Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Novak ima laksi zrijeb nego u Torontu. Opet ne pretjerano lak. Ipak Simon pa Robredo bi trebali da budu dobri protivnici za nalazenje ritma i dizanje forme.

    Comment


    • #17

      Cincinnati, U.S.A
      10.-17.08.2014
      Prize Money: $ 3,079,555
      Hard




      Костур:
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by Weltschmerz View Post
        Evo konačno dobar žreb za Čilića. Do četvtfinala nema ozbiljnog protivnika a i tamo ide na Wawrinku.
        Lopez u prvom kolu može biti problem ali računam da će biti umoran od Toronta.
        Pa duplo bolji mu je bio u Toronto,s obzirom da u 3 kolu može igrat samo s top4 igračima,jedina prednost ovog ždrijeba je Wawrinka u 3 kolu,u QF bi trebao čekat Dimitrov,al nešto sumljam da će doći do njega

        Comment


        • #19
          Originally posted by Mario Ancic View Post
          Pa duplo bolji mu je bio u Toronto,s obzirom da u 3 kolu može igrat samo s top4 igračima,jedina prednost ovog ždrijeba je Wawrinka u 3 kolu,u QF bi trebao čekat Dimitrov,al nešto sumljam da će doći do njega
          Zavisi kako procjenjujes Marinov potencijal. Ja procjenjujem da on treba da se bori za 5. mjesto sa Berdihom, Dimitrovim, Congom, Raonicem, Nishikorijem i Fererrom. Zato mislim da je za njega stvarno tezak zrijbe kada ima u 16 finala Novaka, Nadala, Federera i mozda Marija. Gleano s te stane ovo je relativno povoljan zrijeb.

          S druge strane, protivnici u ranim kolima su puno tezi nego u Torontu.

          Comment


          • #20
            Originally posted by NI View Post
            Zavisi kako procjenjujes Marinov potencijal. Ja procjenjujem da on treba da se bori za 5. mjesto sa Berdihom, Dimitrovim, Congom, Raonicem, Nishikorijem i Fererrom. Zato mislim da je za njega stvarno tezak zrijbe kada ima u 16 finala Novaka, Nadala, Federera i mozda Marija. Gleano s te stane ovo je relativno povoljan zrijeb.

            S druge strane, protivnici u ranim kolima su puno tezi nego u Torontu.
            Pa da,radi prva 2 kola kažem ,Jaziri i Istomin su duplo lošiji od Lopeza i Verdasca..iako ne treba značit uvjek odigra bolje mečeve s jačim igračima,da jbg u trećem kolu svih većih turnira mora ić na top4 igrača,tako da je jedinu tu izvukao boljeg protivnika neg u Torontu,jedino je Berdih mogao bit bolji s obzirom da može igrat samo s top4 nositelja,al ajde dobar je i Stan kao izazov,da vidim kaj može protiv njega..

            A pisao sam nešto slično jučer,duplo mu je teže probiti se u top 10 jer stalno na većim turnirima naleti na top8 igrača u 3. kolu,u jednu ruku mu je bilo i bolje da nije bio nositelj na mastersima pa možda da upadne u onaj dio gdje su 5-8 nositelji,jer smatram da bi i on postigao iste rezultate ko Raonić na ovim zadnjim turnirima da je imao isti žrijeb ko on (dobio samo Nishikoria od top30 igrača)..

            Comment


            • #21
              U prvom kolu sa Andersonom,majko mila...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • #22
                Originally posted by MareLFC View Post
                U prvom kolu sa Andersonom,majko mila...
                Ne igra Rafa u Cincinati bre :P :P
                OVAKO

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Ne igra Rafa u Cincinati bre :P :P
                  Imam ja zamenu,bez brige..
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • #24
                    Andy Ako ne napravi neki dobar rezultat u Cincinnati-u može lako na US Open-u da bude 9 nosilac. Trenutno mu Dimtrov beži nekih 400 bodova. Što znači da u četvrtom kolu ide na nekog od prva četiri? Jesam li upravu?

                    Comment


                    • #25
                      Brani četvtfinale gde je ispao od Berdych-a. Raonić i Dimitriov brane 3 kolo.

                      Comment


                      • #26
                        jap

                        U 4. kolu ide na nekoga izmedju 5-8 mjesta...prva 4 idu na momke izmedju 13-16
                        Last edited by shminka; 09-08-14, 15:47.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by shminka View Post
                          jap

                          U 4. kolu ide na nekoga izmedju 5-8 mjesta...prva 4 idu na momke izmedju 13-16
                          Stvarno ja mislio da prva 4 mogu u cetvrtom kolu da idu na sve izmedju 9-16 mesta

                          Comment


                          • #28
                            Sve je to dirigovano tako da se poveća vjerovatnoća epskih duela na kraju turnira

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Srkisa View Post
                              Kolko vidim zreb mu je laksi u odnosu na Toronto zbog toga sto je Murray kod Feda

                              Da se ne urekne taj toliko izvucen "lak" zreb
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • #30
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X