Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toronto/Montreal 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    OI u Riju ce se igrati na sljaci tako da to ne bih povezivao sa njegovom penzijom. Da li treba da se povuce sada? Apsolutno ne. Mozda kad zaredja par poraza u prvim kolima na GS ali sve dok igra finala nema razloga za to. Moze on da osvoji bar jos jedan WB u narednih 3-4 godine.
    nece, na hardu je

    p.s. osim ako u naredne 2 godine Toni ne preore i pospe sljaku

    Comment


    • Originally posted by kreso34 View Post
      Mislim da nisi u pravu.
      Promo slika kaze da ce biti na sljaci ako ja to dobro vidim ali moguce da gresim posto je ovo samo simulacija.



      U svakom slucaju igrace se u Olympic Tennis Centru. Imas ovde ako te ne mrzi da trazis.
      http://www.rio2016.com/en/the-games/venues-map

      Comment


      • Crveni beton.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Kakva sljaka, OI su na betonu.

          A Role ce 10000% da igra, pa juce je to rekao, posto se sledeci put masters u Torontu igra kad su OI, da ce tog leta sve biti podredjeno igrama.

          Sent from my HTC, posto mi se moze
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Kakva sljaka, OI su na betonu.
            Da, u Londonu je bio zelene boje.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Da, u Londonu je bio zelene boje.
              Kakve veze ima London?
              OI u Riu ce se igrati na betonu...

              Sent from my HTC, posto mi se moze
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Kakve veze ima London?
                OI u Riu ce se igrati na betonu...
                Mislio sam da pricas generalno za sve OI. Source? Link, bilo sta?

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Promo slika kaze da ce biti na sljaci ako ja to dobro vidim ali moguce da gresim posto je ovo samo simulacija.



                  U svakom slucaju igrace se u Olympic Tennis Centru. Imas ovde ako te ne mrzi da trazis.
                  http://www.rio2016.com/en/the-games/venues-map
                  Još nema zvanične objave na kojoj podlozi će odigrati mečevi na OI2016. Za sada najbliže je da će ipak biti HC.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Vratice carpet i to red ...
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Mislio sam da pricas generalno za sve OI. Source? Link, bilo sta?
                      http://www.e-architect.co.uk/images/..._b030210_7.jpg

                      Comment


                      • I to je kompijuterska simulacija kao i ona moja slika. Posto Maxx kaze da nema jos uvek zvanicne objave na kojoj ce se podlozi igrati besmisleno je onda nagadjati ionako smo otisli duboko u off. Ende.

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          I to je kompijuterska simulacija kao i ona moja slika. Posto Maxx kaze da nema jos uvek zvanicne objave na kojoj ce se podlozi igrati besmisleno je onda nagadjati ionako smo otisli duboko u off. Ende.
                          Maxx-a je najpreciznija, nema nista zvanicno ali je najverovatnije hard

                          Comment


                          • Na betonu ce se igrati !

                            Izvor
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Zika View Post
                              што се тиче пензије, он има од Вилсона 50 милиона долара годишње докле год буде у првих 50 на АТП листи и сумњам да ће ићи у пензију брзо, поготову што он уме да игра без напора, а успут ужива на теренима широм света јер га свуда обожавају... зашто би пропуштао такав живот?

                              и онако многи пензионери долезе да играју легенде турнире, друже се, колико година има Нестор? па опет је у врху, шта би друго радили? ишли на пецање или гледали телевизију? ма какви!
                              Ovo je jedino tacno i jedini razlog igranja velikog Rodzera.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment

                              Working...
                              X