjdrger

          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Kad ce se reoformiti SFRJ (ili makar nesto slicno)?

            Kada Srbin Hrvatu kaze - brate.
            Kada Hrvati Srbe prihvate.
            Kada Makedonci povecaju plate.
            Kada Crnogorci dohvate alate i
            Kada Bosanci sve to shvate!

            Ziva istina...

            Comment


            • Vod mrava lovi slona da ga pojedu, i tako ganjajuci ga nalete na raskrsnicu te stanu u nedoumici. Vodja mrava se okrenu ostatku i rece:
              - "Najverovatnije da je slon otisao ovim levim putem u dolinu, pa cemo mi svi tuda krenuti!", zatim se obrati mrsavom, malom, rahiticnom mravu na zacelju:
              - "Pero ti ces za svaki slucaj krenuti desnim putem da slon nije mozda tamo kren`o."
              Krenuse oni kad se nakon deset minuta cuje strasna buka i urlik od puta kojim je mali Pera krenuo. Vratise se te nadjose Peru samog kako stoji. Vodja rece:
              - "Pero, gde je slon!!?"
              - "Ne znam!" rece Pera
              - "PERO, GDE JE SLON!!?"
              - "Stvaaarnoo, neeee znam!"
              - "LAZES PERO, KRVAVI TI ZUBI!!"
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Anketa u Italiji:
                Pitali zene da l' bi spavale sa Berluskonijem?
                -Cak 94% je odgovorilo nikada vise.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Dolazi mali ivica baki i pita je:
                  Bako bako, gdje su one moje tabletice s mog ormarica u sobi?
                  Baba: ma sinko pusti sad tabletice, kakvi su ono zmajevi u kuhinji!?

                  Znam da je dupli post ali morao sam
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Znaš li ti tko je Aleksandar Veliki? - pita Haso Muju.
                    - Ne znam!
                    E pa vidiš, Mujo, to ti je bio veliki vojskovođa pod kojim je palo pola tadašnjeg poznatog svijeta!
                    A otkud si ti odjednom tako pametan? - pita Mujo.
                    E pa vidiš, Mujo, to sam ti naučio u večernjoj skoli. Svake srijede idem u večernju školu od sedam do deset navečer.
                    A znaš li ti tko je Napoleon? - pita Haso ponovo.
                    Ne znam!
                    E pa vidiš, Mujo, to ti je bio veliki vojskovođa pod kojim je palo pola Europe, a poraz je doživio kod Waterloa, a i to sam naučio u večernjoj školi - ponosno kaže Haso.
                    A znaš li ti, Haso, tko je Sejfo Hasanomerović? - sad upita Mujo.
                    - Nikad čuo!
                    E pa vidiš, Haso, to ti je tip pod kojim pada pola tvoje Fatine Europe svake srijede od sedam do deset dok si ti u večernjoj skoli!
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Isao Bosanac u sumu da lovi divlje svinje kada ga odjednom poganjao medved.
                      Bezi Bosanac od medveda i popenje se na bukvom pa ce Bosanac :
                      - Ajde Boze pomozi mi , sta da uradim , kako da se spasim od medveda ? kad ce bukva na to :
                      - Ne brini se sine , to se babo samo igra s tobom

                      Ja sinoc cuo u kursadzijama umro sam od smeha , ko ne konta , to je onaj fazon :

                      Spoiler
                      Kako je nastao Bosanac ?
                      - Je_o medved bukvu



                      Evo jos jedan :

                      Dogovorili se budista,islamista i pravoslavac da utvrde ko je veci vernik.
                      Kako da dokazu nego da odu u avion i skacu iz njega ...
                      Dosli oni na neku vecu visinu i iskacu ...
                      Prvi krece islamista , baca se islamista i govori -Alah,Alah,Alah,Alah - razbije se sav , spljosti se ...
                      Drugi krece budista , govori on - Buda,Buda,Buda,Buda - pred kraj se nekako uravni i ne razbije se
                      Treci krece pravoslavac , govori - Boze pomozi, Boze pomozi , vidi on da ce se razbiti , kad odjednom krece pravoslavac - Buda,Buda,Buda,Buda
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Мислим да нисам писао овај виц до сада (не знам како сам заборавио), надам се да није ни неко други. А и ако јесте, вреди се подсетити. У мојих топ 3 спада.

                        -----------------------------------------------------------------------------------

                        2012. смак света, сви људи изгинули. Само три човека остала жива.

                        - Путин, 2 км испод Сибира у неком склоништу.
                        - Обама, 3 км испод Калифорније у неком бункеру.

                        - И ... укењало Инзагија.


                        Last edited by Урош94; 19-12-11, 15:53.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Rešili Englez, Francuz i Muja da se zaposle u CIA-i. Prijave se na konkurs i oni ih tamo bace kroz najžešce testove: snalaženje u prirodi, glad, žeđ, borba prsa u prsa, čuvanje tajne…, i na kraju kad su sva trojica prošli dolaze do finalnog testa. Dovedu im žene, stave ih u određene prostorije a njima daju pištolje i kažu im da ih ubiju. Prvi Englez ulazi unutra, vadi pištolj, repetira, uperi ga u ženu, oce-nece, i kaže: -Ma ne mogu. CIA je CIA al’ žena je preča. Drugi ulazi Francuz. Vadi pištolj, repetira i nišani, al’ ni on ne može. Ulazi Muja unutra. Cuje se bam-bam-bam a posle toga lomljava, cica, vika i posle pet minuta izlazi on sav krvav i kaže: -Mamu im jebem dali mi ćorke, pa sam morao da je dokrajčim stolicom!

                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Sede sadista, mazohista, serijski ubica, nekrofil, zoofil i piroman i dosađuju se.
                            Kad odjednom skoči zoofil i kaže: - "Ajde da uhvatimo jednu mačku."
                            Doda sadista: -"Ajde da uhvatimo jednu mačku, pa da je mučimo."
                            Doda serijski ubica: -"Ajde da uhvatimo jednu mačku, da je mučimo i ubijemo."
                            Doda nekrofil: -"Ajde da uhvatimo mačku, mučimo je, ubijemo i onda je*emo".
                            Doda piroman: -"Ajde da uhvatimo mačku, mučimo je, ubijemo, je*emo i zapalimo."
                            Svi sada gledaju mazohistu da vide šta će on reći... podigne se on sa klupe, sve ih pogleda i reče:
                            Spoiler
                            "mijaaaauuuuuuu".
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Zaustavio policajac narkomana:
                              “Dobro veče, vozačku i saobraćajnu molim!”
                              “Znači brate, ne znam gde sam, jeee…”
                              “Vozačku i saobraćajnu MOLIM!”
                              “Brate, pusti me, ne znam gde saaaam!”
                              “Je l’ znaš ti ko sam ja?”
                              “Znači brate šta je ovo, ja ne znam gde sam, ti ne znaš ko si jebote!”

                              Comment


                              • Došli Mujo i Haso u Frankfurt i zaustave se na benzinskoj pumpi, radnik pita:
                                - Super?
                                - Jok bolan, vodu do vrha!
                                Fritz se čudi, ne vjeruje i toči vodu u rezervoar stojadina a kad završi izađe Mujo, ubaci u rezervoar tabletu, zatvori poklopac i odveze se. Drugi dan isto tako, treći takođe i onda Fritz o tome obavesti svog direktora Dietricha. Dođe Mujo opet sledećeg dana, isti postupak, ali ovaj put direktor dođe i kaže:
                                - Hoćete li mi, gospodine, prodati te vaše tablete za milion maraka?
                                - Neću, hoću najmanje 2 miliona.
                                Direktor kaže da je OK, donese lovu i uzme tablete. Muji napune vodu, on ode, a Haso ga pita:
                                - Bolan, Mujo, a na šta ćemo se sad voziti kad si ti prodao one tablete?
                                - Pa na plin, kao i do sada.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X